Autor Wątek:  Odp: ciekawa wiadomosc :)  (Przeczytany 1665 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomasz9992

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: ciekawa wiadomosc :)
« dnia: 14 Lutego 2008, 21:28:58 »
Witam. Panowie piszę tu w sprawie pana o niku SM42drive. A więc kolega SM42drive racja popełnił błąd, ale nie należy zaraz go wyzywać albo mu ublizać, i co wam przyjdzie z tego jak go zbesztacie na GG czy innym sposobem? Co nie którym SM42drive nic złego nie powiedział, a wyzywają go, bo mają okazję aby dołączyć coś od siebie zupełnie nie potrzebnie, a tylko dolewają oliwy do ognia.
Przecierz każdy z nas możę popełnić błąd jak i również go spróbować naprawić. Jak ktoś komuś zacznie ubliżać to moim zdaniem nie powinniśmy czynić tego samego. Składam tutaj ogromną proźbę oraz propozycję do moderatorów i innych zamięszanych w tą sprawę, aby konta które zostały założone przez SM42drive zostały usunięte, a na jago konto zamiast bana nałożyć blokadę pisania na jakiś czas, po prostu dać mu nauczkę, aby już takie się coś nie powtórzyło i aby innym nie strzelił taki pomysł do głowy. SM42drive osobiście mi napisał, żę bardzo tego żałuje co zrobił i przesyła dla pana Mateu oraz Akvina przeprosiny za to co zrobił i co napisał. Ja proszę was abyście dali mu szansę na poprawę oraz proszę was o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji i przyjęli przeprosiny.
Pozdrawiam.

Pisz poprawnie jeśli chodzi o ortografię.
Co do sedna sprawy - myślisz, że kogoś ruszy to, że SM42 napisze, że jest mu przykro? Trzeba najpierw myśleć, później pisać (pisać poprawnie).
Post wydzielam, jeśli chcesz - napisz go jeszcze raz, ale z mniejszą ilością błędów (bo o to, żeby był całkowicie poprawny nawet nie proszę).

Andrzej.
« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2008, 21:35:49 wysłana przez |andy| »

hunter

  • Gość
Odp: ciekawa wiadomosc :)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lutego 2008, 21:34:48 »
Najpierw naucz się pisać, bo aż oczy mi łzawią na widok tylu błędów interpunkcyjnych i ortograficznych.