Autor Wątek:  Foto na tekstury tamary i sputnika  (Przeczytany 2902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Żabek

  • Wiadomości: 546
  • Gdzie jest guzik rezygnacji?
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Foto na tekstury tamary i sputnika
« dnia: 16 Marca 2008, 16:55:35 »
Witam!

W związku z planowanym wydaniem scenerii PMP-PW zwracam sie z małą prośbą. Potrzebne są zdjęcia sputników (ET21) i tamar (TEM2) w starym malowaniu. Co mam na mysli przez stare malowanie? Otoz w starym malowaniu to znaczy spuntiki z zoltym i zielonym czolem (nie interesują mnie malowania typu PCC, CTL, PTKiGK itp) i tamaray w starym malowaniu (niebieskie na kolejach przemysłowych, takie jak 099 @Sigmana. Ewentualnie zamiast niebieskiego pudla moga miec zielone (PeKaPowskie) byle by mialy ten gruby charakterystyczny zolty/pomaranczowy pas i sierżanta na czolach. Mile widziane beda takze zdjecia "trupów" - czyli rozwalonych, obstrupialych lokomotyw obu tych serii ale nie pomazanych sprajami :)
I jeszcze jedno - minimalna rozdzielczosc zdjec to 2048x1536, w zadnym wypadku mniejsze.
Bardzo dziękuję za wszelką okazaną pomoc  ;)

Pozdro
Damian
« Ostatnia zmiana: 16 Marca 2008, 22:21:50 wysłana przez Żabek »
The Frog

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Foto na tekstury tamary i sputnika
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marca 2008, 10:58:57 »
Oh, shit... toż to niesamowicie rzadki widok. Żeby było śmieszniej, widziałem taką ostatnio ze trzy razy, jak ciągnęła niebieska jakąś drobnicę w kierunku Warszawy (albo na Łuków, to było na dworcu Skierniewice), ale ani numeru ani nic nie pamiętam, bo sie na autobus spieszyłem, ech ;/
Z rozdzielczościa chyba nie było by problemów, mam odpowiedni sprzęcik, ale czy zaakceptujesz zdjęcia robione w ruchu? (Cóż, nie położę się na tory, chociaż to by pewnie ją kiedyś tam zatrzymało, nie potrafię jednak robić zdjęć będąc przejechanym ;-) ) Jeżeli jeszcze kiedykolwiek nań trafię...

MK_Mariusz1982

  • Gość
Odp: Foto na tekstury tamary i sputnika
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marca 2008, 11:11:49 »
ale czy zaakceptujesz zdjęcia robione w ruchu?

Proponuję abyś zapoznał się z tym linkiem: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,5365.0.html