Autor Wątek:  Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h  (Przeczytany 52756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PEKAPE

  • Gość
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Lipca 2007, 15:16:34 »
Witam

Mam takie pytanie ile składów można prowadzić na tej tarsie,u mnie są trzy którymi moge jechać.

Pozdrawiam

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Lipca 2007, 15:29:00 »
Cztery. Dwie misje ET22, misja EP08 oraz EP09 w Drawinowie odczepiasz się od składu po manewrach zabierasz inny skład.
Mati_An gratulacje !!! U mnie na exe699 wszystko działa bez zarzutów, jak widać każdy ma inaczej.
Pozdrawiam

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Lipca 2007, 16:15:49 »
Ludzie, Boże, staram się opanować wątek, naprowadzać, a jak grochem o ścianę.
W tej chwili kieruję to do BLAcKboY, ale przezornie do innych również.
1)Założyłem wątek w dziale Pomoc dotyczący problemów z odpaleniem tej dokładnie trasy, aby nie zaśmiecać tego wątku.
2)Napisanie tylko, że po odpaleniu trasy i po kilku minutach symek się wykłada - złożyć należy zażalenie do Pana Boga. Przecież skąd u licha ma wiedzieć np. Mati co jest u kogoś nie tak, duchem świętym jest czy jak?
Jasnowidzów Ci u nas nie ma na forum.
Nie zachowujcie się jak dzieci neo, proszę Was.
W ten sposób zaśmieca się wątek, a rzeczowej porady się na pewno nie otrzyma.

Moje porady:
1)Bardzo dokładnie przejrzeć pliki scn i inc (podkatalog Drawinowo, pliki sc3_sklady*.inc) składów pod kątem posiadanego taboru, wiersz po wierszu, sprawdzając przy tym bardzo uważnie ścieżki dostępu do taboru i czy posiada się plik chk, taki jaki jest zapisany w danym wierszu.
Nie wykasowywać taboru, tylko ewentualnie zmieniać na taki jaki się posiada i najlepiej w tekiej ilości wgonów, jaka była pierwotnie ustalona przez autora trasy.
2)Uruchomić tryb zapisywanie do pliku pracy programu.
3)Jeżeli ktoś uruchamia to na exe 664, to usunąć lub zaremować zapis sky skj_day1.t3d endsky

Po tych czynnościach, jeżeli się nie odpali, to przeanalizować plik log.txt.
Jeżeli nie nadal nie będziecie wiedzieli dlaczego się symek wiesza, to poprosić wtedy o pomoc, ale już nie w tym wątku, tylko w założonym wątku w dziale Pomoc.
Będziemy się wtedy głowić co jest nie tak.

Następne posty tego typu, będę przesuwał na Bocznicę.

Pozdrawiam

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Lipca 2007, 11:40:41 »
Cytat: "BLAcKboY"
Cytat: "eu07-007"
SU45 na przeszkodzie manewrów staneły jej węglarki od rozerwanego składu ET22-245 co zrobić żeby ten sk ład się nie rozrywał i jechał tak jak trzeba?>


exe 664 (trza usunąć komendę sky)

A ja mam inny problem. Pierwszy raz coś takiego mi sie stało. Trasę skopiowałem, bez nadpisywania istniejących plików. Składy w *.scn pozmieniane. Odpalam trasę...okno ładowania.... po kilku sekundach się wyłącza. Bez żadnych komunikatów o błędzie. Po prostu się wyłącza.


mam exe youboya i problem jest nadal
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline Mati_An

  • Wiadomości: 630
  • Trasopisarz i fotograf
    • Zobacz profil
    • Moje Fotki
  • Otrzymane polubienia: 1
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Lipca 2007, 17:03:31 »
http://d.turboupload.com/d/1957170/drawinowo_v1.1_update.rar.html

Mały update trasy. Poprawione:
1. Manewry SU45. Brutto z ET22 ma teraz 4 minuty czasu aby odjechać z Włodowic Zachodnich w całości. Odjazd naszego składu z EP09 jest teraz uzależniony od ST44 z węglarkami.
2. Niektóre semafory (dzięki Mariusz1970). Pośpieszny z EP08 nie otrzymywał S2 w Grabówku przez co nasz skład z EP09 wjeżdżał w Drawinowie na nie ten tor co trzeba i nie uruchamiały się manewry.
Paczka zawiera tylko to co zostało poprawione, należy więc ściągnąć całą trasę z linku (linków) na początku, jeśli się jej nie posiada.
Bajka o czasie - trza się brać tylko za trasy... a może nie tylko?

