Autor Wątek:  Zapraszam na moje forum  (Przeczytany 5184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eu7rulez

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zapraszam na moje forum
« dnia: 17 Sierpnia 2007, 18:42:06 »
Stworzyłem razem z 2 kolegami forum. NIc nie ma wspólnego, z tym forum. www.1prywatne.fora.pl zapraszam do przeglądnięcia chetnych. Forum jest urozmaicone sa wszelkie tematy . filmy ,gry,programy,motoryzacja,sport.
Kubica góruje!!! :)

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Re: Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sierpnia 2007, 18:56:41 »
Cytat: "eu7rulez"
Stworzyłem razem z 2 kolegami forum. NIc nie ma wspólnego, z tym forum.

Skoro tak, to po co nam tutaj o tym piszesz? Zrozumiałbym, gdyby tam chociaż był dział 'Kolej'...
To może ja zacznę zakładać tematy reklamujące strony internetowe/fora itp. znajomych/krewnych/obcych osób nie mających nawet 0,01% powiązania z koleją? Zrobi się z działu 'Inne niekolejowe' bilbord, na którym będziemy naklejać plakaty reklamujące nasze strony.

Radzę przemyśleć zakładanie takich tematów i robić to z głową, bo później nie dziwcie się, że temat zostanie usunięty. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam, Czeski.

P.S.: Jeżeli chodzi o samo forum, to jest ciekawe, dużo interesujących działów. Oby tak dalej... Ale z tą reklamą na tym forum trochę przesadziłeś... Wstaw sobie link do swojego forum na profilu w miejscu na Twoją WWW.

Offline eu7rulez

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Sierpnia 2007, 21:20:19 »
Hmm.Mozecie do kosza dac nie ma sprawy, chciałem zareklamowac tak samo jak grand swoje ,tyle ze on tam dał nielegalne cos ,a umnie nie ma i nie bedzie . A temat kolejowy bedzie . Jest tez temat symka ale co oficjalne tylko . Jednym z moderatorów jest Mati_An .
Kubica góruje!!! :)

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Sierpnia 2007, 21:46:08 »
Cytat: "eu7rulez"
Hmm.Mozecie do kosza dac nie ma sprawy, chciałem zareklamowac tak samo jak grand swoje ,tyle ze on tam dał nielegalne cos ,a umnie nie ma i nie bedzie . A temat kolejowy bedzie . Jest tez temat symka ale co oficjalne tylko . Jednym z moderatorów jest Mati_An .


Tylko że forum Granda, było forum KOLEJOWYM, a na Twoim forum, nie ma nawet działu poświęconego kolei. W dziale o 'innych grach' jest temat o naszej MaSzynie. I to chyba wszystko z kolejowych rzeczy na tamtym forum. Polecałbym założenie działu poświęconemu kolei, to na pewno nikt się nie doczepi. ;)

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Sierpnia 2007, 21:51:44 »
Przecież temat w "Inne niekolejowe" jest, więc z założenia nie ma związku z żelaznymi szlakami ;).
Pozdrawiam!
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Sierpnia 2007, 21:56:53 »
Cytat: "Profeta"
Przecież temat w "Inne niekolejowe" jest, więc z założenia nie ma związku z żelaznymi szlakami ;).
Pozdrawiam!

No dobra, ale może chociaż zrobić jakiś większy porządek, założyć jeden temat: "Reklama forum niekolejowego" i "Reklama forum kolejowego", bo jeżeli tak co miesiąc przybędzie załóżmy po 15 for, to z tego działu zrobi się jeden wielki (za przeproszeniem) bajzel! Wiem, że moje zdanie prawie w ogóle się nie liczy, ale to naprawdę nie jest dobry pomysł na dłuższą metę...

