Autor Wątek:  quark i jego możliwości  (Przeczytany 3976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inter City

  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
quark i jego możliwości
« dnia: 20 Grudnia 2003, 18:24:56 »
Witam
 
Mam taka małą propozycję, która nie wiem czy jest do zrobienia. A mianowicie chodzi mi o to żeby w obecnej scenerii zrobić "drugą porę" po to aby uniknąć manewrów w plikach scenerii itd. ludziom nie chrzaniłoby sie już wszystko bo były by gotowe pliki .bat. Chodzi o to żeby orócz tego co jest obecnie w scenerii quark.scm dołożyć jeszcze kilka pociągów, ale po tych które są już obecnie. I tak można by dołożyć jakiegoś pospiesznego z  EP08 albo 23 z kaca do koniewic jakiś jeszcze pociąg na trasie koniewice kac itp. Dało by się zrobić takie coś czy nie ?
Inter City - Polskie Porządne Pociągi

Offline Dewik

  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
HMM
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Stycznia 2004, 11:06:02 »
WedBug mnie to bylby zarabiasty pomysl!!!Poniewaz sam nie nie umiem zmienic na plik BAT.:(( I nie moge sobie pojezdzic np Ep08 i tymi wszystkimi maszynami co sa do sciagniecia...Zazdroszcze wszystkim ktorzy se jezdza tym :)
o to ja i moi ludzie:)

Offline Dewik

  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
quark i jego możliwości
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Stycznia 2004, 09:27:12 »
Żeby nie było: Juz to opanowalem i nie potrzebuje pomocy(sam doszedłem do tego,tylko było trzeba ruszyc glowa troche ;p )Pozdrawiam
o to ja i moi ludzie:)

Offline Marcin Czapnik (Techniks)

  • Wiadomości: 126
    • Zobacz profil
    • http://marcinc.rail.pl/galeria
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: quark i jego możliwości
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Stycznia 2004, 16:21:30 »
Cytat: "Inter City"
Witam
 
Mam taka małą propozycję, która nie wiem czy jest do zrobienia. A mianowicie chodzi mi o to żeby w obecnej scenerii zrobić "drugą porę" po to aby uniknąć manewrów w plikach scenerii itd. ludziom nie chrzaniłoby sie już wszystko bo były by gotowe pliki .bat. Chodzi o to żeby orócz tego co jest obecnie w scenerii quark.scm dołożyć jeszcze kilka pociągów, ale po tych które są już obecnie. I tak można by dołożyć jakiegoś pospiesznego z  EP08 albo 23 z kaca do koniewic jakiś jeszcze pociąg na trasie koniewice kac itp. Dało by się zrobić takie coś czy nie ?


Jestem bardzo za. Zrobił bym takie coś samemu, ale nie umiem modyfikować (lub tworzyć) eventów i ustalać np. kiedy dany pociąg sterowany przez AI ma odjeżdżać.
pozdrawiam
Marcin Czapnik