Autor Wątek:  Nowi userzy...  (Przeczytany 18145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Marca 2008, 01:52:47 »
1)O ile pamiętam dyskusja zaczęła się od tego, że miałeś pretensje do całego świata, iż jest kilka paczek symulatora. To był punkt wyjścia tamtej dyskusji.
2)W skrócie: Ja oświadczyłem tylko, że od czasu paczki z download do obecnych czasów dużo się zmieniło w dodatkach i w exe, nic więcej. Poinformowałem Cię, iż link który posiadasz z serwera Krzyśka626, to chyba ogólnie dostępna najlepsza paczka. Może powstanie lepsza od tej, a to, że na razie jej nie ma, wcale nie oznacza brak profesjonalizmu i to jest temat nie ten wątek.
3)Rusz swoją dupę, wykonaj paczkę z prawdziwego zdarzenia - tłumaczyłem to Tobie również w tamtej dyskusji, iż zamiast narzekać, weź zacznij coś pożytecznego robić.
4)Dyskujsa tamta była długa, starałem się Tobie coś wytłumaczyć, zadawałem pytania jak sobie to wyobrażasz- nic sensownego nie miałeś do powiedzenia, tylko same slogany, podobne jak do tych obecnych
5)Krytyka owszem, ale niech to będzie sensowna krytyka, czyli porównanie stanu obecnego i stanu jaki ma być, wady, zalety i jak do tego dojść, kto to ma robić itp.

Teraz do rzeczy:
Jakie masz konkretne propozycje w temacie nowych userów?
Dlaczego one będą lepsze od tych proponowanych: wady, zalety
« Ostatnia zmiana: 22 Marca 2008, 01:56:02 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Marca 2008, 02:01:06 »
Dlatego czas skończyć z amatorszczyzną i podejść profesjonalnie.

To skoncz i podejdz :)

Jak ja lubie gosci z gotowymi receptami na wszystko...
« Ostatnia zmiana: 22 Marca 2008, 02:02:52 wysłana przez iwan »
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Marca 2008, 02:26:20 »
@BNdQu: Nie będę komentował ogromnej większości sloganu, który tutaj wygłosiłeś. Przyczepię się do tego:

Jeden z userów wysłał dzisiaj post na temat polecenia connected. Żadnej odpowiedzi tylko odrazu BOCZNICA.

Chodzi Ci pewnie o to:

http://eu07.pl/forum/index.php/topic,7706.0.html

Powiem tak: nie czytałeś tego wątku chłopcze. Ten post został usunięty przez moderatora na życzenie Poscikka. Dlaczego? Tamten wątek o wpisach jest zamknięty. Został specjalnie otwarty na prośbę Poscikka, który zauważył pewną rozbieżność w owym temacie. Jednak podczas rozmowy na irc i gdy już wysłał wiadomość - wycofał się z wypowiedzi i poprosił o usunięcie postu. A to, że znalazł się na bocznicy to... wyjaśnienie masz w tym wątku.

Tyle mam do powiedzenia.
« Ostatnia zmiana: 22 Marca 2008, 02:35:05 wysłana przez ZiomalCl »

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Marca 2008, 08:55:55 »
Jeden z userów wysłał dzisiaj post na temat polecenia connected. Żadnej odpowiedzi tylko odrazu BOCZNICA.

To ja otworzyłem wątek, później usunąłem ten post. A co i jak i dlaczego to już opisał Ziomal. Jeszcze jakieś wątpliwości?

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Marca 2008, 09:05:36 »
3. włączenie hamulca (słuchać syk powietrza)
(...)Ale to nigdzie nie jest napisane.
Potwierdzam, to nie jest nigdzie napisane; może nie jest prawdziwe? :)

"Trzeci insert" łączy przewód zasilający (żółty, 8 atm).
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline BNdQu