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Lipca 2007, 17:21:37 »
Korzystając z chwilowego dostępu do kompa, tylko małe pytanie. Są już odciągi na trakcję z Vmax160km z podwójnym drutem nośnym i te zostały zastosowane. Czy jest mozliwość zrobienia podwójnej linki nośnej na całej długości sekcji przy okazji robienia przechyłów w trasie?
To tylko taka propozycja, wiem że po takiej pracy trzeba odpocząć.

Offline Mati_An

  • Wiadomości: 630
  • Trasopisarz i fotograf
    • Zobacz profil
    • Moje Fotki
  • Otrzymane polubienia: 1
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Lipca 2007, 19:10:47 »
Przed chwilą sprawdziłem czy jest możliwość dania dwóch drutów nośnych, stwierdzam, że narazie nie jest to możliwe (tylko jeden drut nośny i dwa jezdne). Poza tym planuję przedłużyć trasę aby jeden odcinek miał co najmniej 100 km. Ale to nie prędko.
Bajka o czasie - trza się brać tylko za trasy... a może nie tylko?

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Lipca 2007, 20:47:03 »
Cytat: "Mati_An"
Mały update trasy. Poprawione:
1. Manewry SU45. Brutto z ET22 ma teraz 4 minuty czasu aby odjechać z Włodowic Zachodnich w całości. Odjazd naszego składu z EP09 jest teraz uzależniony od ST44 z węglarkami.


No i OK. Brutto odjeżdza, ST44 również, dostajemy wyjazd i po ujechaniu kilku kilometrów najeżdżam na tył towarowego z ET22, który to najechał na pociąg z EP05, także "kupa" składa się z 3 składów.
Czy ktoś jeszcze tak ma?

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Lipca 2007, 20:52:27 »
Zmień ep05 na coś innego bo wykoleja sie na rozjeździe. Tym pierwszym co jest 100 na bok. Ja zmieniłem i wsio ładnie poszło :]

Pozdrawiam.
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Lipca 2007, 01:39:31 »
możliwośc dodania 2 nośnych jest właściwie możliwe. Dac  2 razy po 2 linki gdzie jedna będzie uzależniona od wysięgnika a druga nie. Niestety bezpośrednio się nie da kiedyś próbowałem ale efekt był taki że zamiast 4 linek były po 2 i jeszcze powymazywane w dziwne sposoby.
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Lipca 2007, 19:27:59 »
Cytat: "Mati_An"
Po 1,5 roku ciężkiej pracy mam zaszczyt zaprezentować swoją trasę z prędkością szlakową 160 km/h:
http://rapidshare.com/files/44990260/drawinowo_v1.0.rar
Wersja 1.1:
http://d.turboupload.com/d/1957170/drawinowo_v1.1_update.rar.html

Do jej poprawnego działania, oprócz EP09, jest potrzebny poniższy tabor, jeśli ktokolwiek nie posiada to proszę:
EP05:
http://rapidshare.com/files/44023029/EP05.rar

ET40:
http://rapidshare.com/files/44024837/Et40.rar

ED72:
http://rapidshare.com/files/44023897/Ed72.rar

ET22 new:
http://tekstury.phpnet.us/download.php?cmd=click&id=4 (lub stąd: http://tekstury.phpnet.us/download.php?id=002 - "plik 201E pack")

