Ankieta

Czy to dobrze że Polska i Ukraina będą organizować Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej?

Tak
37 (72.5%)
Nie
8 (15.7%)
Trudno powiedzieć
6 (11.8%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: 18 Kwietnia 2007, 12:30:10

Autor Wątek:  Z innej beczki/Teraz sport/  (Przeczytany 9614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Z innej beczki/Teraz sport/
« dnia: 18 Kwietnia 2007, 12:30:10 »
A jednak, kto by pomyślał? Wygraliśmy i zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Brawo, nasi chłopcy nie muszą przechodzić eliminacji.

PEKAPE

  • Gość
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwietnia 2007, 12:49:50 »
Witam
Myśle że to była słuszna decyzja o przyznaniu nam organizacji Mistrzostw Europy razem z Ukrainą.Napewno poprawi się nasza  infrastruktura,zmodernizowane i wybudowane zostaną nowe obiekty sportowe,drogi,stadiony itd.Trzeba też wziąść pod uwagę że nasz kraj nigdy nie organizował tego typu imprez,ale myśle że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik,w końcu jak to mówią-polak potrafi!,a kto wie może za kilka lub kilkanaście lat zorganizujemy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.Trzymam kciuki za organizatorów ME.


Pozdrawiam

Offline Epoka

  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Kwietnia 2007, 12:58:37 »
Dobrze, że zorganizowaliśmy ME 2012. Nasi piłkarze nie będą musieli tyle biegać po boisku :) :P
"...Piłeś nie jedź, nie piłeś wypij WARS wita..." :)

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Kwietnia 2007, 13:12:52 »
Cytat: "Epoka"
Dobrze, że zorganizowaliśmy ME 2012. Nasi piłkarze nie będą musieli tyle biegać po boisku :) :P


Zoraganizujemy. Jeśli nikt nic nie spiepszy.
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Kwietnia 2007, 13:19:54 »
No to mamy nowy plan pięcioletni. Na pewno jest to duża szansa by w końcu ruszyć z miejsca ten kraj. Jednak widząc jak wszystko toczyło się do tej pory to... strach się bać. Pozostaje wierzyć tylko w to że teraz to już po prostu musimy coś zrobić... i zrobimy.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Kwietnia 2007, 14:14:53 »
Witam.
Bardzo dobrze że Polska otrzymała szanse bynajmniej ja się osobiście ciesze,;) oczywiście zagłosowałem na tak a tak spojrzec od drugiej strony to z tymi  sędziami to różnie bywa;), chyba nie musze tłumaczyc o co chodzi, no i oczywiście pójdą duże dotacje na zrealizowanie tego "wszystkiego" :P.
Pozdrawiam.

Dodano po 4 minutach:

 
Cytat: "Kozi"
Zoraganizujemy. Jeśli nikt nic nie spiepszy.


Witam.
hehe a jeśli ktoś coś "spiepszy" to dowalą im takie kary że się nie pozbierają;P.
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Kwietnia 2007, 15:00:14 »
Mi się spodobała wypowiedź Tuska, coś w stylu:
"No wygraliśmy, ok, świetnie, ale no mamy teraz problem, bo trzeba wszystko wybudować by potem nie było wstydu przed całym światem" <rotfl>
Z MaSzyną od 2003!

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Kwietnia 2007, 15:07:40 »
No to teraz trasopisarze.... Do dzieła. Macie czas do 2012 roku stworzyć traskę POLSKO-UKRAIŃSKĄ, np.

SZCZECIN -> ODESSA

Wtedy będzie można powiedzieć, że społeczność symkowa "świętuje" ME 2012. :D

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Kwietnia 2007, 18:24:34 »
Cytat: "Mutopompka"
No to teraz trasopisarze.... Do dzieła. Macie czas do 2012 roku stworzyć traskę POLSKO-UKRAIŃSKĄ, np.

SZCZECIN -> ODESSA

Wtedy będzie można powiedzieć, że społeczność symkowa "świętuje" ME 2012. :D


ciekawie to brzmi.