  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Marca 2008, 13:53:30 »
1)O ile pamiętam dyskusja zaczęła się od tego, że miałeś pretensje do całego świata, iż jest kilka paczek symulatora. To był punkt wyjścia tamtej dyskusji.
Tak zgadza się. Tylko może wytłumaczysz dlaczego notorycznie powracasz do punktu wyjścia.
2)W skrócie: Ja oświadczyłem tylko, że od czasu paczki z download do obecnych czasów dużo się zmieniło w dodatkach i w exe, nic więcej. Poinformowałem Cię, iż link który posiadasz z serwera Krzyśka626, to chyba ogólnie dostępna najlepsza paczka. Może powstanie lepsza od tej, a to, że na razie jej nie ma, wcale nie oznacza brak profesjonalizmu i to jest temat nie ten wątek.
Nie wiem czemu powraczsz do historii, ale to u Ciebie wrodzone. Pisałeś też, że uwczesne exe zawiera pewne niedociągnięcia i nie może być w dziale Download. Miało powstać nowe exe. Powstało i dlaczego nie ma go w dziale Download. Nie ma ponieważ jest niewypałem. Tak mówiąc między nami nie ma idealnego programu, dlatego są poprawki i program się rozwija. Dla mnie najlepsza jest paczka EU07_Defiler.exe na stronie  http://www.eu07-addons.dl.pl  Paczka na serwrze Krzyśka626 i składa się z czterech części. Po przeanalizowaniu zawartości okazało się, że znaczna ilość plików się powtarza.
3)Rusz swoją dupę, wykonaj paczkę z prawdziwego zdarzenia - tłumaczyłem to Tobie również w tamtej dyskusji, iż zamiast narzekać, weź zacznij coś pożytecznego robić.
To może Ty ruszysz swoją dupę. Sam wiesz, że to nie polega na zebraniu wszystkiego na forum i wrzuceniu do jednego worka. Pomyśl że ktoś może mieć pewną sugestię a kto inny może ją wykonac. Ale to nie jest tutaj miejsce na tą dyskusje.
4)Dyskujsa tamta była długa, starałem się Tobie coś wytłumaczyć, zadawałem pytania jak sobie to wyobrażasz- nic sensownego nie miałeś do powiedzenia, tylko same slogany, podobne jak do tych obecnych
Według Ciebie dyskusja polega na tym, że Ty zadajesz pytania a ktoś ma odpowiadać. Przyczym notorycznie powracasz do punktu wyjścia. Czego dowodem jest tutaj punkt 1.
5)Krytyka owszem, ale niech to będzie sensowna krytyka, czyli porównanie stanu obecnego i stanu jaki ma być, wady, zalety i jak do tego dojść, kto to ma robić itp.
Problem z tym że nie potrafi się przyjąć ządnych uwag. Stan jaki był taki jest. Mimo że powstała następna generacja exe, w dziale Download wciąż jest stare exe. Przecież jest ktoś autorem i w jego kompetencji jest aktualizaja i zmiany. Znowu schodzi się z tematu.
Powiedzmu mam pewne uwagi i sugestie. Ale dotyczą one raczej kosmetyki, chociaż nie tylko.

Teraz do rzeczy:
Jakie masz konkretne propozycje w temacie nowych userów?
Dlaczego one będą lepsze od tych proponowanych: wady, zalety
To jest właśnie Twoja koncepcja, przedstaw wady jakie ma proponowana sugestia, przedstaw zalety jakie ma twoja czyli moja sugestia. To może sam sobie przedstawisz wady i zalety.
Przecież temat nowych userów był tutaj nie raz poruszany. I co z tego wyszło? Nic nie wyszło.
Trzeba przyznać, że nie czyta się opisów i instrukcji. Prosty przykład w opisie jest dość dokładnie napisane jak uruchomić i ruszyć lokomotywą. A taki wchodzi na forum i pisze. Zainstalowałem symulator i nie mogę ruszyć lokomotywą.
A nie uważasz, że wprowadzenie egzaminu z zakresu kolejnictwa, czy z obsługi komputera jest poprostu śmieszne.
Była kiedyś propozycja aby nowi userzy mogli pisać tylko w dziale Pomoc, ale zostało to odrzucone.
Na pewno w rachubę nie wchodzi tzw. instytucja ojca chrzestnego. Wtedy nowy user musiałby być przez kogoś wprowadzony. Ale forum byłoby zamkniete. Ale nie o to pewnie chodzi.

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Marca 2008, 14:09:52 »
To nie ja nie miałem nic do powiedzenia. Tylko Ty oświadczyłeś, że obecna (uprzednia) wersja sumylatora nie nadaję się do działu Download, gdyż jest nie dopracowana. Ale miała wyjść nowa paczka. I co? Okazała się jeszcze wiekszym niewypałem. Dlatego czas skończyć z amatorszczyzną i podejść profesjonalnie.

No to zapraszam kolege do stworzenia profesjonalnej paczki calosciowej.
Pozdrawiam,
Winger

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Marca 2008, 14:14:25 »
1)O ile pamiętam dyskusja zaczęła się od tego, że miałeś pretensje do całego świata, iż jest kilka paczek symulatora. To był punkt wyjścia tamtej dyskusji.
Tak zgadza się. Tylko może wytłumaczysz dlaczego notorycznie powracasz do punktu wyjścia.
2)W skrócie: Ja oświadczyłem tylko, że od czasu paczki z download ..
ciach.

Ja też zacznę od początku, nawet trudno powtórzyć Twój pokręcony nick. Twoje posty nic nie wniosły do symulatora jako programu. Tobie się marzy platforma rodem ze stajni wielkich wytwórni typu EA lub SIERRA. Wbij sobie do głowy raz na zawsze i zamilknij, tu na forum nie będzie takiej pomocy! Za to możesz sam założyć stronę z pomocą. Osobiście nie interesuje mnie wymiana zdań między Tobą i Mariuszem. Dawno temu stwierdziłem że jeśli chcesz to załóż swoje własne forum i tam możesz robić co chcesz. Masz jakiś pomysł i gotowe rozwiązania?  Zgłoś to do admina, Iwan napisał że chętnie wysłucha Twoich rad.
Ale nie , Ty tylko marudzisz i krytykujesz tocząc niezrozumiałą wymianę zdań z Mariuszem.
Mam nadzieję że komuś znudzi się czytanie Twoich postów.
« Ostatnia zmiana: 22 Marca 2008, 14:16:09 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline BNdQu

  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Marca 2008, 14:57:46 »
Powiem tak: nie czytałeś tego wątku chłopcze.
Powiem tak: nie jestem dla ciebie żadnym chłopcem i twoje tłumaczenia mnie nie interesują. Ja poprostu zastałem taki stan.

