Ankieta

Czy wierzysz w istnienie pozaziemskich cywilizacji?

Tak ;)
34 (35.1%)
Nie żartuj :P
32 (33%)
Nie mam zdania...
13 (13.4%)
Trudno mi orzec...
18 (18.6%)

Głosów w sumie: 90

Autor Wątek:  Ufololki ;)  (Przeczytany 52054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _KAT_

  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Ufololki ;)
« dnia: 26 Stycznia 2008, 18:42:16 »
Niedawno światem wstrząsneły zdjęcia pochodzące z dziennika "The Daily Mail". Zawierały one zapis z kamer łazika "Spirit", które uchwyciły chodzącego... MARSJANINA!

- więcej info (po ang. ;) )

Kolejny fake? Jak myślicie? :P

Offline bumer

  • Wiadomości: 448
  • Only PKP Classic
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 197
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Stycznia 2008, 19:06:53 »
Nie mam zdania na ten temat. Bóg wie czy jesteśmy sami we wszechświecie czy nie. Co do filmu to nie wierze jak nie zobacze na własne oczy:P
SU46-048 SU46-037 ST43-189 ST43-242 EN57-1146 EN57-837 EP07-330 RES 619-8

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Stycznia 2008, 20:25:46 »
Zupełnie jak ci nawiedzeni co twierdzą że prowadzili na nich doświadczenia i chcą się dowiedziec o nas jak najwięcej.:D podchodźmy do tych wszystkich wiadomości z dystansem. Ja osobiście nie interesuje się tym i także jest mi to bezstronne.
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Stycznia 2008, 20:31:24 »
Ja mam podobne podejście do sprawy jak kolega @Grzegorz KK. Niemniej zacznie mnie to bardzo interesować jak przylecą na Ziemię i powiedzą... "HALLO"  lub "Cześć" ;).
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline SM31-113

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Ufololki ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Stycznia 2008, 21:03:35 »
Niedawno światem wstrząsneły zdjęcia pochodzące z dziennika "The Daily Mail". Zawierały one zapis z kamer łazika "Spirit", które uchwyciły chodzącego... MARSJANINA!

- więcej info (po ang. ;) )

Kolejny fake? Jak myślicie? :P

Nie sądzę żeby to był marsjanin. Ten film jest zrobiony z dość dużej odległości. Gdyby ta postać przechodziła koło tego samochodu to bym uwierzył, choć nie wiadomo czy gdzieś w kosmosie  jest planeta podobna do ziemi na której są ludzie tacy jak my.

Offline 201E-003

  • Wiadomości: 252
  • Dyżurny Ruchu
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Stycznia 2008, 23:21:04 »
Na Marsie? Nie, gdyby coś tam było to byśmy już o tym wiedzieli, takich zdjęć można wyprodukować setki. Aczkolwiek biorąc pod uwagę niewyobrażalne wymiary wszechświata na pewno gdzieś tam życie jest, na pewno jest planeta podobna do Kuli Ziemskiej. Po prostu jest gdzieś tak daleko, że choćby byli dużo bardziej rozwinięci od nas to i tak nas, maluczkich Ziemian nie znajdą.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Stycznia 2008, 00:58:44 »
Niedawno światem wstrząsneły zdjęcia pochodzące z dziennika "The Daily Mail". Zawierały one zapis z kamer łazika "Spirit", które uchwyciły chodzącego... MARSJANINA!

Witam. Dlaczego kłamiesz, pisząc ze "całym swiatem wstrząsneły" owe zdjecia rzekomo postaci obcej planety? Ja nic nie słyszalem na ten temat, a uwierz mi, na bieżąco śledzę poszczególne zródła informacji...

Pozatym, powiem Wam cos zwiazanego z tym tematem; dzisiejsza ludzkość stara nawet na siłę wmówić sobie niektore rożne, czasami sprzeczne z ludzką logiką, zdarzenia. Cały sens w tym zamieszaniu polega tylko i wyłacznie na naszej bujnej wyobrazni, i zakłamaniu w jakim musimy egzystować. Zyjemy w XXI wieku, gdzie codzienne obcowanie ze zdarzeniami wczorajszego dnia powoli zaczyna nas nudzić. I dzieki temu powstają najróżniejsze pomysły, intrygi, które z biegiem czasu uczą nas jak swiat(...), jest ukształtowany; patrzymy na informacje,a nie na jej sens :)

Ufolu..lolki. Znam je tylko z bajek, opowiadan. Zaznaczyałem odpowiedz że "trudno jest mi powiedziec", ale powiem w ten sposób; nie wierze w UFO, postaci z innych planet, bo nie zostało to udokumentowane żadnym rzeczowym dowodem. Sadzę jednak iż nie jestemy sami w tym całym wszechswiecie. Dlaczego taka rozbieżność w moim rozumowaniu? Otwórz wszechswiat jest tak wielki że nie sposób nam ludziom wyobrazić sobie co znajduje sie na jego koncu, kto wie... Tyle ode mnie ;-)

