Autor Wątek:  *** z EU07  (Przeczytany 1710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kurak303E

  • Wiadomości: 267
  • PKP Intercity, Gdynia - kurs maszynistowski :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
*** z EU07
« dnia: 04 Grudnia 2007, 11:01:12 »
JA mam taką propozycje, aby modele barta przeprawić z katalogu EU07 na przykładowo 303E albo eu07bart. W sceneriach są stare modele i tekstury i troche roboty jest z dopasowaniem wszędzie nowych lokomotyw i nie zawsze działają poprawnie, np u mnie linia 546 nie działa w niektórych scenariuszach z EU07 barta. Poza tym problemy z kabiną.
Ci, co znają troche symka nie mają z tym problemu, ale dla początkujących to ciemna magia. Zmiana katalogu byłaby przydatmna, oszczędziła by pare problemów
Lubię SU45 :) Zapraszam na mój kanał, głównie o SU45 na YT - http://www.youtube.com/user/Gryszaq oraz Ełcką Galerię Kolejową - www.elkgk.cba.pl

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: *** z EU07
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudnia 2007, 11:13:10 »
Napisałeś tak nie precyzyjnie że nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Które modele Barta? Te oficjalnie wydane  nie sprawiają żanego kłopotu. O innych modelach mowy być nie może.

Offline kurak303E

  • Wiadomości: 267
  • PKP Intercity, Gdynia - kurs maszynistowski :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: *** z EU07
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudnia 2007, 14:41:10 »
Otóż na modele barta nie pasują stare tekstury i kabina nie jest do końca kompatybilna. No i we wszystkich sceneriach trzeba zmieniać wszystkie wpisy ze starych modeli na nowe. Z 201E nie ma takiego problemu, bo nowa paczka nie podmienia starych modeli, tylko jest zawarta w nowym katalogu. Stare modele zostają i nie ma problemów ze sceneriami, które korzystają ze starych modeli.
Mam nadzieje, że wiadomo oco mi chodzi. Po prostu, żeby zaoszczędzić czasu i kłopotów można oddzielić stary model od modelu barta. Wystarczy zmiana katalogu i zmiana katalogu we wpisie lokomotywy.
Lubię SU45 :) Zapraszam na mój kanał, głównie o SU45 na YT - http://www.youtube.com/user/Gryszaq oraz Ełcką Galerię Kolejową - www.elkgk.cba.pl

reds0

  • Gość
Odp: *** z EU07
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudnia 2007, 14:46:07 »
Ciekawi mnie jedna rzecz ! Skąd posiadacie modele Barta , z tego co wiem to ich nie ma . Jedyna rzecz która wyszła oficjalnie ,to tekstury lokomotyw bez kabiny !

Offline Ajusto

  • Wiadomości: 150
  • Notatnik;] A nawet ostatnio trasy tworze;]
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: *** z EU07
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudnia 2007, 15:15:48 »
Ciekawi mnie jedna rzecz ! Skąd posiadacie modele Barta , z tego co wiem to ich nie ma . Jedyna rzecz która wyszła oficjalnie ,to tekstury lokomotyw bez kabiny !
Na stronie Barta w dziale download. www.bart.eu07.pl