Autor Wątek:  Mam takie pytanie czy jest możliwe coś takiego zrobić.......  (Przeczytany 3572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin-bydgoszcz

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Mam takie pytanko, tylko prośba aby od razu mnie nie karcić za to gdyż wiem że to nie jest łatwe stworzyć coś takiego.
Pamietam kiedy po raz pierwszy uruchomiłem ten symulator....ucieszyło mnie że swiat nie jest do końca martwy.
To czasem jakiś sokista przejdzie, to mine pociąg po drodze, w oddali autobus, samochód.
Ale czy aby jeszcze bardziej urozmaicić swiat, twórcy pracują nad krajobrazem tzn. ludzie czekający na peronie, albo żeby było widac jak wsiadaja wysiadaja z pociągu???
Tak aby jescze bardziej urozmaicic i ozywic swiat wokół lokomotywy.
Czy pracuja nad tym,albo czy wogle maja w planach coś takiego???
Kiedyś wyczytałem że była próba,albo propozycja aby poprawić fizyke lokomotywy np.kiedy rusza ze stacji aby było jakies wrażenie że sie nie wiezie tylko powietrza???? (czasami jak w prawdziwym PKP ;-) )

Aha i sory jesli gdzieś taki temat był już poruszany, a ja zaczynam coś jeszce raz...ale wróciłem niedawno na forum i jescze nie zdążyłem wszytskiego sprawdzic.

Offline ET22_RULZ

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 592
  • User #13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 24
Re: Mam takie pytanie czy jest możliwe coś takiego zrobić...
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lutego 2004, 20:58:54 »
Cytat: "marcin-bydgoszcz"
Kiedyś wyczytałem że była próba,albo propozycja aby poprawić fizyke lokomotywy np.kiedy rusza ze stacji aby było jakies wrażenie że sie nie wiezie tylko powietrza???? (czasami jak w prawdziwym PKP ;-) )

To chyba jest zrobione, mozna zalodowywac na wagony wegiel, pasazerow, bagaz itp.
"Nudzą Jacka takie sprawy, ciągła praca, brak zabawy"
Pozdrawiam,
Bartosz "ET22_RULZ" Wojciechowski

Offline Dżyszla

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
    • mgr inż. Dżyszla Homepage
  • Otrzymane polubienia: 6
Mam takie pytanie czy jest możliwe coś takiego zrobić.......
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lutego 2004, 21:13:02 »
...ale tylko wirtualnie :(

niestety - gdyby to miało być widoczne (ludzie na peronach) to obecny system graficzny by nie dał rady wyciągnąć nawet 0,5 fps.

Offline ET22_RULZ

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 592
  • User #13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 24
Mam takie pytanie czy jest możliwe coś takiego zrobić.......
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lutego 2004, 21:20:00 »
Cytat: "Dżyszla"
...ale tylko wirtualnie :(

niestety - gdyby to miało być widoczne (ludzie na peronach) to obecny system graficzny by nie dał rady wyciągnąć nawet 0,5 fps.

No i to przy takich ludzikach ala Klocki Lego zestaw z SOKista. Jakby to mialo porzadnie wygladac to by sie wogole nie odpalalo. ;)
"Nudzą Jacka takie sprawy, ciągła praca, brak zabawy"
Pozdrawiam,
Bartosz "ET22_RULZ" Wojciechowski

Offline marcin-bydgoszcz

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Mam takie pytanie czy jest możliwe coś takiego zrobić.......
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lutego 2004, 20:10:46 »
może kiedys sie uda :-)
w każdym razie dobrze byłoby jescze troszeczkę ożywić swiat....ale na razie i tak jest spoko........w każdym razie kiedyś to mi sie poprostu obiło o uszy.