PS.: Krzysiek626 zwrócił mi jedną uwagę na temat tego postu. Wiara katolicka:
Cytuj
"jeśli przyjąć że religia opiera się na wierze... to czemu nie wierzyć że są ufo lolki" ?
Nie chcę tutaj rozpoczynać goracej debaty na temt katolicyzmu, bo moze zrobic sie nie przyjemnie, a temt był inny, wiec powiem krótko. Napisałem tak jak to wszytsko postrzegam, nie od dzis wiemy ze "wiara" powoli kieruje człowiekim. Ważne jest to jaka jest nasza wiara i w co. Ważne jest również czy nasza wiara ma sens, ale o tym to juz my musimy zdecydować.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 27 Stycznia 2008, 01:16:06 wysłana przez MKaczy »
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Stycznia 2008, 02:29:32 »
Wiara zawsze zastępowała niewiedzę lub jest potrzebna dla przetrwania danej grupy osób (spójność i jedność grupy).
Jeśli chodzi o UFO to, pomyślmy:
-czy istnieje życie poza Ziemią
-czy życie przyjęło formę inteligentną
-jeśli życie intelignetne gdzieś było/jest, czy trwa ono dostatecznie długo
-jeśli życie inteligente trwa dostatecznie długo, czy nie nastąpiło samounistestwienie się tego życia lub inne unicestwienie
-w jaki sposób mielby oni nas znaleźć? (od niedawna dopiero wysyłamy niechcący/chcący fale elektromagnetyczne)
chyba, że sobie tak latają na chybił trafił :)
-jak już dowiedzieliby się o naszym istnieniu, to jak długo musieliby podróżować?
-czy mieliby na tyle motywacji, aby przemierzać kosmiczne bezkresy, aby dotrzeć do nas i po co mieliby to robić?
-z czego czerpaliby energię do podróży i na własne przeżycie
Tyle pytań ode mnie. Może nasuną się Wam inne pytania.
« Ostatnia zmiana: 27 Stycznia 2008, 02:35:30 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Stycznia 2008, 03:12:53 »
Cóż... niestety im więcej pytań zadajemy tym coraz mniej odpowiedzi jesteśmy w stanie uzyskać... . Z tymi ufoludkami (a raczej wiarą w nie) jest tak jak z staraniami do ustalenia ile lat ma Wszechświat. Miałem (mam) okazję "współpracować" z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się badaniem cząstek przylatujących ze Wszechświata na Ziemię.

Kiedyś (po roku budowy urządzenia- do pewnego projektu) spytałem się do czego konkretnie jest ono im potrzebne, a dokładniej, do czego jest im potrzebne badanie ile cząstek (mionów) przylatuje na Ziemię. W odpowiedzi uzyskałem takie mniej więcej sformułowanie " Dzięki temu poznamy ile lat ma Wszechświat i co się w nim kryje" .
Szanuję takich ludzi bo mają pasję i do czegoś zmierzają. Niemniej moje zdanie pozostanie takie, że mamy nikłe szanse na poznanie prawdy lub chociażby jej ułamka. Ale jeżeli są tacy, których to fascynuje to nietaktem byłoby naśmiewanie się z nich i mówienie, że to czym się zajmują to bzdura. Jeżeli mam okazję czegoś się ciekawego/nowego dowiedzieć, spotkać się z kimś o odmiennych poglądach lub wziąć udział w jakimś projekcie to chętnie z tego korzystam. Każda szansa na poszerzenie swojej wiedzy jest na wagę złota :).
Jednakże jeżeli miałbym z kimś dyskutować na temat UFO a czyimiś jedynymi "dowodami" na ich istnienie, byłyby fotki lub słynny film z sekcji "ufoludka" z Roswell, to ja przepraszam bardzo ale nie mielibyśmy o czym dalej porozmawiać.

Pamiętajmy jedno, jeżeli nawet istniała jakaś cywilizacja po za nami to gdybyśmy odebrali od nich jakikolwiek sygnał to byłyby nikłe szanse, że jeszcze istnieją... .

Pozdrawiam.
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline Darth Luk

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Stycznia 2008, 09:30:16 »
W sumie wszystko zostało powiedziane ja tylko dodam od siebie pewe teorię którę usłyszałem na: Discovery Channel.

Wg niej jesteśmy kosmicznym ZOO do którego przylatują kosmici pooglądać jak się rozwija jakaś mała nic nie znacząca cywilizacja, dlatego się nie pokazują;)

Inną przeczytałem dawno w Focusie chyba wg której obca cywilizacja się nie ujawnia by nie siać paniki. Np. lądują pokojowo nastawieni przed białym domem no i zaczynają się pytania od ludzi po czym wychodzi że wiara xxx to bujda i mamy wojne religijną, wojny domowe i chaos na terenie zasięgu danej wiary, więc też się nie ujawniają.

