Ankieta

Czy należy się chwalić nie swoimi, nieopublikowanymi dodatkami ?

Tak. Zdobyłem, to niech wszyscy widzą co mam.
20 (22%)
Nie. Zdobyłem, to się cieszę, że mam i wystarczy.
56 (61.5%)
Nie mam zdania.
15 (16.5%)

Głosów w sumie: 88

Autor Wątek:  Screeny nieopublikowanych dodatków  (Przeczytany 7913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline INA_jarek

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Screeny nieopublikowanych dodatków
« dnia: 16 Września 2007, 18:46:11 »
Ankieta nawiązuje do zamkniętego już wątku prezentującego screeny nieopublikowanych dodatków.

http://eu07.pl/forum/index.php/topic,6433.msg64953.html#new

Czy uważacie, że jest w porządku względem autora dodatku i pozostałych użytkowników chwalenie się  - świadome lub nie - posiadaniem nieopublikowanych dodatków nie swojego autorstwa ?
Co sądzicie o takim postępowaniu ?

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Screeny nieopublikowanych dodatków
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Września 2007, 18:59:50 »
Rozgrzebanie tego na nowo niczego nie zmieni. Temat ani nowy ani ciekawy, więc bez sensu. Ankieta tendencyjna, dla mnie nie ma odpowiedzi na którą mógłbym głosować. Po za tym zły dział na taką ankietę i pytanie.
Po za tym screeny z nowymi modelami można obejrzeć także na głównej stronie maszyny. Tam jakoś nikomu żal nie ściska ... głowy.

Offline oko

  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Screeny nieopublikowanych dodatków
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Września 2007, 19:01:44 »
Ja powiem tak,jeżeli ktoś posiada coś nie publikowanego niech to zachowa dla siebie, a jak sie pochwali to powinien zostać ukarany,powiecie zaraz że ja mam w avatarze EP09 do SPT  tak mam ale na zdjeciu tylko bo skasowałem ten model i śmigam starym a miałem ten model co był ten cyrk z tym użytkownikiem co go wykradł,ja staram sie być  w porządku  w stosunku do innych,bo gdyby nie oni nigdy by symek nie powstał,a wiara jeszcze "ich okrada". Trzeba być cierpliwym,a czas nam to wynagrodzi:)

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Screeny nieopublikowanych dodatków
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Września 2007, 19:03:47 »
_ Kolego to jedno z nielicznych "chwaleń się" ale moim skromnym zdaniem to jest "chwalenie się że ja mam a wy tego nie macie i nie będziecie miec"(bez obrazy nikogo). Przepraszam za takie podejście do tematu ale nie widze potrzeby chwalenia się że ja to mam ... ETC.
Pozdro.

PS: To jest moje zdanie i nie musisz(cie) się z nim zgadzac;).


Ogólnie temat bezsens;););) ale napisałem co myślałem;)
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2007, 19:27:30 wysłana przez grzegorz kk »
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Screeny nieopublikowanych dodatków
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Września 2007, 19:03:51 »
eee... A CO CIebie obchodzi kto co ma? Ja mam wiele rzeczy symkowych, które nie dostały się na "światło dzienne". Do tego te słynne modele @Barta. Był kiedyś wyciek, Ci co byli szybcy mają je u siebie. I co? Każdy chwali się tym?

A to, że ktoś zrobił daną rzecz do symka i pokazuje to publicznie, to mam mu tego zabraniać? To AUTORA wola, czy opublikuje to dla wszystkich, czy nie! to AUTOR decyduje, czy pokazać to dla mas, czy nie. Czy opublikuje -> jego sprawa! A moze tylko chwali się, że potrafi coś tam porobić w symku? I robi to, ale tylko dla siebie!

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Screeny nieopublikowanych dodatków
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Września 2007, 19:15:21 »
Ankieta nawiązuje do zamkniętego już wątku prezentującego screeny nieopublikowanych dodatków.

http://eu07.pl/forum/index.php/topic,6433.msg64953.html#new

Czy uważacie, że jest w porządku względem autora dodatku i pozostałych użytkowników chwalenie się  - świadome lub nie - posiadaniem nieopublikowanych dodatków nie swojego autorstwa ?
Co sądzicie o takim postępowaniu ?

Teraz ja. Kolego wątek został zamknięty aby odciąć sie od takich dzieci neo jakim Ty jesteś. Martwi mnie iż starzy userzy zabierają tu głos. To co widzisz akurat było gdzieniegdzie dostępne. Konsultowałem z osobą z ADMINISTRACJI czy usuniemy wątek aby niebyło durnych postów ale, ostatecznie postanowiono o zamknięciu tematu gdyż ma zostać wątek do oglądania. A ty nie szalej z durnymi ankietami postami bo zmienisz pewnie szybko nick. To tyle nic więcej nie będę odpisywał szkoda mi na to czasu i jestem na to  za stary ...
Moim zdaniem żal ..... Tobie ściska, chciałeś zabłysnąć nie udało się trudno. Mam nadzieje iż w tym czy innym Twoim wątku każdy stary user Ciebie zignoruje nieodpisując to na TAKICH JAK TY najlepsze lekarstwo , byli już tacy i niestety pewnie jeszcze będa.
Reszte przepraszam za OT.
Zresztą to nie pierwszy i nieostatni Twój nick na tym forum ...
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2007, 19:24:11 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam

Offline INA_jarek

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Screeny nieopublikowanych dodatków
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Września 2007, 19:31:21 »
eee... A CO CIebie obchodzi kto co ma? Ja mam wiele rzeczy symkowych, które nie dostały się na "światło dzienne". Do tego te słynne modele @Barta. Był kiedyś wyciek, Ci co byli szybcy mają je u siebie. I co? Każdy chwali się tym?

Każdy może mieć co mu się tylko podoba i nic innym do tego.
 
A to, że ktoś zrobił daną rzecz do symka i pokazuje to publicznie, to mam mu tego zabraniać? To AUTORA wola, czy opublikuje to dla wszystkich, czy nie! to AUTOR decyduje, czy pokazać to dla mas, czy nie. Czy opublikuje -> jego sprawa! A moze tylko chwali się, że potrafi coś tam porobić w symku? I robi to, ale tylko dla siebie!

Oczywiście autor może pokazywać screeny, może udostępniać dodatki komu chce i nikt go do niczego nie zmusi, jego własność i może robić z tym co chce.
Ale nie mówimy tu o AUTORZE dodatku tylko o "INNYCH UŻYTKOWNIKACH".

To co widzisz akurat było gdzieniegdzie dostępne.

Ciekawe gdzie i dla kogo. Chyba, że to też ktoś ukradł i udostępnił, jak kabinę ET40.

Teraz ja. Kolego wątek został zamknięty aby odciąć sie od takich dzieci neo jakim Ty jesteś.

To zdanie mówi wszystko, o poziomie piszącego. Bez komentarza.

Kontrowersyjne ankiety też powinny mieć rację bytu. Przecież sami doprowadziliśmy to takiej sytuacji na forum.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Screeny nieopublikowanych dodatków
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Września 2007, 19:40:51 »
Patrząc po IP podejrzewam że mamy do czynienia z panem Durasem - mącenie to jego specjalność - zamykam wątek.