Autor Wątek:  Duchy  (Przeczytany 12639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Duchy
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Listopada 2007, 16:59:22 »

Offline SM31-113

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Duchy
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Listopada 2007, 19:03:05 »
Zdarzyła się komuś jeszcze jakaś straszna Historia?

Offline bumer

  • Wiadomości: 448
  • Only PKP Classic
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 197
Odp: Duchy
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Listopada 2007, 15:30:08 »
Mi sie zdarzyło w te wakacje jak byłem na wsi w okolicach Białegostoku. Około godziny 23 wracaliśmy traktorem ze zbożem aż tu nagle brak paliwa<zdarza sie>. Musiałem lecieć z kanistrem 2 kilometry przez las w nocy. Najbardziej obawiałem sie spotkania dzików w lesie. Ide przez ten las i słysze jak gdzieś ktoś idzie. Serce mi zaczeło walić i podniosłem grubego kija(tak na wszelki wypadek). Ja szedłem po cichu i słysze że ktoś idzie w moim kierunku. Tak sie wystraszyłem że stanąłem w miejscu i przykucnęłem przy drodze. Ja patrze idzie jakiś facet ubrany w bodajże niebieski płaszcz i białe adidasy. Byłem gotowy go walnąć tym kijem bo takiego miałem stracha. Jak ten staruch mnie zobaczył ja wstałem z tym kijem i zaczełem uciekać a on chwile za mną pobiegł i coś krzyczał jakimś dzikim głosem. Później do kolegi musiałem jechać maluchem ale jak już jechałem przez las to kolega nikogo nie widział żeby ktoś szedł.
SU46-048 SU46-037 ST43-189 ST43-242 EN57-1146 EN57-837 EP07-330 RES 619-8

Offline tomeqp

  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Duchy
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Listopada 2007, 21:03:44 »
Ja miałem jedno zdarzenie, nie wiem czy związane z duchami ale być może. Poszedłem z psem na spacer w pola, było już ciemno, ale nie była to pora polowań. W pewnym momencie, jak byłem blisko drzew usłyszałem rykoszet odbity od drzewa i szum w trawie. Na wszelki wypadek położyłem się na ziemi między pola. Może się to wydawać śmieszne, ale mi naprawdę nie było do śmiechu. Nie słyszałem żadnego strzału. Nikt wtedy nie polował. Gdybym był metr dalej, może by mnie już nie było.
Pozdrawiam

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Duchy
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Grudnia 2007, 14:35:09 »
A słyszałeś, że w Halloween (Tak to się pisze ?:D) o 12 w nocy wychodzą duchy z grobu ?!
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.