Autor Wątek:  Oferta Pkp IC - bingo  (Przeczytany 3933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Oferta Pkp IC - bingo
« dnia: 06 Lipca 2007, 17:06:38 »
Wydaje sie bardzo atrakcyjna a jak jest z dostepnoscia ? Czy ktos juz jechal na takim bilecie ?
/ \  / \  / \

Offline Piter_93

  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
    • http://www.mkzs.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Oferta Pkp IC - bingo
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lipca 2007, 18:02:27 »
Nie jechałem, ale mam w zamiarze ;]
Polowanie na M62 z Rail Polska trwa... efekt - 0% :P

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Oferta Pkp IC - bingo
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lipca 2007, 20:35:40 »
Jechałem wczoraj na Słowackim, z kupnem biletu nie było problemu. W pociągu cały wagon (w tym wypadku nr 9) jest przeznaczony na tę ofertę. Polecam, wychodzi nawet taniej od pośpiecha na tej trasie! :)

P.S. Taki OT co do samego pociągu:
- maszyniści kiepsko przestrzegali ograniczenia (wyjeżdżali z nich za wcześnie)
- EP07 na Centralnym złapała tylko +3 min., a odcinek Konin - Kutno (80km) przejechała w 40 minut (pociąg jest wytrasowany na EP08 i 140km/h :))
- szcześciomiejscowe wagony 2kl. z pneumatycznymi drzwiami odskokowo-przesuwnymi jak na express to chyba ponad standard?

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Oferta Pkp IC - bingo
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lipca 2007, 21:14:17 »
Cytat: "piotrek"
- szcześciomiejscowe wagony 2kl. z pneumatycznymi drzwiami odskokowo-przesuwnymi jak na express to chyba ponad standard?


Zależy jaki, ale w wiekszosci to juz standard
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Oferta Pkp IC - bingo
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Lipca 2007, 00:06:06 »
Jest też promocja "Wakacje Pierwsza Klasa" - 2 bilety na 1szą klasę IC / EX / TLK za 50zł, ale miejscówkę (18zł) trzeba dokupić samemu.

Bilet na przejazd drugą klasą pociągu pospiesznego z Wrocławia do Warszawy kosztuje 50zł, pociąg jedzie 7h z hakiem, za Ic w promocji zapłaciłem łącznie 68zł i jechało się 5h - wnioski nasuwają się same :)

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Oferta Pkp IC - bingo
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Lipca 2007, 11:15:29 »
Cytat: "ShaXbee"
Jest też promocja "Wakacje Pierwsza Klasa" - 2 bilety na 1szą klasę IC / EX / TLK za 50zł, ale miejscówkę (18zł) trzeba dokupić samemu.


2 bilety kosztują 100zł, cena za jeden bilet wychodzi 50zł.

Cytat: "ShaXbee"
Bilet na przejazd drugą klasą pociągu pospiesznego z Wrocławia do Warszawy kosztuje 50zł, pociąg jedzie 7h z hakiem, za Ic w promocji zapłaciłem łącznie 68zł i jechało się 5h - wnioski nasuwają się same :)


Myślę, że mało ludzi wie o ofertach IC, bo zarówno "Jaćwing" jak i "Wrocławianin" wciąż cieszą się sporą frekwencją mimo, że jadą dłużej i kosztują drożej od np. "Słowackiego".

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Oferta Pkp IC - bingo
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Lipca 2007, 14:21:34 »
Cytat: "piotrek"
Cytat: "ShaXbee"
Jest też promocja "Wakacje Pierwsza Klasa" - 2 bilety na 1szą klasę IC / EX / TLK za 50zł, ale miejscówkę (18zł) trzeba dokupić samemu.

2 bilety kosztują 100zł, cena za jeden bilet wychodzi 50zł.


Fakt, zamotałem, ale miałem na myśli cenę pojedyńczego biletu :)

Wniosek jest prosty - planujesz podróż, wejdź na intercity.pl i sprawdź promocje, prawdopodobnie pojedziesz taniej, szybciej i wygodniej niż pośpiesznym.

Tylko czekam kiedy TLK zacznie oferować 'zwykłe' bilety w cenie niższej od pośpiechów, może wysieką ich z rynku w końcu.