Autor Wątek:  Nowy skrypt forum  (Przeczytany 41954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Nowy skrypt forum
« Odpowiedź #90 dnia: 15 Listopada 2007, 19:37:49 »
@Munio (bez Twojej pisowni, bo ta w necie uważana jest jako łamanie netykiety), myślałeś nad tym ponad tydzień? Gratuluje. Ja mogę się zrejestrować jako: Adolf Hitler, albo: pieprzę ***** (zgadnij kto może być pod tymi gwiazdkami), zapewniam że był taki ktoś, kto się tak zarejestrował. Już na forum go nie ma. Przestrzeganie ortografii obowiązuje w każdych warunkach (prócz wyrazów wymyślonych), więc nie agituj zła. Ja nie myślę tego tolerować!
PS: Zgadzać się ze mną nie musisz, nie oznacza to że masz rację.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6301
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 330
Odp: Nowy skrypt forum
« Odpowiedź #91 dnia: 15 Listopada 2007, 19:54:29 »
To ja przy okazji proponuję poprawić szukajkę. Jeśli wybierze się jakiś wątek, to szukajka przeszukuje tylko ten wybrany wątek. W efekcie ktoś może być zmylony co do wyników szukania (ja już się parę razy na to nadziałem). Wyszukiwanie z głównej strony forum wyszukuje we wszystkim. Nie wiem, jak jest z wyszukiwaniem po wejściu do działu - w zasadzie powinno szukać w tym dziale. Hm, proponuję dodać drugi przycisk wtedy:
Szukaj - szukanie wszędzie (widoczny zawsze),
W wątku - tak jak to teraz jest (widoczny tylko po wybraniu wątku).

Druga sprawa:
Cytuj
Aktualności: Nakazuje tymczasowe wstrzymanie się od wysyłania prywatnych wiadomości itp. Inaczej forum będzie musiało być na pewien okres wyłączone!
Nie wiem od kiedy się to pojawia, ale jest słabo widoczne. Proponuję użyć białego lub żółtego koloru, względnie odcienia niebieskiego, czerwony będzie sie za bardzo gryzł. No i jeszcze przydało by się umieścić informację, kto i kiedy to wpisał.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Nowy skrypt forum
« Odpowiedź #92 dnia: 15 Listopada 2007, 20:03:36 »
Nie wiem od kiedy się to pojawia, ale jest słabo widoczne. Proponuję użyć białego lub żółtego koloru, względnie odcienia niebieskiego, czerwony będzie sie za bardzo gryzł. No i jeszcze przydało by się umieścić informację, kto i kiedy to wpisał.

Poprawiłem kolor.

Szukajka (ta na wysokości aktualności) przeszukuje spośród zakresu danych w miejscu gdzie aktualnie się znajdujemy: konkretnego wątku, działu lub całego forum. To jest przydatna funkcja i myślę że dobrze iż działa w ten sposób. Naturalnie może to być mylące jeżeli komuś wydaje się że wyniki będą dotyczyły całego forum. Rozwiązaniem mogłoby być nazwanie przycisku "szukaj tu"... ale to już sprawa do przemyśleń dla Administratorów.
« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2007, 20:20:48 wysłana przez Akvin »
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...