Autor Wątek:  Wydzielone z "Radiotelefon"  (Przeczytany 3907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darth Luk

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z "Radiotelefon"
« dnia: 05 Kwietnia 2008, 21:40:50 »
No to i Ja coś powiem od siebie - dlaczego kabina Barta mimo że jest skończona i sprawna nie jest dostępna? O ile dobrze wiem przeszła pozytywnie testy (więc powinna opuścić zakazane rejony forum). I czemu Ja i kilku nowych userów, którzy przyszli po przecieku mają czuć się dyskryminowani z tego powodu, że kilka osób się pokłuciło, przez co X nowym osobom zrobimy na złość i niech sobie oglądają tą kabinę na Youtube. Owszem rozumiem sytuację gdzie dodatek nie jest skończony i się sypie, wtedy nie pownni go mieć wszyscy by nie zadawać głupich pytań w stylu "bo mi nie działa". Ale czemu jest praktykowane coś takiego, że tylko nieliczni mają daną rzecz (i na pewno nie tylko jest tak z kabiną Barta, ale tutaj niektórzy mieli pecha bo wyciekło). Więc skoro raz się to raz zdarzyło, skąd mam wiedzieć (i inni nowi userzy którzy już wiedzą o co mniej więcej biega) że to się nie dzieje notorycznie?

PS (Wszystko pisane w sumie w żalu, po trafieniu na filmiki umieszczone w serwisie Youtube z tymi kabinami)
Zapraszam na Mgławicę Mocy http://mglawicamocy.pl

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwietnia 2008, 21:45:36 »
Witam. Grzegorz, dla chcącego nic trudnego, wszystko da się zrobić, jeśli każdy by dołożył swoje umiejętności to i by powstał multiplayer do MaSzyny, wystarczy spojrzeć na MSTS lub TRS i każdy zauważy ile jest samych dodatków, prawie codziennie powstaje jakiś dodatek, i jest on dostępny dla wszystkich, a nie tylko dla jakiś betatesterów, a reszta może sobie tylko popatrzeć, tam występuje pojęcie "współpraca", jeśli by u nas było to słowo popularne to MaSzyna by całkiem inaczej wyglądała :-).
Niech dzisiaj każdy sobie przewałkuje pojęcie "współpraca" i zapamięta jakie korzyści można dzięki niemu zyskać.
Pozdrawiam

Mylisz pojęcia. Mircrosoft to nie kilka osób mieszkających w odległości kilkuset kilometrów od siebie... Masz też problem z pojęciem współpracy.

Cytuj
jeśli każdy by dołożył swoje umiejętności to i by powstał multiplayer do MaSzyny

Najpierw trzeba mieć podstawę zrobioną... Zwykły symulator bez multiplayera... Porządny silnik graficzny...  Idąc Twoim tokiem rozumowania - najpierw powinno być zrobione multi dla userów, a najważniejsze rzeczy - później. Szczegół że będą 'lagi' że ho ho...

No to i Ja coś powiem od siebie - dlaczego kabina Barta mimo że jest skończona i sprawna nie jest dostępna? O ile dobrze wiem przeszła pozytywnie testy (więc powinna opuścić zakazane rejony forum). I czemu Ja i kilku nowych userów, którzy przyszli po przecieku mają czuć się dyskryminowani z tego powodu, że kilka osób się pokłuciło, przez co X nowym osobom zrobimy na złość i niech sobie oglądają tą kabinę na Youtube. Owszem rozumiem sytuację gdzie dodatek nie jest skończony i się sypie, wtedy nie pownni go mieć wszyscy by nie zadawać głupich pytań w stylu "bo mi nie działa". Ale czemu jest praktykowane coś takiego, że tylko nieliczni mają daną rzecz (i na pewno nie tylko jest tak z kabiną Barta, ale tutaj niektórzy mieli pecha bo wyciekło). Więc skoro raz się to raz zdarzyło, skąd mam wiedzieć (i inni nowi userzy którzy już wiedzą o co mniej więcej biega) że to się nie dzieje notorycznie?

