Autor Wątek:  Wydzielone z "M62M Czelendżer - który? (dawniej EM62)&a  (Przeczytany 1640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2958
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 319
Wydzielone z "M62M Czelendżer - który? (dawniej EM62)&a
« dnia: 20 Czerwca 2007, 22:48:11 »
Cytat: "MuNiO"
ST44-003 twoja sygnatura to oficjalne podlizywanie sie moderatorom i wlazenie w d... ? co chcesz przez to osiagnac ?


Takie dywagacje, jeżeli już musisz strzec poprawności cudzych sygnatur, to na PW proszę prowadzić. Zapewniam że mi w d... nikt nie wejdzie.
Akvin


-------------------------------------------------------------------------------------
(Panowie admini jeśli można)
@MuNi0 jeśli chodzi o sygnaturke to:
Mariusz1970 -opublikował bardzo udane exe i chwała mu za to.
Oli_EU -zmotywował betatesterów i teraz jeździmy w bardzo fajnych modelach lokomotyw.
EP08-015 -wykonała kawał dobrej robotu tworząc kabine EW58 i wiele innych modeli
Akvin - za to że strzeże poprawności i naszego forum
Profeta - za idealny model EP05, tworzenie EU05 i kabiny to SU46
Shaxbee - moderator pierwsza klasa
Cesky Krtek - za cenne porady
MKaczy - bo pomaga mi z modelami w MaSzynie

Wypisałem ich w sygnaturce bo dziękuje im za tak świetne zażądzanie forum i za to że jest jak i wczym jeździć w symku. Nie staram sie nikomu podlizać bo to i tak nie ma korzyści. Możesz mieć inny, zupełnie odmienny pogląd na to co mam sygnaturce, ale dla mnie to jest idealne miejsce aby im wszystkim podziękować.

Panowie admini, jeżeli uważacie że powinienem to napisać na priv, dajcie mi ostrzeżenie.

To myślę że tą sprawę mamy załatwioną. Bocznica.
Akvin



Wyprowadzę Cię z błędu, ja żadnego exe nie opublikowałem (no może oprócz parę drobnych dodatkowych programików). Jeżeli koniecznie chcesz dopisz tam przede wszystkim głównych twórców MaSzyny: Marcina_EU, MCz, ABu, teraz ostatnio yB. Najlepiej odczytaj liniki loga i wszystkich stamtąd wymień.
Respekt do mnie możesz mieć, czemu nie :)
Mariusz