Autor Wątek:  Nowe t3D SM42  (Przeczytany 5325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotrek0804

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 21
Nowe t3D SM42
« dnia: 18 Marca 2008, 16:18:47 »
Witam

Jestem nowy na forum i mam pytanie czy ktoś posiada nowe t3d lokomtywy sm42
 Ostrzegam, przeczytaj REGULAMIN lepiej.
Mod By Żuk

Offline MuNiO

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowe t3D SM42
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marca 2008, 16:25:28 »
poszukaj - myslenie nie boli

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowe t3D SM42
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Marca 2008, 16:29:45 »
Witam

Jestem nowy na forum i mam pytanie czy ktoś posiada nowe t3d lokomtywy sm42

A co kolegi zdaniem oznacza nowe?

 Aktualnie i SM42 z kabiną jest do ściągnięcia w tym dziale: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,7132.0.html   polecam najpierw zapoznać się z instrukcją, jeśli chodzi o plik t3d to znajduje się on w katalogu Dynamic/SM42 symulatora.

Jeśli chodzi o jakiś niedostępny publicznie na forum model to radze sobie darować prośby bo atmosfera wystarczająco jest podgrzana dzisiaj przy okazji trasy kolegi Wingera.
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline piotrek0804

  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 21
Odp: Nowe t3D SM42
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Marca 2008, 07:14:32 »
Mnie chodziło o takie sm42:
http://neo1.fasthost.pl/grafa/spt.jpg

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowe t3D SM42
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Marca 2008, 07:31:21 »
Mnie chodziło o takie sm42:
http://neo1.fasthost.pl/grafa/spt.jpg

Ale z tego co widze po SM42 i wagonach to to jest wersja na SPT a nie na obecnego symka. A co za tym idzie model ze screena nie jest jeszcze dostępny. Ale obecny model jest też do wytrzymania.
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline andy

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowe t3D SM42
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Marca 2008, 20:45:35 »
Witajcie Koledzy !!!

Jeśli się mogę odezwać i nie objadą mnie zaraz Panowie Admini którzy z wielką Pasją pewnie wylewają swoje frustracje na innych...
To:

Mam Wielką Prośbę co do Planu taboru Dobrze by było jeśli by ktoś się zajął sprawą SP32 , jeździ ich jeszcze całkiem sporo na PKP chociaż Większość już skasowano a pozostawiono oprócz egzemplarza SP32 147 (mówię o tym który widziałem pewnie parę innych jeszcze zostawili ) , więc oprócz dedykowanego egzemplarza jeżdżą tzw komputerki czyli maszyny zmodernizowane z reflektorami halogenowymi , silnikami MTU i komputerowym systemem sterowania silników trakcyjnych INTELO (Czeskim z Resztą) tak samo jak w nowych Gagarinach n LHS-ie.

Warto by się nią było zająć to jeszcze bardzo Popularna Lokomotywa na liniach nie zelektryfikowanych jak np w moim mieście.

Pozdrawiam a, Panowie Admini niech się nie gniewają , ja naprawdę aż się boję o cokolwiek zapytać żeby nie dostać Bana , a Przecież Forum jest po to aby sobie pomagać nieprawdaż   przynajmniej dla mnie...

andy.

Boisz sie zapytac, a jednoczesnie zaczynasz od wyzywania adminow od frustratow... Przyjmij do wiadomosci, ze my tu dbamy i porzadek. Iwan
« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2008, 13:13:35 wysłana przez iwan »
andy74

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Nowe t3D SM42
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Marca 2008, 20:51:11 »
(...)Przecież Forum jest po to aby sobie pomagać nie prawdasz  przynajmniej dla mnie...
Znaczy żeby pomagać ogólnie, czy żeby pomagać dla Ciebie?

W każdym razie możesz pomóc kompletną dokumentacją zdjęciową obu egzemplarzy.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

MK_Mariusz1982

  • Gość
Odp: Nowe t3D SM42
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Marca 2008, 20:51:41 »
Witam

Nie ma problemu, jak twórcy taboru uznają że pora zrobić SP32 to zrobią, a póki co jak zależy Ci tak bardzo na tej maszynie to może sam zaczniesz coś do niej robić...:)

Pozdrawiam

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowe t3D SM42
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Marca 2008, 20:53:18 »
Jak będziesz zadawał mądrze pytania i w odpowiednich działach, po wcześniejszym sprawdzeniu, czy ktoś już o to samo pytał to nie masz się czego bać. A admini i moderatorzy czynią swoją powinność. Troche przesadzasz kolego z tą frustracją...

A co do SP32 to zamiast proponować co trzeba zrobić, skombinowałbyś sobie 3ds maxa i zaczął sam robić tego loka. Tutaj ''nie jest koncert życzeń'', chcesz coś do symka to sam zrób, a jak nie masz o tym pojęcia, to czekaj cierpliwie aż komuś się zachce to robić.