Autor Wątek:  Instalation Pack by.: Ajusto  (Przeczytany 42715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Instalation Pack by.: Ajusto
« Odpowiedź #90 dnia: 14 Października 2007, 22:48:55 »
Mariusz nie chodzi mi o nic więcej jak o to żeby nie gryźć Ajusto.
Co do porad to dawaj, chętnie wykorzystamy i poprawimy.
ctw. co do AI to stwierdzam czasami że ono ma ujemne IQ

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Instalation Pack by.: Ajusto
« Odpowiedź #91 dnia: 14 Października 2007, 22:51:22 »
W tym wątku już przecież napisałem i nie tylko ja, jakie powinny być poprawki.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Instalation Pack by.: Ajusto
« Odpowiedź #92 dnia: 15 Października 2007, 13:54:36 »
W tym wątku już przecież napisałem i nie tylko ja, jakie powinny być poprawki.
Istnieją przynajmniej dwie publikacje dotyczące wymagań dla całościowej oficjalnej paczki. Lista wymagań zawiera spis taboru, scenerii i dodatków. Można na niej znaleźć także listę błędów dotyczącą taboru, niektórych dodatków a także wymagania dotyczące poprawek exe. Wymagana jest też zgoda autorów niektórych poprawek do publikacji ich prac. Całość po skompletowaniu musi przejść testy dla wyeliminowanie błędów.
Inna sprawa że każdy może pozbierać do tak zwanej kupy to co jest w tej chwili upublicznione i teoretycznie będzie to jakaś paczka. Może nawet wrzucić link do czegoś tak skonstruowanego. Gdyby ktoś miał wątpliwości czy warto, to proszę zauważyć że nikt z administracji jak do tej pory nie zabrał głosu w tym wątku. Powiem dosadnie że nie widzę zachwytu administracji w tej materii.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Instalation Pack by.: Ajusto
« Odpowiedź #93 dnia: 15 Października 2007, 15:02:42 »
Ja twego postu nie rozumiem, gdyż:
1)Co chcesz od Administracj?, żeby napisali jaaachuuu, jeju jak fajnie?
Pamięć masz dobrą, z tym że krótką, bo w bugsach Admini to co należało do nich uczynili, czyli postawili SVN czy jak mu tam, mieli nadzieję, że betatesterzy zabiorą się za to. Paczka miała być gotowa na 01.05.2007. Nikt nie miał ochoty i biję się w pierś, bo ja też nie miałem ochoty, ale tak już nalegasz, to niech może któryś a Adminów napisze coś chwalebnego (choć nie wiem, czy warto).
2)Co do poprawek exe, pytanie, na kiedy ta paczka ma być gotowa?
Jeśli już, to proponuję exe 664, jeśli za parę lat, to inne nowsze. Być może osiągną stabilność 664 i być może będą jakieś poprawki o których wspomniałeś, że gdzieś tam jest lista tych poprawek.
Exe 664, to taki kompromis pomiędzy możliwościami, a stabilnością.
Co do zgody autorów i poprawek do ich prac, nie wiem o co chodzi. Przede wszystkim cel nadrzędny, ma dobrze działać.
I przestańmy kłapać, tylko kto chce i ma ochotę niech dopomoże.
Ja w pewnym sensie mogę pomóc.
« Ostatnia zmiana: 15 Października 2007, 15:09:36 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Instalation Pack by.: Ajusto
« Odpowiedź #94 dnia: 15 Października 2007, 15:35:48 »
Posądzasz mnie o coś czego nie zrobiłem, ponieważ nie rozumiesz to wyłuszczę a pamięć mam dobrą bo wątek z bugs przeczytałem zanim napisałe poprzedniego posta.
1.  Stwierdziłem fakt który może dać do myślenia. Mam tą paczkę z SVNa . Na nic nie nalegam.
2.  W bugsach masz wyszczególnione co powinno zawierać exe i takie jeszcze nie ukazało się.
   W paczce z SVNa jest 40% dodatków które wymagają zgody autorów i Bart nie jest jedyny od którego takiej zgody oczekiwaliśmy.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Instalation Pack by.: Ajusto
« Odpowiedź #95 dnia: 15 Października 2007, 15:41:49 »
Od początku:
twoj poprzedni post wskazywał właśnie na zanik pamięci i nie rozumiem, po co Ci tutaj Admini w tym wątku?
Wymień mi tych 40%?
Nie licząc modeli Barta, bo w paczce w bugsach tych modeli nie ma. Na Myślenice dostaliśmy zgodę. Więc o co chodzi?


Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Instalation Pack by.: Ajusto
« Odpowiedź #96 dnia: 17 Października 2007, 23:59:53 »
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o modele Barta, niektórzy pewnie chętnie mnie zbanują za to co powiem ale ale jak to jest że 07 jest w komercyjnym badziewiu bez fizyki a u nas nie...? Czyżby Bart miał uprzedzenia do naszego brzydkiego kanciatego symka... nie wiem ale ilu ludzi zginęło ("zbanowano") za te modele, tylko dlatego że są tak nieoficjalne jak sam @Bart. A więc szanowny mistrzu Barcie tabuny ludzi kochających symka czeka aż dasz w końcu eu07 w całości bez słuchania pokrętnych wywodów iż za tydzień je wydasz (tak tak to było 7 czerwca!!!!). Nie jesteśmy idiotami! @Winger pozwolił wydać swoje dzieło nie robiąć o to jakiegoś HALO, Chciałbym dostać wreszcie kompletną paczkę ze wszystkimi trasami, lokami i innymi pierdołami które powstały, nie wiecie które exe? - dodajcie 3 różne.
A teraz nie banujcie tylko opanujmy chaos i zamęt i opublikujmy paczkę całościową :)

Offline kurak303E

  • Wiadomości: 267
  • PKP Intercity, Gdynia - kurs maszynistowski :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Instalation Pack by.: Ajusto
« Odpowiedź #97 dnia: 16 Listopada 2007, 11:57:40 »
Już prawie miesiąc minął i nic sie nie dzieje. NIe jestem niecierpliwy i nie popędzam, ale czy nie dałoby się zamieścić już choć części tej paczki? Przecież i tak tyle tego jest, że na raz nie się nie ściągnie.
Lubię SU45 :) Zapraszam na mój kanał, głównie o SU45 na YT - http://www.youtube.com/user/Gryszaq oraz Ełcką Galerię Kolejową - www.elkgk.cba.pl