Ja sie nie interesuje piłką nożną ale myśle że przez te mistrzostwa to my jako Polska to możemy dużo zyskac przez te plany budownicze co mają dopiero zacząc i które juz trwają.

Cytat: "grzegorz kk"
Witam.
hehe a jeśli ktoś coś "spiepszy" to dowalą im takie kary że się nie pozbierają;P.
Pozdrawiam.


dokładnie a to by był koniec wszystkiego wtedy dopiero byśmy mieli zadurzenia.
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Kwietnia 2007, 19:16:14 »
Cytat: "Mutopompka"
No to teraz trasopisarze.... Do dzieła. Macie czas do 2012 roku stworzyć traskę POLSKO-UKRAIŃSKĄ, np.

SZCZECIN -> ODESSA

Początek tej trasy już prawie jest ;]

Jeśli chodzi o sam fakt organizacji ME w Polsce to moim zdaniem będzie coś takiego, że część robót modernizacyjnych i budowlanych będzie robiona "na ostatnią chwilę", a co za tym idzie będziemy świadkami szukania w pośpiechu pieniędzy na te inwestycje tuż przed samymi mistrzostwami.
Ogólnie jest szansa żeby się zaprezentować, ale jak się zaprezentujemy to już zależy od kompetencji naszych władz.

PS Plusem w organizacji ME w Polsce jest m.in. to, że nasi piłkarze po rychłym odpadnięciu z gry nie będą musieli wracać daleko do domu ;)
Pozdrawiam, Sławek

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Kwietnia 2007, 23:54:01 »
Witam

własnie sie dowiedziałem że pojawiły sie duże kolejowe projekty na czas mistrzostw w Trójmiescie (wiadomo moje tereny)

mniej wiecej odbudowanie lini Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port (gdzie linia przestała działac juz jakis czas temu)

gruntowna naprawa i elektryfikacja lini Gdynia Główna Osobowa - Rębiechowo - Kokoszki - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny

oraz gruntowna naprawda i elektryfikacja Gdynia Chylonia - Gdynia Lotnisko Babie Doły (przez byłą linie Gdynia Chylonia - Gdynia Oksywie Port)

Wszystkie projekty mają byc gotowe na rok 2010/2012

Aż się wierzyc nie chce że projekty które by nawet za 20 lat nie były zrealizowane to będą zrealizowane przez 5 lat. No ale dajmy szanse.

pozdrawiam
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline Epoka

  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Kwietnia 2007, 11:42:28 »
"Wszystkie projekty mają byc gotowe na rok 2010/2012"

Zanim nasi robotnicy odrazu ruszą swoje d*** to MOŻE zdąrzął do tego 2012r, ale w to wątpie. Jak dobrze pójdzie to Mistrzostwa Europy 2012 zaliczął się do najgorszych jak do tej pory :) Przecież w Polsce trzeba wszystko wyremontować drogi, stadiony, hotele itp. itd. Trzymam kciuki za naszych ROBOTNIKÓW :D Pozdrawiam
"...Piłeś nie jedź, nie piłeś wypij WARS wita..." :)

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Kwietnia 2007, 12:13:53 »
@Epoka, popraw swój post - jest na bakier z ortografią. Życzę więcej wiary w marzenia i oczekiwania
.
spiepszy
to też z błędem.

Parę miesięcy temu nikt z nas nie myślał, że piłka nożna ma związek przykładowo z kolejnictwem. A dziś? Wszyscy MK nawet jak nie interesują się płką nożną, to przynajmniej mogą dzięki niej mieć nadzieje na lepszą kolej w Polsce. Inni będą zachwycać nowymi drogami, miejscami pracy i szansą na lepsze i bogatsze życie. Polak potrafi- niech się spełni także u nas i dla nas. Bądźmy tak dobrzy jak robimy to w Anglii, Irlandi, USA i cholera wie gdzie jeszcze.

