Autor Wątek:  FSO Warszawa jako drezyna  (Przeczytany 3341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcepan

  • Wiadomości: 176
  • Kocham SKM...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
FSO Warszawa jako drezyna
« dnia: 10 Grudnia 2007, 15:54:19 »
  Któregoś dnia sprzątając szufladę w biurku znalazłem stary numer gazety ''AUTOMOBILISTA''. Przejrzałem ją i znalazłem duży artykuł o Warszawie-drezynie. Pomyślałem sobie,że mogłaby znaleźć się w symku. Niestety nie umiem tworzyć modeli 3D i nie mam takiego programu więc może ktoś mógłby? Teksturować też  nie umiem. Ale służę informacjami i zdjęciami. Jak się uda to nawet dźwięki nagram ale niestety tylko żuka bo inaczej nie da rady. Ale żuk ma taki sam silnik i myślę,że nie będzie problemów. POZDRO Marcin ze Słupska.
SP/ST/SU45 & EN57/71 LOVER. | Za nastawnikiem: SU45-097 i 196: 0,5 km. | Posiadam dokładne opisy i plany wszystkich lokomotyw spalinowych polskiej produkcji.  

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: FSO Warszawa jako drezyna
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudnia 2007, 09:53:47 »
Mogę załatwić filmik z dźwiękami i można by coś z tego wyklepać.

__________________________________________________________
A można prosić jakiś skan [dobrej jakości] ? Email: vampirek1@o2.pl

P.S.: Piszę tutaj w tej sprawie, ponieważ nie wolno wysyłać PW, a nie mam dostępu do emaila itp. @Marcepana.




Pozdrawiam.

Offline marcepan

  • Wiadomości: 176
  • Kocham SKM...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: FSO Warszawa jako drezyna
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Grudnia 2007, 14:03:44 »
Nie ma problemu. Mam też fotę warszawy z Chabówki i parę zdjęć zwykłych warszaw. Posiadam również plany ww auta. mogę również zrobić fotki wnętrza i wskaźników.   Mam już opracowany wygląd koła. Niedługo będę miał foty licznika i zegarka.
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2007, 14:59:59 wysłana przez marcepan »
SP/ST/SU45 & EN57/71 LOVER. | Za nastawnikiem: SU45-097 i 196: 0,5 km. | Posiadam dokładne opisy i plany wszystkich lokomotyw spalinowych polskiej produkcji.  

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: FSO Warszawa jako drezyna
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Stycznia 2008, 08:33:51 »
Warszawa to bardzo okrągły model czyli polyżerny. Musiałbyś mieć naprawdę rewelacyjne materiały i dostarczyć wszystkiego co potrzeba to może coś bym wyprodukował.

PS Wiele lat miałem Warszawę, (znaczy ojciec miał ;) ) i wiem o tym cudownym autku prawie wszystko.

Offline marcepan

  • Wiadomości: 176
  • Kocham SKM...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: FSO Warszawa jako drezyna
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Stycznia 2008, 12:47:27 »
Mój dziadek tez miał Warszawę i właśnie z tego pojazdu posiadam parę wskaźników. Mam też dużo zdjęć w gazecie ''AUTOMOBILISTA'' (nie tylko drezyny). Przydałoby się też żeby ktoś podjął się wyzwania zrobienia fotek pojazdowi w muzeum Norblina w Warszawie lub w muzeum kolejnictwa w Chabówce bo tam jest oryginalna drezyna. A co do kierownicy to można ją zrobić z nastawnika bo to były kierownice od Warszawy.                        
         Mam już świetne zdjęcia na tekstury. Problem jeszcze z kołami ale coś znajdę, potem wyślę link. Na zdjęciach widnieje Warszawa 223 (sedan) więc myślę, że wykonanie modelu pod sedana będzie łatwiejsze bo jest o wiele mniej krągły od garbuski.       http://luxter.blog.interia.pl/  -Tu są plany i prototyp tekstur. później będzie tekstura dachu.
          http://picasaweb.google.pl/MEHANO4/MaSzynaSymulatorEU07424 -Tu jest wszystko. Ciągle jeszcze z tym dachem problem.
« Ostatnia zmiana: 17 Stycznia 2008, 12:52:18 wysłana przez marcepan »
SP/ST/SU45 & EN57/71 LOVER. | Za nastawnikiem: SU45-097 i 196: 0,5 km. | Posiadam dokładne opisy i plany wszystkich lokomotyw spalinowych polskiej produkcji.