Autor Wątek:  SA109 (reaktywacja) i błąd wyświetlania trakcji i wagonów  (Przeczytany 2427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maciek_1988

  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Witam. Proszę o pomoc gdyż ściągnąłem reaktywowaną wersję SA109 z działającymi przyciskami i gdy śmigam w Całkowie nie widzę wagonów które ciągnie SU45 siedząc w szynobusie. Natomiast gdy wcisnę F4 owe wagony już widać. Kolejny błąd to, że nie można przejść do drugiej kabiny ale o tym autor pisał coś w readme. Korzystam z exe @Kursa90. Jeśli ktoś coś wie na ten temat proszony jest o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Offline eu07_304

  • Wiadomości: 496
  • Rattus norvegicus
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: SA109 (reaktywacja) i błąd wyświetlania trakcji i wagonów
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marca 2008, 08:54:37 »
Zapewne i szyba i wagon mają kanał alpha. Dzięki temu często nie widać takiej tekstury, kiedy przysłania inną.

D|-8---6-5-
A|-8---4-3-
E|-6---4-3-

Offline maciek_1988

  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: SA109 (reaktywacja) i błąd wyświetlania trakcji i wagonów
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marca 2008, 13:15:37 »
Zapewne i szyba i wagon mają kanał alpha. Dzięki temu często nie widać takiej tekstury, kiedy przysłania inną.
Dziwne bo inne loki mimo, że mają kanał alpha nie robią takich "jaj". Wygląda to mniej więcej tak jak stare exe które nie obsługuje kanału alpha. Czy tylko ja mam ten problem? Zauważyłem, że znikają jeszcze inne elementy otoczenia jak drzewa czy pola.... Ta szyba w SA109 jest strasznie dziwna ma takie pionowe paski i jest jakby przyciemniana.