Autor Wątek:  Głupota w PLK  (Przeczytany 3456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Głupota w PLK
« dnia: 07 Kwietnia 2008, 14:15:15 »
Chciałbym Was poinformować o głupocie naszych władz w PLK S.A . Pracuję w ISE .... Mówi się o oszczędnościach w firmie , ponoć nie ma pieniędzy dosłownie na nic ! Brakuje na wszystko : szyny , podkłady , śruby stopowe , śruby łubkowe , pierścienie , wkręty ,łubki (metalowe i iglofolowe) , podkładki pod szyny . A nasza władza zakupiła ? .... Dwa ! motorowery każdy po 3500 złoty ! Dla danej ISE . W okręgu znajduje się , siedem Sekcji Eksploatacji .Czy ktoś mi może wytłumaczyć , kto rządzi w spółkach grupy PKP ? Jak to dziś usłyszałem, to normalnie spadłem ze śmiechu z krzesła . Nie ma pieniędzy na agregaty przenośne , zakrętarki , wiertarki do podkładów ,paliwo, ale co tam , Władza ma gest !

Ludzie nauczcie się stawiać znaki interpunkcyjne i spacje w odpowiednich miejscach.

Kropka. Zawsze z lewej strony przylega bezpośrednio do tekstu, a po niej występuje spacja.
Przecinek. Zawsze z lewej strony przylega bezpośrednio do tekstu, a po nim występuje spacja.
Wykrzyknik. Zawsze z lewej strony przylega bezpośrednio do tekstu, a po nim występuje spacja.
Pytajnik. Zawsze z lewej strony przylega bezpośrednio do tekstu, a po nim występuje spacja.
Akvin

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Głupota w PLK
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwietnia 2008, 14:36:42 »
Nie ma pieniędzy na agregaty przenośne , zakrętarki , wiertarki do podkładów ,paliwo, ale co tam , Władza ma gest !
Wiesz, u nas np monterzy dojezdzaja do posterunkow odleglych o siebie o xx kilometrow rowerami. Taki motorower to nie samochod ale zawsze cos lepszego do przemieszczania sie niz rower :)

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Głupota w PLK
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Kwietnia 2008, 14:43:07 »
Mateu, zgadza się. Tylko, że u nas są samochody marki Nysa na dojazdy do pracy, wraz ze sprzętem. Dlatego wydaje mi się, że to jest wywalanie pieniędzy w błoto.

Offline maciekmaciek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 346
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Głupota w PLK
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Kwietnia 2008, 16:47:38 »
Czekaj czekaj... Za 10 patoli wyremontujesz szlak?

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Głupota w PLK
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwietnia 2008, 16:52:10 »
Maciekmaciek, czy ja pisałem o remoncie szlaku-szlaków? Czytaj dokładniej. Mi chodzi o sprzęt, którego nie ma, bo brakuje pieniędzy.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Głupota w PLK
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Kwietnia 2008, 17:25:05 »
Mateu, zgadza się. Tylko, że u nas są samochody marki Nysa na dojazdy do pracy, wraz ze sprzętem. Dlatego wydaje mi się, że to jest wywalanie pieniędzy w błoto.
Oj, ale taka nysa nie dojedziesz np do podst/podg w srodku lasu :)

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Głupota w PLK
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Kwietnia 2008, 17:35:01 »
Mateu, to może dajmy przyzwolenie na zakup Hond, motocykli terenowych. Bez przesady.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Głupota w PLK
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Kwietnia 2008, 17:43:07 »
Mateu, to może dajmy przyzwolenie na zakup Hond, motocykli terenowych. Bez przesady.

Nie podoba Ci się? To napisz list otwarty do PLK...
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2008, 17:44:59 wysłana przez ZiomalCl »

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Głupota w PLK
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Kwietnia 2008, 18:12:17 »
Mateu, to może dajmy przyzwolenie na zakup Hond, motocykli terenowych. Bez przesady.
Oj ciekawe czy bylbys taki przeciwny gdybys mial dojezdzac rowerem w sniegu i mrozie parenascie kilometrow codziennie ;)
Poza tym ta Nysa pali x razy wiecej od tego motorku :)
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2008, 18:14:14 wysłana przez Mateu »