Trasa została przystosowana do .exe youBy'a 699 kB.
Na koniec zostawiłem to co najgorsze, aby pojeździć na tej trasie potrzebny jest naprawdę dobry komputer. Na swoim starym sprzęcie (AMD Athlon XP 1800+ 1,5 GHz, 512 MB RAM, GeForce 4 MX440) ilość FPS wachała się od 5 (największa stacja) do 18 (na szlaku).
PS. Proszę nie wymagać ode mnie umieszczenia plików na innym serwerze, bo innego lepszego nie znam (no chyba, że ktoś udostępni miejsce na swoim serwerze).
Pozdrawiam.


pliczki mogą być umieszczane np. na sendspace

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Sierpnia 2007, 11:24:40 »
Cytuj
No i OK. Brutto odjeżdza, ST44 również, dostajemy wyjazd i po ujechaniu kilku kilometrów najeżdżam na tył towarowego z ET22, który to najechał na pociąg z EP05, także "kupa" składa się z 3 składów.
Czy ktoś jeszcze tak ma?


Tak ja tez to mam. Ep05 stoi ze składem, et22 z towarem wjechal w tyl tego Ic a ja prawie bym wjechał w tył tego towara.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Sierpnia 2007, 11:31:25 »
Cytat: "EP08_015"
Cytuj
No i OK. Brutto odjeżdza, ST44 również, dostajemy wyjazd i po ujechaniu kilku kilometrów najeżdżam na tył towarowego z ET22, który to najechał na pociąg z EP05, także "kupa" składa się z 3 składów.
Czy ktoś jeszcze tak ma?


Tak ja tez to mam. Ep05 stoi ze składem, et22 z towarem wjechal w tyl tego Ic a ja prawie bym wjechał w tył tego towara.


Rozwiazanie jest proste - dajcie EP09 zamiast EP05. Komp zapewne nie daje sobie rady z hamowaniem do 100 przy takiej predkosci bez elektrodynamicznego :). A ja po poprawce dalej wjezdzam na przedostatni tor i manewrów nie ma...
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Sierpnia 2007, 12:42:18 »
Cytuj
Rozwiazanie jest proste - dajcie EP09 zamiast EP05. Komp zapewne nie daje sobie rady z hamowaniem do 100 przy takiej predkosci bez elektrodynamicznego :). A ja po poprawce dalej wjezdzam na przedostatni tor i manewrów nie ma...


Dokładnie tak. Dałem dla świętego spokoju EP07 i rozwiązało problem wykolejenia.

Z innych spraw zauwazyłem że w kazdym przypadku (być moze to mój błąd) ostatni SBL jest na pomarańczowo a za nim semafor pokazuje sygnał inny niż S1. Czy to błąd ostatniego sbl?

Co do manewrów to dojechałem z ep09 do drawinowa i koniec nie ma żadnych manewrów itp.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Sierpnia 2007, 13:51:01 »
Nie wiem czemu u was sie tak dzieje ala ja mam manewry i mogę jechać z powrotem

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Sierpnia 2007, 22:50:40 »
możliwe że z tym SBL to błąd jakiegoś eventu. Bo normalnie to na pomarańczowo jest wtedy jak jest SZ albo S1, albo tez sam błąd SBL, jaka jest nazwa inc tego SBL?
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Sierpnia 2007, 09:25:25 »
Cytat: "JONIN_EZT"
możliwe że z tym SBL to błąd jakiegoś eventu. Bo normalnie to na pomarańczowo jest wtedy jak jest SZ2

Sz wystarczy :)

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #47 dnia: 05 Sierpnia 2007, 09:13:24 »
Nie znam się na tym ale to jest tylko na sbl ze "strzelniczką" na tym przed semaforem.

A co do eventów to nadal nie potrafie tego błędu usunąć :( jesli chodzi o manewry.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Sierpnia 2007, 14:04:21 »
Ponieważ notorycznie nie mogłem wykonać manewrów EP09 w Drawinowie po przyprowadzeniu ICC, postanowiełem zadziałać i sprawdzić co jest tego przyczyną. Po analizie eventów doszedłem do wniosku że przyczyna tkwi w niechcącej się przestawiać zwrotnicy w Drawinowie. Z tego powodu ICC wjeżdża na przedostatni tor licząc od lewej. Wywaliłem więc w pliku event.inc zapis dotyczący tej zwrotnicy. jest to zwrotnica  Drawinow_zwr14
ten wpis występuje 2 razy.   Jeśli ktoś będzie zainteresowany to wystawię poprawiony inc z eventami. Według mnie ta zmiana nie powoduje innych konsekwencji. Proszę jednak autora scenerii o wypowiedź na ten temat.

