Autor Wątek:  Przepraszam  (Przeczytany 1798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rusek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Przepraszam
« dnia: 19 Marca 2008, 16:39:36 »
Witam, z racji ze udało mi się zalogować na forum (miałem bana) chciałbym gorąco przeprosić za to co zrobiłem (mój poprzedni nick to Marek1991), najbardziej chciałbym przeprosić Mariusza (za głupie PW) i Kursa (za udostępnienie kabiny ET40), wiem że zachowałem się jak gówniarz. Zależało mi na dodatkach, teraz zrozumiałem że to nie jest najważniejsze, nie liczę na przebaczenie, ale chce żebyście wiedzieli że  żałuje za to co zrobiłem (mniemam że dostane bana na to konto, ale i tak nie chce pisać postów), teraz opanowałem notatnik i 3ds maxa więc sam zaczynam tworzyć i wiem ile czasu zajmuje stworzenie czegoś. Gorąco przepraszam.


Na pokute odmówisz bracie dzisiaj pacierz do snu i będzie dobrze:D

Żuk. Ostatni raz robisz przypis bez podpisu.
Dwa. Nadużywasz władzy robiąc takie kretyńskie dopiski.
Potraktuj to jako pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
Zawiodłem sie.
Oli_EU

« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2008, 00:08:48 wysłana przez Oli_EU »
Marek Margasiński <Marek 1991, ET221166>

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Przepraszam
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Marca 2008, 17:01:20 »
To, że Ty pisałeś głupie PW, to małe piwo :), pamiętam jak dziś..., wystawiłeś teksturę, miałem zatrzeżenia co do Ciebie i tej tekstury, czy aby na pewno znowu nie kradzież. W konsekwencji zbanował Cię jakiś admin (może po IP wyśledził, iż to Ty).
Nie mógł tego pojąć niejaki eu07-483, że się czepiam, że szukam dziury w całym i jego PW bardziej były nie na miejscu niż twoje, bo akurat Ciebie rozumiem, byłeś osobą bezpośrednio zainteresowaną :)

No ale cóż, stare dzieje.....

Co będzie dalej z Tobą, tego nie wiem, nie ja decyduje...
Jeśli chodzi o mnie, to przeprosiny przyjęte.
« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2008, 17:03:45 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Przepraszam
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Marca 2008, 21:26:08 »
Również chciałbym się do czegoś przyznać...z przykrością.

Na tym forum widniałem również jako Damian92, dostałem bana za beznadziejną kłótnie z niejakim Piotrem. Bardzo tego żałuje aż po dzisiejszy dzień, moje zachowanie było szczeniackie, pomyśleć że to było prawie rok temu. Oprócz tego byłem zamieszany w afere z kabiną KURSA90. Również przepraszałem Tego Pana, ale zrobię to jeszcze raz-PRZEPRASZAM mimo tego, że osobiście nie byłem głównym osobnikiem, który upublicznił kabine, ale tak jak mówie, bardzo tego żałuje, no cóż więcej mam powiedzieć...

Mój los zostawiam w rękach moderatorów i adminów, mimo to chciałbym podziękować tym, którzy mimo wszystko nie zniechęcili się do mnie i w wielu trudnych sytuacjach pomagają mi na GG, tj. Cesky_Kretek, PEKAP, EP08_015, Żuk, MKaczy, bohunIC, PROFETA-dzięki Wam wielkie!

Pozdrawiam i czekam na odzew od moderatorów.

mod Iwan
« Ostatnia zmiana: 22 Marca 2008, 02:06:43 wysłana przez iwan »

Offline BNdQu

  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Przepraszam
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Marca 2008, 23:36:39 »
Więc grzechów nie pamietam.
A Ciebie Ojcze Adminie proszę o pokutę i rozgrzeszenie.