Autor Wątek:  Czystość na dworcach  (Przeczytany 2472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

reds0

  • Gość
Czystość na dworcach
« dnia: 27 Września 2007, 05:59:00 »
Mam takie pytanko do Was , czy sądzicie że na dworcach w halach jest czysto?.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Czystość na dworcach
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Września 2007, 06:55:04 »
Mam takie pytanko do Was , czy sądzicie że na dworcach w halach jest czysto?.
Odpowiedź znajdziesz tutaj:
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,5691.0.html
Temat był poruszony, musiałeś przeoczyć jak czytałeś forum (jesteś 8 osobą na liście "Najwięcej czasu online").

reds0

  • Gość
Odp: Czystość na dworcach
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Września 2007, 07:16:12 »
Krzysiek 626 chodziło mi o opinię , czy ludzie sami dbają o czystość w poczekalni i holach głównych , pracuję w takiej firmie sprzątającej dworzec , na szczęście do końca miesiąca . To co ja obserwuję ze strony pasażerów to woła o pomstę do nieba . Sami śmiecą gdzie popadnie , a największą zmorą są knysze . Tragicznie to wygląda szczególnie w wekendy . Siedzi taki sobie podróżny ( żre ) bo nie można tego nazwać jedzeniem i siedzi dosłownie metr ! przed koszem , nie wywali resztek co pozostało po tzw. konsumpcji do kosza ,tylko wywala na ziemię i się nie przejmuje . Obciera pysk i idzie dalej , a pety to już nagminnie żucane są na podłogę .

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Czystość na dworcach
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Września 2007, 07:32:04 »
Problem nie dotyczy tylko dworców, ale także plaż, lasów, i ulic. Jedynie miejsca publiczne bardzo często sprzątane są czyściejsze, przykładowo centra handlowe.

Offline eu07_304

  • Wiadomości: 496
  • Rattus norvegicus
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Czystość na dworcach
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Września 2007, 15:16:27 »
Na dworcach najgorszy jest smród moczu zmieszany z kilkoma pomniejszymi "zapachami".

D|-8---6-5-
A|-8---4-3-
E|-6---4-3-

Offline Krzysiek

  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Czystość na dworcach
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Września 2007, 16:17:42 »
Ja gdy muszę czekać na pociąg zawsze chodzę po peronach, bo nic mnie tak nie drażni jak smród bezdomnych i narkomanów siedzących w poczekalni. Wolę już zmarznąć, niż siedzieć i oddychać takim powietrzem...
Pozdrawiam
Krzysiek

EU06_

  • Gość
Odp: Czystość na dworcach
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Września 2007, 17:09:50 »
Dworzec w Krakowie jest zawsze w miarę czysty i na szczęście znikli z niego bezdomni, pijacy i narkomanie. Przeżyłem ostatnio szok jak pojechałem pociągiem z Krakowa do Warszawy Centralnej- bardziej zasyfionego dworca nie widziałem, no może poza Katowicami... i w dodatku stolica... a wszędzie jechało szczochami, na podłodze żygi, a nad głową latały srające gołębie. Super klimacik jak na stolice...
Moim zdaniem najbardziej czystym dworcem jest dworzec w Częstochowie i w Krakowie... Tarnów jak na piękne miasto ma strasznie poniszczony i zagrzybiały dworzec.