Trzecia teoria (nie pamiętam gdzie ją ułyszałem) to że po prostu jest rasa która niszczy i atakuję słabsze cywilizację, robiąc z mieszkańców planety niewolników. Latają na chybił trafił, a wysyłane sygnały od Nas mogą ich na Nas naprowadzić. I było tam też napisane że nie wszystkie wybuchy Spurenowych muszą być wybuchami naturalnymi tylko efektami wojen takiej rasy.

Osobiście teraz na temat kosmitów - Na pewno coś tam jest, ale nie da się tego udowodnić.
Zapraszam na Mgławicę Mocy http://mglawicamocy.pl

Offline _KAT_

  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Stycznia 2008, 13:09:16 »
Niedawno światem wstrząsneły zdjęcia pochodzące z dziennika "The Daily Mail". Zawierały one zapis z kamer łazika "Spirit", które uchwyciły chodzącego... MARSJANINA!

Witam. Dlaczego kłamiesz, pisząc ze "całym swiatem wstrząsneły" owe zdjecia rzekomo postaci obcej planety? Ja nic nie słyszalem na ten temat, a uwierz mi, na bieżąco śledzę poszczególne zródła informacji...

Do jasnej Anielki nie kłamie ;)
Zdjęcia zostały opublikowane w Polsce, Anglii, USA, Niemczech, Włoszech, oraz paru innych krajach. No dobra przesadziłem troche z tym "całym światem", ale nie zmienia to faktu, że ukazały się one w wielu krajach. A wiesz czemu nie słyszałeś? Bo ta sprawa została raczej obrócona  w żart niż w coś poważnego, a zdjęcia znajdziesz na większości polskich portali "plotkarskich" typu "Deser" itp. ;]

guest1206

  • Gość
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Stycznia 2008, 00:39:40 »
ta sprawa została raczej obrócona  w żart niż w coś poważnego, a zdjęcia znajdziesz na większości polskich portali "plotkarskich" typu "Deser"
Na potwierdzenie tych słów link: http://deser.gazeta.pl/deser/1,83453,4869215.html

Offline MuNiO

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Stycznia 2008, 00:47:29 »
Czytaliscie o lotach programu Apollo ?

Apollo 11 - "podroznicy" informowali obsluge naziemna ze obok nich leci jakis niezidentyfikowany pojazd. Zrobili zdjecia ciemnej strony ksiezyca i ze zdumieniem odkryli ze tam sa bazy. Apollo 11 nigdy nie wyladowal na ksiezycu a wszystko nakrecili w studio.

Prawda czy falsz ?

Offline _KAT_

  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Stycznia 2008, 07:07:34 »
Do końca nie wiadomo jak to było z tym Apollo ;)
Jednak jeśli udałoby się naprawde udowodnić że lot nagrano w studio, to byłby to chyba jeden z największych przekrętów w dziejach ludzkości ;)

Offline SM31-113

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Stycznia 2008, 18:22:43 »
Apollo 11 nigdy nie wyladowal na ksiezycu a wszystko nakrecili w studio.

Prawda czy falsz ?
To jest teoria spiskowa którą wymyślili Rosjanie dlatego nie mogli się pogodzić z tym że  pierwsi na księżycu wylądowali Amerykanie.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Stycznia 2008, 19:03:06 »
To jest teoria spiskowa którą wymyślili Rosjanie dlatego nie mogli się pogodzić z tym że  pierwsi na księżycu wylądowali Amerykanie.
A ja uważam inaczej.

Wniosek: ilu ludzi, tyle opinii na dany temat.

Offline Bogumil.S

  • Wiadomości: 148
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Stycznia 2008, 17:19:23 »
Czeski masz rację ja też mam swoją opinię :)
Nie mówię że to jest 100% prawda, ale nie zdziwiłbym się gdyby taka cywilizacja nas odwiedziła :)
Przestraszył bym się tylko bo niewiedziałbym co by chcieli zrobić....
Cytuj
Wniosek: ilu ludzi, tyle opinii na dany temat.

Zgadzam się, ale uważam że UFO jest a właściwie obca cywilizacja bo UFO to niezidentyfikowany obiekt latający pl. NOL.
No cóż znalazłem stronkę w internecie i szczerze mówiąc zacząłem się bać ;D

Offline kgb

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 203
  • PTKiGK Zabrze
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Stycznia 2008, 20:33:09 »
To może podałbyś link do tej strony to też sie zaczniemy bać.

