Autor Wątek:  Kompletna znieczulica.  (Przeczytany 5024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darth Luk

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Kompletna znieczulica.
« dnia: 06 Kwietnia 2008, 17:51:00 »
19 letnia studentka wysiadając z pociągu metra w Rosji słabnie i wpada pod stojący pociąg metra (dokładnie pomiędzy wagony). Widzi to conajmiej jedna osoba, która nie robi nic żeby jej pomóż. Kolejka rusza, ale to jeszcze nie jest koniec - przyjeżdza kolejny pociąg, a motorniczy wysiada, układa ciało by mógł spokojnie nad nim przejechać i przejeżdza. I tak kilka pociagów. Czy to jest normalne i jak oceniacie zachowanie tych ludzi?
Tu link do artykułu z rosyjskiego portalu, gdzie jest film ze stacji tej całej sytuacji. (słabej jakości)
 http://fishki.net/comment.php?id=33098
« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2008, 21:44:49 wysłana przez Darth Luk »
Zapraszam na Mgławicę Mocy http://mglawicamocy.pl

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Kompletna znieczulica.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Kwietnia 2008, 17:54:41 »
Ja natomiast słyszałem, że w Moskiewskim metrze, samobójców jest tyle, że na pracownikach i podróżnych nie robi to większego wrażenia, i traktują to niemalże jako "codzienność"... .
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Kompletna znieczulica.
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Kwietnia 2008, 17:59:40 »
Jaki kraj taki obyczaj...
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Kompletna znieczulica.
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Kwietnia 2008, 18:18:45 »
Dbają o to żeby metro nie miało opóźnień! Jakby się litowali nad każdym samobójcą toby nikt nie trafił na czas w miejsce przeznaczenia! A ty byś skoczył tam do tej kobity, wiedząc że motorniczy ma to głęboko gdzieś czy tam bedzie człowiek czy nie? I tak pojedzie i tak! Cóż dla odmiany w Anglii jak jest taka sytuacja to pociągi stają na pół dnia bo potem trzeba śledztwo przeprowadzić pare godzin, czy może się nie pośliznął na skórce od banana!

Po jakiemu piszesz? Poślizgł? Iwan
« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2008, 00:26:48 wysłana przez iwan »

Offline MuNiO

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kompletna znieczulica.
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Kwietnia 2008, 21:22:39 »
19 letnia studentka wysiadając z pociągu metra w Rosji słabnie i wpada pod stojący pociąg metra.


Jak mozna wpasc pod pociag metra gdzie szerokosc miedzy krawedzia peronu a taboru wynosi kilka cm ?

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Kompletna znieczulica.
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Kwietnia 2008, 21:46:14 »
19 letnia studentka wysiadając z pociągu metra w Rosji słabnie i wpada pod stojący pociąg metra.


Jak mozna wpasc pod pociag metra gdzie szerokosc miedzy krawedzia peronu a taboru wynosi kilka cm ?

Zatoczyła się przed metro i wpadła gdy one odjeżdżało.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Kompletna znieczulica.
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Kwietnia 2008, 22:07:19 »
Cytat: MuNiO
Jak mozna wpasc pod pociag metra gdzie szerokosc miedzy krawedzia peronu a taboru wynosi kilka cm?

Wejdz na podany link i obejrzyj film z kamery ochrony...
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2959
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 320
Odp: Kompletna znieczulica.
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Kwietnia 2008, 22:44:10 »
Obejrzałem ten filmik bardzo dokładnie i coś mi się tu nie zgadza. Przecież pomiędzy wagonami są sprzęgi. To jakim cudem ona się na tych sprzęgach nie zawiesiła? Przecież to samo jest u nas w kiblach. A poza tym, gdy pociąg odjeżdżał powinna być w kilku częściach i przesunięta od miejsca w którym wpadła, a ona została w jednym kawałku i nadodatek w tym samym miejscu w którym wpadła. Dziwne troszku.

Offline Ajusto

  • Wiadomości: 150
  • Notatnik;] A nawet ostatnio trasy tworze;]
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kompletna znieczulica.
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Kwietnia 2008, 13:53:44 »
Obejrzałem ten filmik bardzo dokładnie i coś mi się tu nie zgadza. Przecież pomiędzy wagonami są sprzęgi. To jakim cudem ona się na tych sprzęgach nie zawiesiła? Przecież to samo jest u nas w kiblach. A poza tym, gdy pociąg odjeżdżał powinna być w kilku częściach i przesunięta od miejsca w którym wpadła, a ona została w jednym kawałku i nadodatek w tym samym miejscu w którym wpadła. Dziwne troszku.
Też mi się taka myśl nasuwała. Jakimś cudem przez ten sprzęg musiała "przelecieć". A jak metro odjeżdżało to  spadła na tory. Chyba   
po tym już była martwa. Tylko dziwi mnie to, że... dużo ludzi się tam tylko gapiło bez żadnej reakcji. To już niepojęte...

Offline Tomiexpress

  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • kilka fotek kolejowych w tym jt42c66
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kompletna znieczulica.
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Kwietnia 2008, 19:30:31 »
W rosji jednostka ludzka nadal nie ma znaczenia, w 2005r. byłem "służbowo" w moskwie, na trasie był wypadek, potracenie pieszego, jak został trafiony tak leżał każdy miał to w d...
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2008, 19:32:25 wysłana przez Tomiexpress »
Pozdrawiam Tomiexpress