Offline Mati_An

  • Wiadomości: 630
  • Trasopisarz i fotograf
    • Zobacz profil
    • Moje Fotki
  • Otrzymane polubienia: 1
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #49 dnia: 06 Sierpnia 2007, 15:53:15 »
Troszkę się Krzyśku pospieszyłeś, ale już wyjaśniam. Zwrotnica ta występuje dwa razy, bo zdarzenia są wyzwalane przy różnych stanach komórki pamięci (zależnie czy jedzie IC czy pospieszny). Ale to już poprawiłem, w kolejnej wersji powróciłem do pierwotnej, testowej wersji przebiegu zdarzeń, w którym IC wjeżdża przed pospiesznym i zostaje wpuszczony na przedostatni tor. Jeżeli event, który jest tam podpięty (wyzwalany jest po minucie) nie odpali, to pozostaje mi tylko ręczne wyzwalanie zdarzenia poprzez KeyCtrl01 (a tego nie lubię).
Link: http://d.turboupload.com/d/1962190/up_v1.2.rar.html
Na trasie dodane kilka niespodzianek, pospieszny powinien zostać wyprzedzony na stacji Grabówek (tej ze zwrotnicami 100 km/h, jakby ktoś nie wiedział).
Bajka o czasie - trza się brać tylko za trasy... a może nie tylko?

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Sierpnia 2007, 18:12:43 »
Wszystko jest ok nawet manewry sa tylko szkoda ze ep09 podczas manwerow wjezdza na tor na ktorym stoi > trainset TME1246 Drawinowo_tor4end 1.0 0.1

Czy ten skład powinien był odjechac? czy poprostu ktoś zapomniał go usunąć ze scenerii. Jesli go usunę hjaki to będzie miało wpływ na działanie reszty?
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Mati_An

  • Wiadomości: 630
  • Trasopisarz i fotograf
    • Zobacz profil
    • Moje Fotki
  • Otrzymane polubienia: 1
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Sierpnia 2007, 18:49:12 »
Powinien odjechać. I musi odjechać, bo inaczej w drodze powrotnej skieruje nas na nie ten tor w Grabówku co trzeba. Poza tym jakby komuś wywaliło brak niektórych eventów to tu jest paczka:
http://www.sendspace.com/file/ckuv2x
Nie trzeba ściągać jak się ładuje bezbłędnie.
Bajka o czasie - trza się brać tylko za trasy... a może nie tylko?

Offline Marconi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 407
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 62
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Sierpnia 2007, 19:06:22 »
Chcę pogratulować autorowi scenerii. Jest znakomita i działa prawie bezproblemowo. Dlatego dziwią mnie trudności innych userów.
Napisałem prawie ponieważ:
1. występuje błąd w opisie semafora SSw6zpcpb-zY skutkiem czego nie wyświetla się zielony pas.
Jest:
event (p1)_ms2 multiple 0 none (p1)_sem_lighs2 (p1)_sem_info_shunt2 endevent
Ma być:
event (p1)_ms2 multiple 0 none (p1)_sem_lighm2 (p1)_sem_info_shunt2 endevent
oraz
Jest:
event (p1)_sem_lighs2 lights 0.0 (p1) 0 0 0 0 1 endevent
Ma być:
event (p1)_sem_lighm2 lights 0.0 (p1) 0 0 0 0 1 endevent
 2. Przejeżdżając ekspresem przez Grabówek czasami SBL 420 pokazuje sygnał S1,  mimo że w przodzie nic nie jedzie.
Sprawdziłem wpisy i stwierdziłem, że SBL 420 odwołuje się do semafora Grabowek_H12, a semafor Grabowek_H12 do SBL 420. Czy ta sytuacja jest prawidłowa?
Pozdrawiam.

