Autor Wątek:  obraz  (Przeczytany 2863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikus

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
obraz
« dnia: 02 Maja 2007, 12:18:48 »
Jak by co szukałem w FAQ i opcją SZUKAJ ale nic więc ściągnąłem symulator wszystko fajnie ale gdy go włączam w ogóle żadne obraz się nie pojawia tak jak by był włączony ale na ekranie widać tylko czarne tło i paski jak by TV śnieżył O_o a więc... co popsułem ?

PEKAPE

  • Gość
obraz
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maja 2007, 12:29:23 »
Witam
wydaje mi się że to jest normalny obraz lecz na 100% nie jestem pewny musiałbyś go tu na forum pokazać,ale mam rade dla Ciebie gdy wybierzesz skład i trase to jak wyskoczy ten obraz odczekaj chwile bo symek musi sie wgrać jak nie to daj znać.
pozdrawiam

Offline mikus

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
obraz
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maja 2007, 13:03:59 »
sam myślałem że to coś z grafiką ale ok spróbuję dzia za radę jak by co to spróbuję zrobić screena


[edit]
no i nic... nie dało się zrobić screena bo jak to włączam to się już wyłączyć nie da i reset... a nawet jak ten ekran jest i coś naciskam to jest dźwięk pociągu więc gra jest - grafiki nie ma....

Offline PEKAP

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
obraz
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Maja 2007, 13:28:59 »
Spróbuj włączyć lub wyłączyć w opcjach poprawkę na częstotliwość odświeżania monitora.
-//-

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Re: obraz
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Maja 2007, 13:41:21 »
Cytat: "mikus"
na ekranie widać tylko czarne tło i paski jak by TV śnieżył


Moze zmniejsz rozdzielczosc w starat.exe
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
obraz
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Maja 2007, 13:45:00 »
Z pewnością będzie to opcja, którą przedstawił kolega PEKAP. Obraz się nie pojawia na starszych monitorach, gdy w start.exe jest zaznaczona opcja poprawki na częstotliwośc odświeżania. Gdy opcję odznaczymy to będzie wszystko w porządku.

Offline Butchy_83

  • Wiadomości: 174
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
obraz
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Maja 2007, 18:51:49 »
Cytat: "Żuk"
Z pewnością będzie to opcja, którą przedstawił kolega PEKAP. Obraz się nie pojawia na starszych monitorach, gdy w start.exe jest zaznaczona opcja poprawki na częstotliwośc odświeżania. Gdy opcję odznaczymy to będzie wszystko w porządku.

Niekoniecznie to pomoże. Miałem taką samą historię na moim starym monitorze i opcja poprawki na czestotliwość monitora nie pomogła. Mój monitor ma maksymalną czestotliwość odswieżania 70Hz i pomogło tylko wyłączenie w opcjach trybu pełnoekranowego.
Pozdrawiam

Zamykam.
Akvin
'Ruszyła MaSzyna po szynach..'