Autor Wątek:  Re: Swarzędz  (Przeczytany 4299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janek32

  • Wiadomości: 567
  • EMIT Ghp400M4C
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Re: Swarzędz
« dnia: 22 Maja 2007, 19:08:53 »
Cytat: "oko"
metro w Warszawie jest zasilane z pantografu górnego>o ile wiem metro to ma 3 szyne. Eh ci doktorzy ;]


No tak. Metro nie ma żadnej trakcji. Jest na bank zasilane z trzeciej szyny.  Wystarczy wejść na stacje metra i od razu widać, że wagony nie mają pantografu, nad szynami nie ma trakcji, a obok toru jest trzecia szyna. Trzy dni temu jechałem metrem w Pradze (stolicy Czech, nie dzielnicy Warszawy) więc mam potwierdzenie, że nie ma trakcji.
-Środa 844012.
-Zgłaszam się.
-Zapytaj energetykę, czy zapłacili rachunki, luzem ciągniemy i jest 2900.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wydzielone
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maja 2007, 19:23:10 »
Nie dość że odgrzewasz stare śmieci to jeszcze kłamiesz. Trzy dni temu i 4 i 5 pisałeś posty na forum, też z Pragi?
No a po za tym to w Pradze metro ma 3 szynę. Ale w Warszawie ma pantografy. Ja tam wierzę profesorom.

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maja 2007, 19:33:05 »
Ja tam zadnej trakcji, pantografow nie widzialem
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/84/Warszawa_Metro_Plac_Wilsona_Train.jpg

To zolte to 3 szyna o ile mi wiadomo
sposób zasilania - 3 szyna
Zrodlo
http://pl.wikipedia.org/wiki/Metro_warszawskie

To kto w koncu klamie??
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wydzielone
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maja 2007, 19:44:59 »
@Tomcio to taki majowy żarcik. Na dobrą sprawę nie myślałem że się ktoś nabierze.
Pozdrawiam.

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maja 2007, 22:32:49 »
Cytat: "Krzysiek626"
@Tomcio to taki majowy żarcik. Na dobrą sprawę nie myślałem że się ktoś nabierze.
Pozdrawiam.



ha ha ha hłe hłe hłe, dobry żart :D Człowieku czy Ty każdego musisz się czepiać, a jak ktoś zwróci Ci uwagę to od razu żarty i żarty. Albo Twoje dzieciństwo było pełne wrażeń albo bierzesz prochy...


P.S. Nie, nie pisze tego specjalnie, a denerwują mnie już Twoje wypowiedzi, piszesz w każdym praktycznie temacie, pomimo że Twoja wiedza w 3/4 z nich jest równa 0, a Twoje wypowiedzi są naciągnięte byle by nabić posta.
www.et22.pl - zapraszam

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wydzielone
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Maja 2007, 22:51:02 »
@ZT_poznań, właśnie nabiłeś sobie następnego posta... brawo
też się na to nabrałeś? szkoda.
Robisz dobre modele do symka i pozostań przy tym.
A jeśli już, to posty Janka32 nie denerwują Ciebie? Bądź chociaż sprawiedliwy albo zamilknij.
Jeśli brak mi wiedzy to mnie popraw lub zamilknij.
Wielkie dzięki za model Byka, bardzo dobra robota. Jednak ktoś coś zchrzanił i ściany kabiny wystają po za model pudła. Zajmij się tym a nie mną będzie większy pożytek.
Fajny facet z Ciebie ale nie zawsze masz rację. Ja też.

Offline KURS90

  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
    • http://www.linia.14.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Maja 2007, 23:47:01 »
Po pierwsze to nie on zchrzanił kabiny w byku i on nie może tego zrobić, skoro nie ma nawet maxa tych kabin. Więc daj spokój ZT-Poznaniowi