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Marca 2008, 15:05:30 »
Chciałbym się tylko zapytać, czy dyskusja między Mariuszem1970 a kolegą BNdQu ma coś wspólnego z tym, o czym ja napisałem jako autor tego wątku?

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Marca 2008, 15:14:23 »
Chciałbym się tylko zapytać, czy dyskusja między Mariuszem1970 a kolegą BNdQu ma coś wspólnego z tym, o czym ja napisałem jako autor tego wątku?

Wiesz... Ktoś tu lubi trolić i udowadniać innym, że trolenie jest 'cool'.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Marca 2008, 15:19:19 »
Cytuj
Dawno temu stwierdziłem że jeśli chcesz to załóż swoje własne forum i tam możesz robić co chcesz.
Hm... bez przesady. Było już tutaj o kilku takich, co na swoich forach dodatki rozdawali...

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Marca 2008, 15:19:27 »
Cytuj
Wiesz... Ktoś tu lubi trolić i udowadniać innym, że trolenie jest 'cool'.

Szczerze mówiąc, do mnie parokrotnie na tym forum przypisywano miano TROLA, mam tylko nadzieje, że co poniektórzy z tego forum się wkońcu przekonali do mnie. Fakt faktem, trolenie nie jest cool i trzeba z nim walczyć, a jak? No właśnie, ten wątek między innymi tego się dotyczy. Proponowałbym wrócić do sedna sprawy i zastanowić się, jakie sposoby wykorzystać, aby nowo zarejestrowani użytkownicy w pierwszych swoich postach nie pytali się o to czy o tamto i nie dostawali za to muted czy warna. Jak już wspomniałem, popieram pomysł kolegi @przem710. Przychodzi jednak pytanie, jak to wprowadzić "w życie"?

Edit:

Cytuj
Było już tutaj o kilku takich, co na swoich forach dodatki rozdawali...

Jakaś aluzja? Czy masz tylko coś konkretnego na myśli?
« Ostatnia zmiana: 22 Marca 2008, 15:21:50 wysłana przez mk1992 »

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Marca 2008, 15:25:27 »
Cytuj
Było już tutaj o kilku takich, co na swoich forach dodatki rozdawali...

Jakaś aluzja? Czy masz tylko coś konkretnego na myśli?
Nie mam tu nikogo szczególnego na myśli, tylko mówię że taka samowolka pokazuje co może się nieprzyjemnego zdarzyć.

BTW. co do topicu.
To może zrobić tak:
a) pierwsze 20 postów - moderated. Później już normalnie.
b) pierwsze 10 postów - działy TEST / INNE (NIE)KOLEJOWE / POMOC i ew. FORUM. Jeżeli np. po 2ch tygodniach nie przekroczy tych 10 postów, odblokować dostęp do pisania we wszystkich forach.
« Ostatnia zmiana: 22 Marca 2008, 15:27:45 wysłana przez Cesky Kretek »

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Marca 2008, 15:28:05 »
Powiem tak: nie jestem dla ciebie żadnym chłopcem i twoje tłumaczenia mnie nie interesują. Ja poprostu zastałem taki stan.

A kim Ty jestes, zeby ktos mial sie przed Toba tlumaczyc? Skoncz te przepychanki - pierwszy i ostatni raz to pisze.
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Marca 2008, 15:29:22 »
Cytuj
Nie mam tu nikogo szczególnego na myśli, tylko mówię że taka samowolka pokazuje co może się nieprzyjemnego zdarzyć.

A ja mimo wszystko, mam kogoś konkretnego na myśli. Co do tego, że samowolka pokazuje, że mogą się zdarzyć nieprzyjemności masz 100% racje. Stwierdzam to, ponieważ poczułem to na własnej skórze.

Offline Sm 42 driver

  • Wiadomości: 320
  • Trasopisarz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 70
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Marca 2008, 15:34:31 »
Przepraszam, że się wtrącę.

Powiem tak: nie jestem dla ciebie żadnym chłopcem i twoje tłumaczenia mnie nie interesują. Ja poprostu zastałem taki stan.
Skoro Cię tłumaczenia użytkowników nie interesują to po co z nimi dyskutujesz?

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowi userzy...
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Marca 2008, 15:41:04 »
Cytat: BNdQu
Powiem tak: nie jestem dla ciebie żadnym chłopcem i twoje tłumaczenia mnie nie interesują.

Jeżeli miałbymbyć dociekliwy i wredny, to napisałbym Ci, żebyś policzył sobie ile lat ma kolega Mariusz a ile Ty, zobaczył jaka jest różnica i stwierdził, czy aby napewno nie jesteś chłopcem dla Niego?