Autor Wątek:  Problemy z logowaniem  (Przeczytany 3225 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Problemy z logowaniem
« dnia: 23 Kwietnia 2007, 15:07:58 »
Witam.

Zauważyłem ostatnio jakiś problem z logowaniem, mianowicie po wejsciu na forum, klikam "zaloguj", wpisuje to co trzeba i OK, ale nie chce mnie zalogować. Tylko przy wyświetlaniu zarejestrowanych użytkowników jest mój login, jakbym był zalogowany. Aby napisać post muszę jeszcze raz się zalogować. Co więcej, nie wyświetlają mi się kontrolki sygnalizujące nowy post/temat, napisane od ostatniej wizyty na forum.

Ktoś jeszcze ma podobny problem?

Pozdrawiam.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Re: Problemy z logowaniem
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Kwietnia 2007, 15:11:09 »
Cytat: "ziomalcl"
Witam.

Zauważyłem ostatnio jakiś problem z logowaniem, mianowicie po wejsciu na forum, klikam "zaloguj", wpisuje to co trzeba i OK, ale nie chce mnie zalogować. Tylko przy wyświetlaniu zarejestrowanych użytkowników jest mój login, jakbym był zalogowany. Aby napisać post muszę jeszcze raz się zalogować. Co więcej, nie wyświetlają mi się kontrolki sygnalizujące nowy post/temat, napisane od ostatniej wizyty na forum.

Ktoś jeszcze ma podobny problem?

Pozdrawiam.

To juz jest od jakiegos roku :) Co dziwne np na dowolnej przegladarce na linuksie loguje mi sie OK, a na windzie - jezeli nie mam zapisanego hasla dzieje sie tak, jak mowisz.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Problemy z logowaniem
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Kwietnia 2007, 15:12:44 »
Hmmm... jakiej przeglądarki używasz?

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Problemy z logowaniem
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Kwietnia 2007, 15:18:10 »
To dziwne, bo mi tak zaczęło się dziać od kilku dni. Hasła nie zapisywałem, przeglądarki nie zmieniałem. A i system mam ten sam - zwidy nie widy... :-)