Autor Wątek:  Temat ogolny do tych co sa expertami. Glownie kolegi "Glowa Wojtas"  (Przeczytany 1165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robert74

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Do " Glowa Wojtas" to sa twoje zdania, ktore napisales do kolegi Triton.     (Chłopie, było na forum jak podczepić lokomotywę. Źle to robisz, musisz być na zewnątrz, przy sprzęgu. Czy w rzeczywistości odpinasz sprzęg z kabiny :D Według mnie wychodzi robol wchodzi pod sprzęg i odkręca... ) . Jestes madry ale inaczej. We wczesniejszej wersji odpinalo sie sklad bedac w kabinie teraz robi sie to wyjdac z kabiny naciskajac klawisz F4. Wiec masz racje wchodzi robol tak jek napisales i odkreca, ciekawe co powiesz na to, ze w scenerii Linia 546 w misji SM42 odczepia sie sklad od lokomotywy pchajac go do tylu. Probowalem odczepic sklad bedac w przenosni mowiac (zebami przy sprzegu) i sie nie udalo, dopiero jak pchnolem sklad do tylu to sie udalo ale najpierw ustawilem sie troche na weglarke i jak dojechala w tedy odczepilem. Wiec ty jako fachowiec powiedz mi czy normalne jest od czepianie skladu ktory jest odchamowany i na do datek pchany przez lokomotywe. Wiec teraz ten twoj robol  przy odczepianiu skladu musi biec miedzy lokomotywa a reszta skladu. Do czego daze jak ktos zapyta o cos bo ma jakis problem to odpowiedz normalnie i sie nie madruj , bo gdyby kolega zapytal o rozlaczanie skladu, ktory nie jest zachamowany, (bo jestem Maszynista i nigdy nie odczepialem skladu, ktory jest nie zachamowany,)  to co bys napisal.

Ps: Przepraszam jezeli urazilem kolege, ktory stworzyl Linie 546. Moja aluzja dotyczy tylko kolegi, ktory odpowiadal na zadane pytanie. TJ " Glowa Wojtas "


Przepraszam ale o so chozzzii?
Jeśli macie coś do siebie, to na PW, a swoją drogą zobacz jaki ma status ów
Głowa Wojtas. Troszeczke go uspokoiliśmy.
Ponadto zachamowany, czyli coś od chama, tak?
Mariusz
« Ostatnia zmiana: 21 Września 2007, 20:18:13 wysłana przez Mariusz1970 »