Autor Wątek:  Wydzielone z "Pociąg Warszawa-Łódź zablokowany przez pijanych maszynistów."  (Przeczytany 2684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ISDR

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 275
  • IZIR
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dobre! :) Tego by jeszcze brakowało jak by wspomniał o stonce i lince z bagażnika. :D

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Cytat: ST44-003
Kurde, ciesze się że mam postanowienia co do nie picia nigdy alkoholu i alkoholo wstręt.

Nie bój żaby, zmienisz szkołe a potem może studia [klimatyczny akademik ;)) ] i ci "alkoholowstręt" przejdzie :P A jeśli chodzi o tych panów to każdy wie że "Są ludzie i parapety"...
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)

Offline EU05

  • Wiadomości: 536
  • Tekstury produkuję!
    • Zobacz profil
    • http://www.tgk.rail.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Kurde, ciesze się że mam postanowienia co do nie picia nigdy alkoholu i alkoholo wstręt. Skąd się takie mechy biorą??

Wiśni w likierze w czekoladzie też nie jadasz?
Chętnie przyjmę zdjęcia na tekstury lokomotyw serii EU06, EU07, EP07, EP08 a także ET21, ET22, ET40, ET41 i ET42.

Kontakt mailowy.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Kurde, ciesze się że mam postanowienia co do nie picia nigdy alkoholu i alkoholo wstręt. Skąd się takie mechy biorą??
Wiśni w likierze w czekoladzie też nie jadasz?
One... są takie... fuj...
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Kurde, ciesze się że mam postanowienia co do nie picia nigdy alkoholu i alkoholo wstręt. Skąd się takie mechy biorą??

To dlaczego w UB masz Warka Strong drinker? Od zawsze lubiłem czytać Twoje posty, no ale teraz to juz padłem...
Sorry za offtopa, ale teraz to umarłem pod biurkiem...  ;D
Ciekaw jestem jak się teraz wytłumaczy z tego. :)

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Kurde, ciesze się że mam postanowienia co do nie picia nigdy alkoholu i alkoholo wstręt. Skąd się takie mechy biorą??

To dlaczego w UB masz Warka Strong drinker? Od zawsze lubiłem czytać Twoje posty, no ale teraz to juz padłem...
Sorry za offtopa, ale teraz to umarłem pod biurkiem...  ;D
Ciekaw jestem jak się teraz wytłumaczy z tego. :)
Nie odpisze po prostu :D

Offline BNdQu

  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Cytuj
Do zdarzenia doszło w środę wieczorem. Na stacji Płyćwia pociąg towarowy relacji Warszawa Praga - Sosnowiec Jęzor przejechał obok semafora wskazującego sygnał "stój". Po kilkunastu minutach maszyniści - po otrzymaniu polecenia - samodzielnie zatrzymali pociąg przed semaforem wjazdowym do stacji Rogów.
Na co ta wasza dyskusja się zdała.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
A no np dlatego:
Cytuj
Według policji, ponieważ z załogą pociągu nie było żadnej łączności, na miejsce wezwano policjantów, którzy zastali w elektrowozie dwóch maszynistów w wieku 46 i 53 lat, mieszkańców woj. śląskiego. Mężczyźni odmówili uruchomienia pociągu, twierdząc, że są zbyt pijani, by go prowadzić.

Obu zatrzymano do wyjaśnienia i wytrzeźwienia. PKP podstawiła inną lokomotywę, która zabrała skład na bocznicę w Rogowie. Mężczyźni byli tak pijani, że jeszcze w czwartek trzeźwieli i przesłuchanie ich nie było możliwe.

To samo źródło, które zacytowałeś:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9785107,wiadomosc.html?ticaid=1592c

Jeżli masz na myśli czuwak, to zauważ łaskawie na daty tego:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5040612.html
i tego.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9785107,wiadomosc.html?ticaid=1592c

Ponadto, należy również założyć, iż nie każde źródło informacji jest wiarygodne.
Ja mam wrażenie, że celowo prowokujesz...

W w ogóle dyskusja była, tak dla jaj, aby BNdQu miał zagadkę.
Taki był cel nadrzędny tej dyskusji.
Idą święta, więc z tej okazji życzę Tobie jak najwięcej jaj w życiu.

Offline BNdQu

  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
A niby to jaką ja miałbym mieć zagadkę? Dyskusja się rozwinęła jak mnie jescze tutaj nie było.
Poprostu chcecie być profesjonistami a jesteście poprostu śmieszni. Nie  bedę tego komentował.
Życzeń nie przyjmuję.

Wydzielam.
Akvin

 Chamskie i bezczelne podejscie do wielu spraw i osob zwiazanych z projektem. Wiecznych krytykow mocnych (tylko) w gadce nam tu nie potrzeba. Drugie i ostatnie ostrzezenie, albo nabierzesz oglady, albo podziekujemy 'na dobre'.
Winger
« Ostatnia zmiana: 22 Marca 2008, 14:16:53 wysłana przez Akvin »