Autor Wątek:  Wagony z wnetrzem  (Przeczytany 5235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Wagony z wnetrzem
« dnia: 01 Grudnia 2007, 13:59:56 »
Witam

Ja ze swojej strony chcialbym się podjać przerobienia wszystkich wagonów 1 i 2 klasy z 1xxa packa na wagony z wnętrzem i mam pytanie: czy ktos się już tego podjął? Żebym poprostu nie dublowal pracy:) I czy podjął by się ktos zrobienia wnętrza do Warsów i wagonów Bh?

Pozdro

Offline maszynista na szkoleniu

  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wagony z wnetrzem
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Marca 2008, 22:12:37 »
Witam

Ja ze swojej strony chcialbym się podjać przerobienia wszystkich wagonów 1 i 2 klasy z 1xxa packa na wagony z wnętrzem i mam pytanie: czy ktos się już tego podjął? Żebym poprostu nie dublowal pracy:) I czy podjął by się ktos zrobienia wnętrza do Warsów i wagonów Bh?

Pozdro

Przepraszam za pisanie w tak starym wątku, ale w MaSzynie jest wagon z wnętrzem. Jak się nazywa plik, gdzie są jego części, bo chcę przerobić na 1 kl. i na wagon ic?

Zanim zajmiesz się tworzeniem czegokolwiek do MaSzyny, poświęć sporo czasu na szlifowanie swojej pisowni. Tego zdania nie da się przeczytać. Polskie znaki stosuj konsekwentnie, pamiętaj o interpunkcji. Pisz następne posty staranniej, bo w przeciwnym razie utracisz możliwość ich pisania.
Profeta
« Ostatnia zmiana: 23 Marca 2008, 15:42:58 wysłana przez Profeta »
Śnisz  mi się ty EP07-342 jak jechałem tobą Ex kaszub do krakowa xD

Online ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2959
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 320
Odp: Wagony z wnetrzem
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marca 2008, 22:38:39 »
(dany wagon).t3d   No takiego pytania to się jeszcze nie spodziwałem.  :)

A wiesz do czego służy dział Pomoc lub (najbardziej) Test? Do tego typu pytań.

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wagony z wnetrzem
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Marca 2008, 22:48:55 »
Cytuj
Przepraszam za pisanie tak starym wątku ale w MaSzynie jest wagon z wnętrzem jak sie nazywa plik gdzie są jegoczęści bo chce przerobic na 1kl i na wgon ic??

Weź się trochę ogarnij z tym pisaniem, bo jak przeczytałem pierwszy raz, to nie zrozumiałem o co Ci chodzi.


Za sterami 138 godzin 28 minut :)

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wagony z wnetrzem
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Marca 2008, 13:01:30 »
Również nie wiem o co chodzi. Mogę się jedynie domyślać, że kolega poszukuje paczki z wnętrzem do wagonów 1 i 2 klasy. Znajdzie je na serwerze @EP08_015. Zapewne chce wsadzić wnętrze z wagonu 1 klasy PR do IC, ale musiałby bawić się w programie TGA TOOL i w plikach T3D. Troszke roboty by było.

Swoją drogą, mam na HDD plik max z wnętrzem do wagonów 1 i 2 oraz 1/2 klasy PR, całkiem zmienione, piękne to to nie jest, ale ciut lepsze niż to co było. Brakuje mi tylko fotek na tekstury i można by pomyśleć nad wydaniem.

Edit: Wnętrze "jedynki PR" wygląda tak (oczywiście wszystko jest bez tekstur):

http://img395.imageshack.us/my.php?image=wnrzeklasa1prie3.jpg
http://img246.imageshack.us/my.php?image=wntrzeklasa1pr1fl7.jpg
http://img520.imageshack.us/my.php?image=wntrzeklasa1pr2zb6.jpg

Tak jak pisałem, jakiś full wypas to to nie jest, brakuje grzejników pod siedzeniami (o ile są?), zasłonek, śmietniczka no i tekstur. Nie miałem okazji jechać w pierwszej klasie więc nie wiem czy tak w każdym wagonie jest, ale gdzieś na youtube.com widziałem filmik "wagon 1 klasy", w którego przedziale na podłodze był czerwony dywan z napisem PKP, również mógłbym to zrobić, ale potrzebuje zdjęć. Dlatego apeluje do wszystkich chętnych i zainteresowanych, jeśli macie możliwość i czas to róbcie zdjęcia na tex!

Pozdrawiam!

Bym był zapomniał, trzeba zmienić tą ohydną ściane na coś drewnianego bądź plastikowego, jedyne co mi brakuje to zdjęcia na tekstury.

Mod Iwan
« Ostatnia zmiana: 23 Marca 2008, 16:32:08 wysłana przez iwan »

Offline tokarekdawid

  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wagony z wnetrzem
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Kwietnia 2008, 21:34:21 »
No to różnie w jedynce bywa. Ja przeważnie jeżdżę jedynką, więc się wypowiem. Czerwone dywaniki? Czasem są, przeważnie z PR Gdynia. Dziś np. miałem okazję jechać jedynką w wersji full deluxe :/ Podniszczone siedzenia, mały syf, a co najciekawsze :D Okno było przykręcone na 2 wkręty, że nie sposób było go otworzyć, a ciepło było i duszno. Jak chcesz, to pojutrze pojadę jedynką do Gliwic to Ci mogę obfocić.
WWW.DREZYNY.KOLEJ.ONE.PL / WWW.SMKS2.HISTO.PL

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wagony z wnetrzem
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Kwietnia 2008, 06:38:26 »
Ok, to czekam na zdjęcia. Może coś konkretnego z tego będzie...

Pozdrawiam!