PS (Wszystko pisane w sumie w żalu, po trafieniu na filmiki umieszczone w serwisie Youtube z tymi kabinami)

Czemu kabina Barta nie jest upubliczniona? Bo autor sobie tego nie życzy. Koniec. Więc możesz uciąć to biadolenie.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2008, 21:54:21 wysłana przez ZiomalCl »

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Kwietnia 2008, 21:45:44 »
tomasz9992, Darth Luk zboczyliście z tematu.
ps. Darth Luk ktoś Ciebie okłamał.
Pozdrawiam

Offline Darth Luk

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwietnia 2008, 21:59:39 »
Skoro nie została upubliczniona to czemu inni ją mają? I czemu się nimi afiszują na prawo i lewo jak hmmm dresiki swoimi BMW po wiejskim tunigu. Mają niech mają, ale nie muszą innych tym irytować, a Ty pewnie ją masz, że taka obojętność czy wręcz nienawiść jak ktoś o tym pisze.
Zapraszam na Mgławicę Mocy http://mglawicamocy.pl

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:02:44 »
Czemu nikt się mnie nie czepnął ?, w końcu ja też zboczyłem z tematu najlepiej słabszych którzy nie będą umieli się "odgryźc"??.Chodzi mi o to że jeśli na forum niżej rangą się odezwą to od razu trzeba ich "postawic do pionu".
Zupełnie jak w wojsku ten co niski stopień będzie szczoteczką czyścił kibel a ten wysoki będzie aaa szkoda gadac!!.
Śmiem twierdzic że nie tylko Beta ją mają, wiem jak ten rynek "towarami" się kręci.
Jak obiecałem.

grzegorz1999991 (1 miesiąc temu)   
 -1   
Odpowiedz
z przecieku :P
KowiEU (1 miesiąc temu)   
Odpowiedz
z kątowni ;)
aroganckie podejście wyjaśnia. Co śmieszniejsze czemu dostawałem oceny że zły jest komentarz??.
Pan KowiEU
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2008, 22:19:50 wysłana przez Grzegorz KK »
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline kolejarz LHS

  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:03:11 »
Skoro nie została upubliczniona to czemu inni ją mają? I czemu się nimi afiszują na prawo i lewo jak hmmm dresiki swoimi BMW po wiejskim tunigu. Mają niech mają ale nie muszą innych tym irytować, a Ty pewnie ją masz, że taka obojętność czy wręcz nienawiść jak ktoś o tym pisze.

Tylko zauważ że ci co ową kabine posiadają to betatesterzy ;)
Zóo i vystempeq' są w każdym z nas; nie pozwól by kierowały Tobą!
pozdro !1

Offline MKdudu

  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:06:36 »
Tylko zauważ że ci co ową kabine posiadają to betatesterzy ;)
Oj nie tylko betatesterzy, kiedyś był wyciek EU07 Barta i ET21 (gdy była jeszcze nieoficjalna), dokładnie kto ją ma to nie wiem ale jak by tak popytał wszystkich to może by się ktoś przyznał ale wątpie w to.
^^PR Rzeszów^^

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:09:38 »
Cytuj
Skoro nie została upubliczniona to czemu inni ją mają?
A no mają bo był wyciek ;).
ps Jak Cię to podbuduje to wiedz, że ja też jej nie mam i nawet nie chcę mieć :).
Kabiny te nie zasłynęły jako świetna robota @Barta (a szkoda) tylko raczej jako "przyczyna" konfliktów na forum.
Mam nadzieję, że Cię Bart nie uraziłem tymi słowami bo nie to miałem na celu.
Pozdrawiam.
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:11:19 »
Oj nie tylko betatesterzy, kiedyś był wyciek EU07 Barta i ET21 (gdy była jeszcze nieoficjalna), dokładnie kto ją ma to nie wiem ale jak by tak popytał wszystkich to może by się ktoś przyznał ale wątpie w to.

Zauważ, że jest jeszcze coś takiego jak możliwość otrzymania kabiny od autora...

