Autor Wątek:  Wydzielone z "EP07-10xx"  (Przeczytany 1625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "EP07-10xx"
« dnia: 15 Lutego 2008, 10:27:26 »
Wybaczcie mi ze robie smaka, ale no wez sobie porównaj...
http://i32.tinypic.com/2887c08.jpg
http://i28.tinypic.com/1078006.jpg

miodzio

Dlaczego coraz częściej trzeba się spotykać  chwaleniem z dodatkami, które nie są ogólnodostępne na forum. Jak już coś wyżebrałeś od innego usera to trzymaj to dla siebie a nie się chwalisz co to nie ty a to że masz coś do maszyny czego my nie mamy nie znaczy że jesteś lepszy.
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline kolejarz LHS

  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone z "EP07-10xx"
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lutego 2008, 10:31:35 »
(...)
Dlaczego coraz częściej trzeba się spotykać z chwaleniem się dodatkami, które nie są ogólnodostępne na forum. Jak już coś wyżebrałeś od innego usera to trzymaj to dla siebie a nie się chwalisz co to nie ty a to że masz coś do maszyny czego my nie mamy nie znaczy że jesteś lepszy.

Tylko zauważ że screeny kolegi EP07-545 i MKaczego są te same, czyli prawdopodobnie kolega EP07-545 chciał zacytować post od MKaczego.

Pozdro.
Zóo i vystempeq' są w każdym z nas; nie pozwól by kierowały Tobą!
pozdro !1

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "EP07-10xx"
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lutego 2008, 10:32:56 »
(...)
Dlaczego coraz częściej trzeba się spotykać z chwaleniem się dodatkami, które nie są ogólnodostępne na forum. Jak już coś wyżebrałeś od innego usera to trzymaj to dla siebie a nie się chwalisz co to nie ty a to że masz coś do maszyny czego my nie mamy nie znaczy że jesteś lepszy.

Tylko zauważ że screeny kolegi EP07-545 i MKaczego są te same, czyli prawdopodobnie kolega EP07-545 chciał zacytować post od MKaczego.

Pozdro.

Ale wpadka... W takim zwracam szacunek Mkaczemu a nowym użytkownikom zalecam zapoznanie z użytkowaniem opcji cytuj.

Wydzielam.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 15 Lutego 2008, 11:00:47 wysłana przez Akvin »
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...