Offline _KAT_

  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Stycznia 2008, 20:49:05 »
Jest pare postów wyżej. Wystarczy lekki ruch kółkiem od myszki.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Stycznia 2008, 21:51:32 »
Bóg wie czy jesteśmy sami we wszechświecie czy nie. Co do filmu to nie wierze jak nie zobacze na własne oczy:P
A skąd wiesz czy istnieje Bóg, czy jakikolwiek bóg...? Mówisz że nie uwierzysz, jak nie zobaczysz na własne oczy - to co, swojego boga nie widziałeś, ale w niego wierzysz? :> To zrób to samo z ufoludkami. :)

Offline El Mecánico

  • Wiadomości: 1067
  • Dawniej El Driver
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie POLARIS - OPP
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Stycznia 2008, 18:18:28 »
Na zdjęciu jest... cholera wie co;] Gdybym wiedział jaka jest data tego zdjęcia, to poszukałbym w archiwum. Całego roku nie będę przekopywał, bo to miliony (!!) zdjęć.

Ale osobiście: tak, wiem, że są. Gdzieś tam;) W SETI@home jestem od 2 sierpnia 2001 roku. Do tego jestem trekie (patrz mój podpis;]).
www.polaris.org.pl
www.ciemneniebo.pl
MaSzyna_LD w trakcie tworzenia...

Offline BLAcKboY

  • Wiadomości: 440
  • Trydencki monarchista
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Lutego 2008, 18:11:08 »
Myślałem, że pod linkiem jest fil, na którym jakiś ufok sobie chodzi. A atm co? Kawałek skały. LITOŚCI. Przyglądaj się białej kartce wystarczająco długo, a zobacz na niej wszystko, co tylko ze chcesz.
A co do Apollo w studio filmowym. Gdyby Amerykanie nie byli na Księżycu, to Sowieci od razu podnieśliby krzyk. Gdyby mieli dowody. A o te nie trudno. Fale radiowe nie lecą do konkretnego jednego odbiornika. Sygnały ze statku lecącego w kierunku Księżyca i z jego powierzchni odbierała cała Ziemia, a już stacje radiolokacyjne w ZSRR na pewno. Poza tym bajeczki, tzn. "dowody", jakie przedstawiają zwolennicy tej teorii są co najmniej niewystarczające.
My personal favourites: 2TE10, 240 and 750
Fan mjuzjk 1
Fan mjuzjk 2

Offline Bogumil.S

  • Wiadomości: 148
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Lutego 2008, 09:02:37 »
@_KAT_ - bardzo śmieszne :/
@kgb proszę :) http://www.ufoinfo.pl/, życzę miłej albo jak chcesz to niemiłej lektórki ;)

Co do tego zdjęcia/filmu rzeczywiście przypomina mi to coraz bardziej skałę, tyle, że dziwnie oświetloną.
---------------------
Edit:
Oczywiście jest jakaś forma życia we wszechświecie, może nie inteligentna ale jest, musi być!

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 02 Lutego 2008, 20:15:21 wysłana przez Bogumil.S »

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Lutego 2008, 17:51:49 »
Gdybysmy byli jedyna cywilizaja we wszechswiecie, bylo by to ogromne zmarnowanie przestrzeni.

Moze i to kawalek skaly. Jednak gdzies napewno jest inne zycie.
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Lutego 2008, 21:00:55 »
Heh jeśli na marsie istnieje jakieś życie to jedynie w formie mikro, gdzieś w lodzie - który z kolei podobno gdzieś tam jest :) A w całym wszechświecie, który podobno jest niskończony, raczej napewno (przynajmniej wg. mnie) istnieją jakieś formy życia gdzieś daaaleko. Może są na naszym etapie rozwoju a może jak ktoś wyżej napisał - są cholernie zaawansowaną cywilizacją, która przylatuje sobie na naszą planetke jak do zoo, żeby móc nas pooglądać ;)
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)

reds0

  • Gość
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Lutego 2008, 21:32:22 »
Wytłumaczcie mi to zdjęcie

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Lutego 2008, 21:38:07 »
Wytłumaczcie mi to zdjęcie

To nie jest śmieszne, ani smaczne.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

reds0

  • Gość
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Lutego 2008, 21:40:32 »
Patrykos , chodzi mi o to coś co jest na planie wraku przyjżyj się dobrze ! co to może byc ?

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Lutego 2008, 21:42:24 »
Patrykos , chodzi mi o to coś co jest na planie wraku przyjżyj się dobrze ! co to może byc ?

Pewnie otwór ze statku kosmicznego, gdzie wychodzą mali kośmici i zabierają powoli wrak rozbitej CASy.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

reds0

  • Gość
Odp: Ufololki ;)
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Lutego 2008, 21:44:05 »
Patrykos nie żartuj sobie , widac tam postac i napewno nie jest to fotomontaż