Autor Wątek:  Wydzielone z "SU45 Vol. 2"  (Przeczytany 2020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "SU45 Vol. 2"
« dnia: 26 Marca 2008, 13:16:45 »
Przepraszam że odgrzewam stary temat ale mógłbym prosić o link do SU45? Najlepiej na http://kotuha.com/

Pozdrawiam

W 1 poście jest jak byk: http://www.speedyshare.com/867911277.html
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2008, 13:58:09 wysłana przez Akvin »
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Wydzielone z
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marca 2008, 13:26:56 »
W 1 poście jest jak byk: http://www.speedyshare.com/867911277.html
Ten link jest martwy (This file has been deleted for the following reason: too old.)
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Aminos11

  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marca 2008, 13:30:48 »
Do administratora Żuka:

A musi być od razu warn pytam się? Może najpierw sprawdzić odsyłacz a nie mi tu odrazu walnąć warna.

Faktycznie link jest martwy, zwracam honor.
Mod By Żuk
P.S. i nie edytuj w postach to co jest na czerwono.
Po drugie to nie jestem administratorem tylko moderatorem.


P.S Widzę że to forum schodzi na psy przez takich administratorów jak Żuk którzy myślą że wszystko im wolno i mogą dać warna byle komu za to że link nie działa.
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2008, 13:41:21 wysłana przez Żuk »

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Marca 2008, 13:35:04 »
Do administratora Żuka:

A musi być od razu warn pytam się? Może najpierw sprawdzić odsyłacz a później edytować.


A może do Moderatora z szacunkiem co? ciesz się że nie dostałeś Bana.

W 1 poście jest jak byk: http://www.speedyshare.com/867911277.html
Ten link jest martwy (This file has been deleted for the following reason: too old.)
Ok nie sprawdziłem linku do końca Przepraszam.
Do administratora Żuka:

A musi być od razu warn pytam się? Może najpierw sprawdzić odsyłacz a nie mi tu odrazu walnąć warna.

P.S Widzę że to forum schodzi na psy przez takich administratorów jak Żuk którzy myślą że wszystko im wolno i mogą dać warna byle komu za to że link nie działa.

Forum schodzi na psy przez takich użytkowników jak ty, którzy nie czytają tematu do końca tylko od razu chcą linka, nie używają szukajki i nie rozumieją tego co czytają i jeszcze mają pretensje., ostatnio sypią się warny i muty i słusznie.
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2008, 13:44:03 wysłana przez eu07-007 »
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline Aminos11

  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Marca 2008, 13:45:25 »
Dziękuje za wysłuchanie mojej prośby. :)

Pozdrawiam

Offline Aminos11

  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: SU45 Vol. 2
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Marca 2008, 13:54:29 »
Cytuj
Forum schodzi na psy przez takich użytkowników jak ty, którzy nie czytają tematu do końca tylko od razu chcą linka, nie używają szukajki i nie rozumieją tego co czytają i jeszcze mają pretensje., ostatnio sypią się warny i muty i słusznie.

No to przeczytałem cały temat szukałem działające linku i co? Nie działa! Szukałem na stronie i co? I nic! Może ty najpierw pomyśl zanim napiszesz posta!

Ja kończe dyskusje w tym temacie bo rozum niektórych użytkowników jak eu07-007 jest mniejszy niż kury domowej.

Tym postem udowadniasz, że wszystkiego jeszcze nie zdążyłeś przeczytać. Gdybyś przeczytał regulamin to wiedziałbyś, że nie pisze się post pod postem tylko edytuje.
P.S. Scalam w jeden post
Mod By Żuk


@Aminos11 i eu07-007... za kolejne takie pieniactwo obaj dostaniecie po warnie.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2008, 14:08:36 wysłana przez Akvin »