Autor Wątek:  Wydzielone z "Zapraszam wszystkich chetnych do współpracy."  (Przeczytany 1492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MuNiO

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "Zapraszam wszystkich chetnych do współpracy."
« dnia: 27 Stycznia 2008, 23:53:15 »
Wszystko pieknie ale ...

Zagranica (wszelkie DSL-e itp) + neostrada TP maja k-line na oficjalnych polskich serwerach. Najlepiej zalozyc jakis wlasny serwer ( osoby ktore maja konto z Shellem i kompilacja moga zalozyc taki serwer).

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wydzielone z "Zapraszam wszystkich chetnych do współpracy."
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Stycznia 2008, 00:04:10 »
Wszystko pieknie ale ...

Zagranica (wszelkie DSL-e itp) + neostrada TP maja k-line na oficjalnych polskich serwerach. Najlepiej zalozyc jakis wlasny serwer ( osoby ktore maja konto z Shellem i kompilacja moga zalozyc taki serwer).
Byłbyś chory jakbyś nie skrytykował, chcesz to załóż sam. Jak dotąd to tylko masz inne zdanie w każdej sprawie, co w sumie nie wiele wnosi do rozwoju symulatora. Siedzę na ircu już sporo czasu, na  tyle długo żeby stwierdzić że połączenie jak najbardziej funkcjonuje zarówno w ruchu krajowym jak i zagranicznym. Szwecja, Meksyk i Anglia bez problemu, także Ukraina o ile wiem też bez kłopotu. Nie ma problemu z neo i innym badziewiem. Proszę nie dyskutować z pomysłem bo innego na ten moment nie będzie.
Topic tylko w sprawach technicznych.
Jak ktoś chce - wchodzi, nie chce albo ma wątpliwości - niech zamilknie.
« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2008, 00:08:22 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline MuNiO

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "Zapraszam wszystkich chetnych do współpracy."
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Stycznia 2008, 00:21:07 »
Krzysiek626 kazde swoje slowa kieruje z wlasnego doswiadczenia. Jakis czas temu sprawdzalem dzialanie irca w PL i zagraniczny. Neostrada k-line, chello k-line, moj operator eircom k-line. Aby sobie poircowac musialem specjalnie kupic konto shell z dostepem do epic-a.

k-line na neo to zasluga dzieci neostrady i wszyscy o tym dobrze wiedza.

Z checia bym postawil serwer ircowy ale nie ma gdzie. Sam skrypt jest bardzo prosty w obsludze.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wydzielone z "Zapraszam wszystkich chetnych do współpracy."
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Stycznia 2008, 00:28:29 »
To ja ci coś powiem, nawet nie zajrzałeś do tego napisał mKaczy. Tam jest instrukcja co i jak zrobić. Łącznie z obrazkami krok po kroku jak się tam dostać. z neo też. Polskie serwery też są i nie ma żadnych problemów z wejściem na kanał.  Tyle mam do powiedzenia, szkoda że tylko potrafisz zniechęcić samemu nie sprawdzając jak to działa.

Offline MuNiO

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z "Zapraszam wszystkich chetnych do współpracy."
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Stycznia 2008, 00:34:26 »
To ja ci coś powiem, nawet nie zajrzałeś do tego napisał mKaczy. Tam jest instrukcja co i jak zrobić. Łącznie z obrazkami krok po kroku jak się tam dostać. z neo też. Polskie serwery też są i nie ma żadnych problemów z wejściem na kanał.  Tyle mam do powiedzenia, szkoda że tylko potrafisz zniechęcić samemu nie sprawdzając jak to działa.


Czy masz mnie za idiote ktory nie potrawi obslugiwac najprostrzego Mirc-a ?

Ok... wystarczy.
Akvin


« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2008, 00:46:34 wysłana przez Akvin »