Autor Wątek:  Wczesna wersja EM10 v1.0 do pobrania i sprawdzenia.  (Przeczytany 15833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Wczesna wersja EM10 v1.0 do pobrania i sprawdzenia.
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Listopada 2007, 23:55:47 »
heh, jesteś nieodpowiedzialny i wydaje Ci się że masz rację, a jej nie masz. Netykieta jest Ci obca tak samo jak ortografia i cała składnia. Mariusz jest szanowany za to, że trzyma tu porządek bez wchodzenia w zbędne dyskusje. To co zrobiłeś zalicza się do działu  "trollposting" czyli Sz i na bocznicę. Skoro chcesz w założeniach łamać zasady łam, ale nie pluj w Administrację!

I kto to mówi... rzec by się chciało. Sprawę zmoderowania tego co zaistniało pozostawiam Mariuszowi, bo to w niego uderzono. Do tego czasu nie udawajcie szeryfów.
Profeta

 
 
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2007, 00:01:23 wysłana przez Profeta »

Offline JerryMAN

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wczesna wersja EM10 v1.0 do pobrania i sprawdzenia.
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Listopada 2007, 00:12:04 »
A jaka jest prawda ??? Ile razy widac  na forum jak ktos sie zapyta o jakas rzecz  a wasza odpowiedzia jest zwyczajne zdanie "uzyj 
 funkcji szukaj"   zreszta nikt tutaj nie chce łamac zadnych zasad .  Napisz mi w jaki sposob łamie tutaj zasady netykiety??? a Mariusz1970  nie zlamal jej pisząc  o nas ze jestesmy osłami?? Wiesz twoja odpowiedz wyglada jak odpowiedz jakiegos przemadrzalego filozofa ktory nigdy w zyciu nie mial stycznosci z sama filozofia , zastanow sie ze ja pisze tylko jak jest . Wspomniales wczesniej o skladni i ortografi... Czy ty czlowieku nie potrafisz sie czepic mocniejszych argumentow na  nieslusznosc mojego zdania czy poprostu chcesz byc uszczypliwy i smieszny?? Napisałes ze pluje na administracje , a administracja moze pluc na zwyklych ludzi? skoro wspominales tutaj o netykiecie to powinna ona obowiazywac wszystkich prawda ????!!!



Pozdrawiam

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Wczesna wersja EM10 v1.0 do pobrania i sprawdzenia.
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Listopada 2007, 00:29:37 »
JerryMAN właśnie tego się spodziewałem, że swoją nieudolność przerodzisz w agresję. Czy naprawdę nie warto trochę pomyśleć?
To zadanie (wpis do dynamic.dat) to ja wiem, może złożoność tego procesu okręślę na możliwości średnio rozgarniętego dziecka.
Za chwilę będzie inny tabor i znowu zadasz to samo pytanie.
Masz specjalne narzędzie w pomocy w wątku przyklejonym do edycji dynamic.dat, ostatnio wykonał takie narzędzie kolega Ra, ponadto masz swój rozum, popatrz na zależności w pliku dynamic.dat i jego związek z posiadanym taborem i wiele wątków temu poświęconych.
Ja wiem, nie chciało się-leń.
Gdybyś zadał pytanie, jak można zrozumieć zasadę wpisów do dynamic.dat, to nic bym nie powiedział.
Tak wychodzi z Ciebie lenistwo, bezmyślność itp., znaczy się jesteś tylko małpą czy robotem, który bezmyślnie wykonuje polecenia.
Co Ci to da, że się dowiedziałeś jaki jest wpis do dynamic.dat w tym konkretnym przypadku jak i tak pozostaniesz za przeproszeniem głupi w nastepnych wypadkach i następne przypuszczalnie takie same posty.
Zrozum, forum to przede wszystkim walka samego ze sobą i z problemami, czyli szukanie, czytanie, staranie się aby dużo zrozumieć, co kiedyś już ktoś napisał.
Wątków odnośnie dynamic.dat jest multum.

Jeśli chodzi o mnie, to dużo czasu sam walczyłem niejako w zaciszu domowym i poznawałem maszynę. W przypadku, gdy nie mogłem sobie poradzić wtedy pytałem, ale nie o tak banalne rzeczy.
Pamiętam jak dziś, zmieniłem sobie tabor EN57 i pliki chk na jakieś inne.
Skład się oczywiście nie pokazywał w start.exe. Nie wiedziałem dlaczego, szukałem, szukałem, znalazłem plik dynamic.dat (nie wiedziałem, że taki istnieje i do czego służy). Popatrzyłem na jego zawartość, przeanalizowałem i doszedłem.
Więc nie chrzań mi tu, że zachwowywałem się podobnie do Ciebie.

Pisałeś o szacunku, ale na szacunek trzeba sobie zapracować.

Tak ziomek, wiem prawda jest bolesna.

A w ogóle, to jakbyś sam siebie określił?
EOT

PS Nie napisałem, że jesteście osłami, tylko macie z siebie takich nie robić, a to jest zasadnicza różnica. Jak widzisz nie zbanowałem Cię i nie mam takiego zamiaru. Jedynym moim celem było wjechanie na ambicję. Źle to moje zachowanie zinterpetowałeś całkowicie.

I co ja mam z tym OT zrobić?
Z punktu widzenia głownego nurtu wątku powinno się wydzielić posty, natomiast z punktu widzenia edukacji powinno się to zostawić. Sam nie wiem co lepsze.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2007, 08:32:58 wysłana przez Mariusz1970 »