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
Wydzielone
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Maja 2007, 00:05:40 »
Chłopaki po prostu wzajemnie "odbijają" piłeczkę... A właściwie jeden.
Wyluzujcie.
Każdy odpis jedynie rozkręca spór, co kończy się przeważnie zamknięciem wątku.
Każdy z nas jest inny - co za tym idzie - każdy myśli inaczej, za sprawą czego kłótnie zdają się być nieuniknione.
Jesteśmy dorośli - zatem po dorosłemu załatwiajmy sprawy tego pokroju.
Owszem - można jednorazowo wykazać swoje intencje, zdania i poglądy, ale nie ciągnąć tego, jednocześnie na siłę szukając pretekstu i argumentów, ze "To właśnie ja mam rację". Nie. Nie w tym rzecz.
Uczmy się pokory. Czasem dobrze się ugryźć w język aniżeli pchać się na siłę w bagno, gdzie ktoś i tak i tak polegnie.
Jak to się będzie ciągło dalej - jedynie udowodnicie swoją upartość i konfliktowość - jeżeli takowe w Was występują.
Powtarzam - każdy jest inny, zatem każdy inaczej myśli.

...w przeciwnym razie, wszyscy bylibyśmy tacy sami.
Z MaSzyną od 2003!

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wydzielone
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Maja 2007, 00:11:38 »
Cytat: "KURS90"
Po pierwsze to nie on zchrzanił kabiny w byku i on nie może tego zrobić, skoro nie ma nawet maxa tych kabin. Więc daj spokój ZT-Poznaniowi

Czy ja nie napisałem czytelnie że ktoś zchrzanił? nie pisałem że ZT_poznań.
Pisałem kilkakrotnie na ten temat to mnie olano.
Pisałem równierz w Bugs.
Wspomniałem o tym tylko z tego powodu, że być może ma wpływ na poprawienie ewidentnej fuszerki. (Nie swojej) W końcu też coś zrobił do byka.
Moderatorów prosze o ms2 na bocznicę, ostanie posty z maja nie mają nic wspólnego z wątkiem.

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Maja 2007, 05:05:15 »
@Krzysiek626 piszesz ze zart?? Ja tam zadnego ";)" nie widze. To po 1 a po 2 naucz sie jednego. Z forum kozystaja osoby ktore byc moze chcialy by sie czegos dowiedziec, spytac o porade itp. Takimi glupimi "zartami" wprowadzasz ich w blad nie wyjasniajac ze to jest wlasnie zart. Zreszta malo smieszny.

Swoja droga juz mnie zaczal szlag trafiac jak widze Twoje wypowiedzi prawie w kazdym temacie i w dodatku niektore calkowicie nie na temat badz takie ktore to moderator powinien napisac. Oni doskonale wiedza co robia i jest Ich tylu ze sobie poradza bez Twojej pomocy. @ZT-POZNAN tez podejrzewam ze potrafi sobie rozplanowac zajecia na caly dzien, wiec mowienie czym ma sie zajac jest nie na miejscu.

Przepraszam z calkowity brak tematu w poscie, ale juz nie moge na to patrzec. Nie wprowadzajmy ludzi w blad glupimi "zartami"
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wydzielone
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Maja 2007, 07:08:11 »
Człowieku czy Ty każdego musisz się czepiać, a jak ktoś zwróci Ci uwagę to od razu żarty i żarty. Albo Twoje dzieciństwo było pełne wrażeń albo bierzesz prochy...
@Tomcio:
To chamski cytat z wypowiedzi  ZT_Poznań, nie pozwolę tak pisać o sobie. To nie pierwsza jego wypowiedź. Nie obchodzi mnie czy ktoś ma rozplanowane zajęcia, to nie ma nic do rzeczy.
Nikogo nie zmuszam do czytania moich wypowiedzi.
EOT

pol102

  • Gość
Wydzielone
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Maja 2007, 18:21:03 »
nie można tego załatwić gdzieś indziej? Panowie wyjdźcie na ubity grunt, dajcie sobie po razie i zacznijcie normalnie gadać. ZT-Poznan przegiął, jaest coś takiego jak melisa. Krzysiek626 ma racje co do tego modelu (typowa pańszczyzna). Tomcio jeżeli nie podoba Ci się to że Krzysiek pisze w każdym temacie to zmień forum i po kłopocie. EOT z mojej strony.

Wydzielam wszystkie nowe posty. Krzysiek - przestań moralizować. Cała reszta - też spokój. I bez wyzywania na prv, Wielki Brat wie o wszysktim.

Andrzej.