Offline Mati_An

  • Wiadomości: 630
  • Trasopisarz i fotograf
    • Zobacz profil
    • Moje Fotki
  • Otrzymane polubienia: 1
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Sierpnia 2007, 19:17:50 »
ad.1. U mnie jest wpisy dotyczące eventów w incu tego semafora są poprawne, nie wiem dlaczego u Ciebie jest inaczej.
ad.2. Czasami u mnie też SBL się wygasza bez powodu, nie zawsze, ale jednak. Poza tym te semafory są pomiędzy sobą wzajemnie powiązane, bo tak tego wymagają wpisy w incach.
Bajka o czasie - trza się brać tylko za trasy... a może nie tylko?

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Sierpnia 2007, 20:24:26 »
Misja przebiega prawidłowo. Ale ... dwa razy serce w gardle, raz przez wymieniany SBL i potem przed ..... ;).
Pozdrawiam

Offline RooteK

  • Wiadomości: 1238
    • Zobacz profil
    • Nieoficjalna strona węzła kolejowego Jaworzno.
  • Otrzymane polubienia: 21
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Sierpnia 2007, 20:37:24 »
Trasa jest świetna :) Tylko gdy gram EP09 io czekam aż ten fiat zacznie manewry... no wogóle nie manewruje. Stoi... RT22 już dawno na nast. stacji ;) A ja stoje na Ms1, Fiat ma Ms1, i też stoi.. ehh

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Sierpnia 2007, 21:29:09 »
A skoro ten et22 nie odjechal to co to znaczy? Dodam ze wyprzedzila mnie ep05 z IC potem smigalem ja potem ja wyprzedzalem et22 w tunelu i dogonilem ep08 pozniej z przeciwka smignela ep40 z IC. Dojechalem na ten przedostatni tor na stacji koncowej i dostalem manewry i pomanewrowalo mnie na koniec tego towara poprostu se nie ruszyl. Stal se pod S1. Tak wiec misji nie udalo się zakonczyc. Ciekawe... czemu ten towar nie ruszyl...
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #57 dnia: 07 Sierpnia 2007, 13:25:23 »
Ta misja, drawinowo-2 ET22 czy cos w tym stylu, jest za krotka, towar powinien jechac cala trase, dobrze byłoby też dodać takie urozmaicenia jak postoj pod semaforem w Grabowie, pod semaforem wjazdowym rzecz jasna, czekanie na przyjazd tego drugiego towara znad przzeciwka i jazda do konca trasy.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #58 dnia: 07 Sierpnia 2007, 14:53:20 »
Albo przynajmniej manewry do szopy bykami można by je odstawić na ten jedyny tor zelektryfikowany. A manewry można byuruchamiać np Shift+1 żeby za mocno w eventach nie mieszać.
POZDRAWIAM.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline loko

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 226
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Trasa Drawinowo - Włodowice Zachodnie 160 km/h
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Sierpnia 2007, 17:13:42 »
Cytat: "mihau_PCC"
Albo przynajmniej manewry do szopy bykami można by je odstawić na ten jedyny tor zelektryfikowany.


Dokładnie :)

Zgadzam się z przedmówcą ponieważ troche mi brakuje rozpoczynania lub kończenia misji lokomotywami w szopach,na torach postojowych lub gdzieś na jakichś zakrzaczonych torach bocznych...

Przecież w rzeczywistości maszyniści też często rozpoczynają służbę w ten sposób a nie tylko przez podmianę drużyny trakcyjnej pociągu stojącego w peronach.
A w końcu to jest symulator i ma być jak najbardziej rzeczywisty.

Oczywiście trasa ta posiada takie misje co jest bardzo dużym plusem.
I bardzo za to dziękuje autoprowi :)
Ale nie zaszkodziłoby jeszcze więcej takich urozmaiceń wprowadzić :)

Takie jest moje skromne zdanie.
I prośba do wszystkich trasopisarzy,jeśli byłoby to możliwe i nie sprawiało dużo kłopotu,to żeby w swych przyszłych sceneriach porobiłi takie misje :)

Pozdrawiam