Offline MKdudu

  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:13:47 »
Zauważ, że jest jeszcze coś takiego jak możliwość otrzymania kabiny od autora...
Tak, wiem o tym ...
^^PR Rzeszów^^

Offline Darth Luk

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:16:56 »
Zauważ, że jest jeszcze coś takiego jak możliwość otrzymania kabiny od autora...

To co takiego nie zrobiłem że na nią nie zasługuję? Nie wypiłem z nim? Nie zapłaciłem... wróć - Mariusz chciał zapłacić 500zł to nie chciał. Czuję się On lepszy uważając kto na nią zasługuję, a kto nie? Czyli ja jestem user drugiej (a może trzeciej) kategori?
Zapraszam na Mgławicę Mocy http://mglawicamocy.pl

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:18:41 »
Wyluzuj. Niedługo będziesz miał lepsze od Profety i Sakoriusa.
Pozdrawiam

Offline Darth Luk

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:21:11 »
Wyluzuj. Niedługo będziesz miał lepsze od Profety i Sakoriusa.

W sumie masz rację. Przepraszam poniosło mnie, bo nie lubię być pomijany, wszczególności że nie zrobiłem nic żeby na to zasługiwać.
Zapraszam na Mgławicę Mocy http://mglawicamocy.pl

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:24:16 »
Chyba nie tylko ty, ale nikt nie lubi i nie zasługuje na takie traktowanie.A Rewizor mądrze gada polacć mu.
Z poważaniem Grzesiu.


EDIT: Ziomal znowu dolewasz oliwy...."i podgrzewasz atmosfere.Odpocznij troche dzisiaj sobota czas na porządki jutro wypoczniesz pewnie miałeś ciężki tydzień.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2008, 22:34:14 wysłana przez Grzegorz KK »
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:31:50 »

To co takiego nie zrobiłem że na nią nie zasługuję? Nie wypiłem z nim? Nie zapłaciłem... wróć - Mariusz chciał zapłacić 500zł to nie chciał. Czuję się On lepszy uważając kto na nią zasługuję, a kto nie? Czyli ja jestem user drugiej (a może trzeciej) kategori?

To pytanie skieruj do samego @Barta.

Offline Darth Luk

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:35:14 »

To co takiego nie zrobiłem że na nią nie zasługuję? Nie wypiłem z nim? Nie zapłaciłem... wróć - Mariusz chciał zapłacić 500zł to nie chciał. Czuję się On lepszy uważając kto na nią zasługuję, a kto nie? Czyli ja jestem user drugiej (a może trzeciej) kategori?

To pytanie skieruj do samego @Barta.

Koniec tematu, nie będe się już kłócił bo Rewizor ma rację. A ty po co jeszcze zaczynasz, naprawdę się lubisz kłócić?
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2008, 22:37:26 wysłana przez Darth Luk »
Zapraszam na Mgławicę Mocy http://mglawicamocy.pl

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:38:51 »
Koniec tematu, nie będe się już kłócił bo Rewizor ma rację. A ty po co jeszcze zaczynasz, naprawdę się lubisz kłócić?
Pozdrawiam.

EDIT: Ziomal znowu dolewasz oliwy...."i podgrzewasz atmosfere.Odpocznij troche dzisiaj sobota czas na porządki jutro wypoczniesz pewnie miałeś ciężki tydzień.

Odpowiadam na Wasze teorie spiskowe... To Wy się kłócicie.
EOT.

No Panowie... OT.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2008, 22:40:40 wysłana przez Akvin »

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:39:46 »
Booooże. Kwestia kabin barta była poruszana już "setki" razy na forum i jeszcze mało?

Za sterami 138 godzin 28 minut :)

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone z "Radiotelefon"
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Kwietnia 2008, 22:40:49 »
Pościk jakaś aluzja do mnie:)??, ja pisałem o mutli a że ja zaczełem o multi a skończyło się na kabinach Barta to ja na to wpływu nie mam. :]
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)