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sierpnia 2007, 22:02:51 »
Uwierz mi, że to będzie tak samo jak z avatarami NKT i hasaczami :). Po prostu pewna moda, o której niedługo zapomnimy. Zawsze jest szansa, że się trolle poprzenoszą na te malutkie fora, gdzie będzie im łatwiej działać, więc będą też korzyści dla nas :).
Pozdrawiam!
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Sierpnia 2007, 22:08:42 »
Mnie osobiście też to denerwuje. Dosyć mam reklam.
Dobre forum podobnie jak dobry produkt nie trzeba reklamować.
Najbardziej to mnie w TV denerwują te filmy pomiędzy reklamami.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Sierpnia 2007, 22:11:49 »
Cytat: "Mariusz1970"
Mnie osobiście też to denerwuje. Dosyć mam reklam.
Dobre forum podobnie jak dobry produkt nie trzeba reklamować.
Najbardziej to mnie w TV denerwują te filmy pomiędzy reklamami.

To odpal sobie MangoTV :P

Heh... wiem że robię źle offtopując, ale idę zgodnie z założeniami - Robię reklamę forum kol. @eu7rulez, podbijając temat do góry. Powinien być nam dozgonnie wdzięczny i dać każdemu z nas Admina na swoim forum. Bo przecież po co się robi te fora? Dobrze to Mariusz ujął w którymś temacie...

ode mnie EOT.

Pozdrawiam.

Offline eu7rulez

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Sierpnia 2007, 22:51:08 »
Hm  moze i macie racje . Panie Mariusz 1970 skoro panu sie nie podoba to do kosza. PZDR.
Kubica góruje!!! :)

Mywasher

  • Gość
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Sierpnia 2007, 22:56:12 »
Cytat: "Profeta"
Uwierz mi, że to będzie tak samo jak z avatarami NKT i hasaczami :). Po prostu pewna moda, o której niedługo zapomnimy. Zawsze jest szansa, że się trolle poprzenoszą na te malutkie fora, gdzie będzie im łatwiej działać, więc będą też korzyści dla nas :).
Pozdrawiam!


Nie mam pojęcia co to NKT oraz :hasacze"(?) ale za kilka chwil topowym tematem tej części forum będzie :Moje super mega odlowowe (nie)kolejowe forum internetowe dla 6 chętnych. Brakuje tylko "A teraz mega promocja 3 pierwsze osoby dostają admina 3 następne moda"
W sumie chyba nie temu miał służyć ten dział? Może się mylę bo "fresh jestem" ale nie tak miało być.

Offline eu7rulez

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Sierpnia 2007, 23:43:16 »
Hmm moje forum zostalo załozone w 3 osoby jest nas mało ale i forum niedawno powstało a nie jest tylko w jednym kierunku . Wiec Panowie Admini i Panowie Moderatorzy mozecie do kosza wyrzucic ja sie nie pogniewam bo nie ma o co . PZDR
Kubica góruje!!! :)

Offline MAN

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Sierpnia 2007, 00:33:47 »
chciałbym doda że na forum www.1prywatne.fora.pl zpstał utworzony dział kolej i można tam umieszczać dodatki do symka "ale te tylko oficjalnie wydane" no i jest troche opisane otym w dziale gier.
Piszesz do mnie na GG lub PW- przedstaw się nickiem. Nie zrobisz tego, nie licz na odpowiedź.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Sierpnia 2007, 00:53:36 »
Cytat: "MAN"
chciałbym doda że na forum www.1prywatne.fora.pl zpstał utworzony dział kolej i można tam umieszczać dodatki do symka "ale te tylko oficjalnie wydane" no i jest troche opisane otym w dziale gier.

Niewiele szkodzi, a już nikt się nie przyczepi. ;)

Pozdrawiam i życzę szybkiego rozkręcenia forum.

Offline eu7rulez

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Sierpnia 2007, 01:21:11 »
AHA jeszcze jedno jak ktos da cos nieoficjalnego od razu wywale na ......... ryj i tyle . PZDR na moje forum oczywiscie . Ostrzegam lojalnie. I z WWW.ep07.fora.pl zdALA SIE TRZYMAC TAM SA ZŁODZIEJE!!!!!!!
Kubica góruje!!! :)

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Zapraszam na moje forum
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Sierpnia 2007, 03:31:13 »
Bosz, takie tematy powinny byc od razu wywalane na bocznice...