Autor Wątek:  Nagrywanie dzwięku...  (Przeczytany 2462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomasz9992

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nagrywanie dzwięku...
« dnia: 19 Maja 2008, 19:56:00 »
Witam. Mam problem z dźwiękiem  podczas nagrywania np. filmu z komputera lub jakiegoś utworu muzycznego za pomocą różnych programów np. audacity. Otóż sam dźwięk lub przy filmie, który zostaje nagrany jest bardzo niewyraźny i chaotyczny. Nagrałem krótkie nagranie z MaSzyny, które jest dostępne pod tym linkiem http://www.wrzuta.pl/audio/kFZwYiJSQy/ .
System operacyjny Windows XP, karta dźwiękowa Realtek AC'97 Audio. Jeśli ktoś wie jak to naprawić, z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Nagrywanie dzwięku...
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maja 2008, 23:21:20 »
Ja to robię tak. Zrobiłem sobie kabel prowizorkę, i jak chcę nagrać jakiś dźwięk, łączę tym kablem wyjście z line in. Ustawiam głośność na 6% i ładnie działa. U Ciebie bym się pobawił opcją Mix Stereo. Jak masz to ustawione?

Za sterami 138 godzin 28 minut :)

Offline tomasz9992

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nagrywanie dzwięku...
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maja 2008, 10:05:26 »
Witam. Poscikk, sprawdziłem opcje Mix Stereo i przywróciłem ustawienia na domyślne, oraz sprawdziłem Menedżer Urządzeń, w którym wyłączyłem i włączyłem ponownie kartę dźwiękową, i teraz działa wszystko normalnie, być może coś było źle ustawione w Mix Stereo i dźwięk był nie wyraźny. Dziękuję że zainteresowałeś się moim tematem :)
Pozdrawiam.