Autor Wątek:  Koniec Świata  (Przeczytany 25337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Koniec Świata
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Czerwca 2007, 15:49:35 »
Nie tylko autostrad... I potajemne układy z USA nie pomogą.

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Koniec Świata
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Czerwca 2007, 16:13:56 »
Cytat: "Simson"
Ja myślę, że koniec świata to będzie w 2012r. ale dla Polski po nieudanej organizacji Euro 2012 ;))) I to jest jedyny koniec, bo Polska ze wstydu się zapadnie, dlaczego? Poczytajcie artykuły na temat budowy autostrad ;)))


A słyszelście że 22.12.2012 ma nastąpić ten żekomy koniec świata?? Bo ja sądze że niebyłoby sensu niszczeć świata tuż przed bożym narodzeniem.

I jedna prośba do autorów. Nie jestem autorem tej zakładki ale prosze o zamknięcie tego tematu bo takie rozmowy są w ogóle nie istotne i nikomu nie potrzebne. Koniec świata będzie w momęcie gdy Bóg zstąpi na ziemie i zacznie osądzać ludzi lub gdy Azja i inne kraje odpali bomby nuklearne. A te wszystkie wymysły jajo głowych są bez podstawne. Niniejszym i jeszcze raz prosze o zamknięcie tematu (mimo iż nie jestem autorem)

Offline El Mecánico

  • Wiadomości: 1067
  • Dawniej El Driver
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie POLARIS - OPP
  • Otrzymane polubienia: 2
Koniec Świata
« Odpowiedź #62 dnia: 23 Czerwca 2007, 12:16:03 »
@ST44-003: spoko, spoko, całkiem fajny temat:D

Cytuj
Koniec świata będzie w momęcie gdy Bóg zstąpi na ziemie i zacznie osądzać ludzi lub gdy Azja i inne kraje odpali bomby nuklearne.


Prawdę powiadasz, ale jakieś pole do pośmiania się z ludzkiej głupoty musi być:D

Na dobrą sprawę wygląda na to że Ziemia przeżyje nawet nasze Słoneczko, bo, wg. NAUKOWYCH obliczeń, w czasie gdy to urośnie do 0.9AU to Ziemia zwiększy swoją orbitę do 1.7AU (AU - średni promień orbity Ziemi). Tyle, że to będzie, fakt, za ~5 mld lat.
www.polaris.org.pl
www.ciemneniebo.pl
MaSzyna_LD w trakcie tworzenia...