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Kwietnia 2007, 14:24:49 »
Cytat: "JONIN_EZT"
Witam

własnie sie dowiedziałem że pojawiły sie duże kolejowe projekty na czas mistrzostw w Trójmiescie (wiadomo moje tereny)

mniej wiecej odbudowanie lini Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port (gdzie linia przestała działac juz jakis czas temu)

gruntowna naprawa i elektryfikacja lini Gdynia Główna Osobowa - Rębiechowo - Rembertowo - Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny

oraz gruntowna naprawda i elektryfikacja Gdynia Chylonia - Gdynia Lotnisko Babie Doły (przez byłą linie Gdynia Chylonia - Gdynia Oksywie Port)

Wszystkie projekty mają byc gotowe na rok 2010/2012

Aż się wierzyc nie chce że projekty które by nawet za 20 lat nie były zrealizowane to będą zrealizowane przez 5 lat. No ale dajmy szanse.

pozdrawiam


Witam.
Tak to prawda też słyszałem że mają byc "Gruntowne naprawy" też w pierwszej chwili nie chciało mi się wierzyc że i kolej będzie "modernizowana" w tak krótkim czasie i miejmy nadzieje że się wreszcie wezmą do roboty;).
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Kwietnia 2007, 14:54:10 »
Chociażby patrzec na taką Portugalie gdzie tam praktycznie nic nie było. Po samych mistrzostwach aktualnie jest tam teraz wiele. Nowe autostrady linie kolejowe odnowione drogi.

U nas też tak będzie (oczywiście jak zdążymy) Tak Polak potrafi.

z Nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się że można będzie wspomóc samą SKM Trójmiasto w przygotowaniu wszystkiego. Oficjalnie wiadomo tylko że będzie praca dla SOKistów oraz Kontrolerów.

No najbardziej mnie ciekawi odbudowa jeszcze sprzed wojennej linii która została podczas wojny zniszczona. Czyli Gdańsk Wrzeszcz - Kokoszki.
Więcej o wyglądzie linii sprzed paru lat http://www.kolej.one.pl/index.php?dzial=linie&id=10&okno=przebieg&od=0&do=9

I porucz tego ma byc zmodernizowanych 1500km linii kolejowych. Jak sie myśli o tym to aż się chce przejechac tymi liniami i zobaczyc jak to będzie budowane.
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Kwietnia 2007, 20:10:10 »
Z jednej strony może być ciekawie, a z drugiej to już na pewno nie kupię sobie mieszkania. Już teraz nie ma materiałów budowlanych na rynku, a producenci będą mogli podnieść ceny bo kto im co zrobi?A stadiony budować trzeba. Mieszkania pójdą w górę, do tego trzeba będzie wyprodukować setki budek dla chińczyków którzy będą nam pomagać/za nas robić (bo nasi w na wyspach). Przy wpomowaniu takiej ilości kasy inflacja urośnie.
Zaczną powstawać fundacje, organizacje, zarządy, biurokracje które trzeba będzie karmić milionami euro... i bogaci się jeszcze bardziej wzbogacą... a nam szarakom żeby to jeszcze bokiem nie wyszło.. ;)
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Kwietnia 2007, 20:54:51 »
Witam ponownie

Jeżeli chodzi o przygotowania do euro 2012 w Trójmieście to zaobserwowałem to
http://img176.imageshack.us/img176/6308/p4160019yt1.jpg
Zdjęcie zrobione z Estakady Kwiatkowskiego przy Baltic Contener Terminal.

Zostały wymienione podkłady na linii Gdynia-Rzeźnia Gdynia-Oksywie-Port
nie wiem czy jest to związane z euro 2012 ale możliwe że jest powiązane bo w planach była odbudowa tego odcinka (możliwe że w przyszłości jej elektryfikacja)

pozdrawiam

P.S. Tak przy okazji to ja tez mam święto. To jest mój 100 post na Forum.
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Kwietnia 2007, 21:13:39 »
Cytat: "Epoka"
Przecież w Polsce trzeba wszystko wyremontować drogi, stadiony, hotele itp. itd.


No i na coś się wreszcie znowu przydadzą ludzie z fachem w ręku... Lepszy do tego robotnik po zawodówce, niż 'yntelygent' pod studiach...

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Z innej beczki/Teraz sport/
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Kwietnia 2007, 17:54:56 »
Czy już wiadomo na jakie dni (albo bardziej ogólnie miesiac) będzie się odbywac Euro 2012?
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%