Autor Wątek:  Duza Proźźźźźba :)  (Przeczytany 1509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tyrciusz

  • Gość
Duza Proźźźźźba :)
« dnia: 13 Stycznia 2008, 12:44:24 »
witam was wszystkich... ah ah na wstępie to informuje ze robie błędy ortograficzne :)otóż założyłem ten temat ponieważ jest tak niemiła sprawa jeszcze parę lat do tyłu gdy necior był słabo rozpowszechniony np pod kabel do fonu ścigałem 1 wersję symka ściągałem chyba z 8 godzin a rachunek  wyszedł mnie kilkadziesiąt złotych ale wiecie co wam powiem ze opłacało sie i opłaca do dziś bo zdane trs firmy auran czy microsoftu przy waszym symku to wielkie gów... za przeproszeniem które jest mimo rozbudowy mało wciągające. otóż podziwiam was ze z własnej samowoli i intencji tak działacie w rozbudowie tej gry :) to cieszy :) nio ale przejdźmy do sedna otóż nie mam takiego max dostępu do netu albo mam mało czasu i nie mam czasu przeglądać(gubię sie lub nie wiem z czym sie to je ) forum od podstaw bo wiadomo jest tu ogromna ilość postów niestety nie znam sie na teleinformatyce a już nie mowie o programowaniu i głównym, tematem jest to ze gdy pojawiała sie jakaś aktualizacja uaktualniałem niestety teraz niema tam żadnych odniesień i wszystko jest na forum i miałbym prośbę bo ogromna ilość ludzi przegląda ta stronę gdyby był odnośnik ze na forum jest więcej info to wiarka zaczęła by sie rejestrować i przeglądać forum nio ale to nie jest sedno mojej sprawy otóż chciałbym aby powolutku umieszczać tylko linki z opisem co najpierw trzeba mieć  co dodawać poklei  i żeby to było w kolejności jak powinna być przy instalacji aby gierka (mod by Żuk--->STARAJ SIĘ UŻYWAĆ OKREŚLENIA "SYMULATOR" i BĘDZIE DOBRZE BO JAKOŚ MNIE I INNYCH GNĘBI TE OKREŚLENIE.) była na maksa rozbudowana (chodzi mi głównie o pliki które już w pełni są sprawne i przetestowane przez was drodzy koledzy :) łooo ale sie rozpisałem jak ktoś to przeczyta to super :) oki pozdro z Jarocina :) i prosił bym o odpowiedz i komęty
« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2008, 13:14:37 wysłana przez Żuk »

Offline Class66

  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Duza Proźźźźźba :)
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Stycznia 2008, 12:59:21 »

tyrciusz

  • Gość
Odp: Duza Proźźźźźba :)
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Stycznia 2008, 13:23:10 »
nio bo zaciekawiło mnie to ze np na youtube są filmiki z symka i tam jeździ sie ep09 ed72 :) moje ulubione loki :) tylko nie wiem jak sie do niech dostać i do jakieś fajnej trasy aha i trzeba mieć podstawowy plik ja już zacząłem pobierać pliki które mi uwzględniłeś w linkach niom powiem ze ta sytuacja  dla mnie jako niedoświadczonego bardzo mnie przerasta bo nie wiem od czego zacząć na głównej stronie było to bardziej jasno przedstawione co do gierki nio to sorki nie wiedziałem  postaram sie używać słownictwa które  nie będzie stwarzać niemiłych odczuć


Szanowny kolego @tyrciusz!
Naprodukowałeś takiego tasiemca, że nie da się tego ani odczytać, ani zrozumieć.
Ponadto prośby o pomoc wyrażamy w dziale POMOC, sugestie dotyczące strony www symulatora w dziale WWW itd.
Ten wątek ląduje na bocznicy, a do Ciebie prośba o ponowne wyrażenie swoich myśli:
- treściwie
- zwięźle
- zgodnie z zasadami polskiej stylistyki, ortografii i INTERPUNKCJI!
w dziale adekwatnym do tego, co chcesz nam przekazać.

Poza tym informowanie zaraz na wstępie, że robisz błędy ortograficzne jest jawnym okazaniem, że tak na prawdę masz wszystkich nas gdzieś. Bo forum to nie kartka papieru, gdzie postawiony znak można tylko skreślić. Istnieje taki klawisz jak backspace, który kasuje błąd. Ponadto istnieje wiele słowników internetowych, pluginów do FF, które w trakcie pisania sprawdzają ortografię, o słownikach papierowych czy poleceniu "ort" dla Infobota nie wspomnę.
I nie jest to również forum onetu, że będziesz miał "komęty" (co to w ogóle jest?), to będziesz "rzondził".
Pozdrawiam serdecznie

Quark-t
« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2008, 14:27:51 wysłana przez Quark-t »