Autor Wątek:  Symulator adrenalina  (Przeczytany 15128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Re: Symulator adrenalina
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Marca 2007, 11:39:58 »
Cytat: "Brick"
Witam, dzisiaj pierwszy raz używałem symulatora. Jest bardzo dobrze wykonany, jednak trochę monotonna jest jazda, brak czynników z życia wziętych - takich jakie zdarzają się w rzeczywistości, np. atak na maszynistę i konieczność prowadzenia składu w stresie, pod olbrzymią presją polegającą np. na zagrożeniu życia i prowadzeniu pojazdu nie zgodnie z przepisami. Proponuję wprowadzenie opcji: "atak", polegała by ona na tym aby dojechać do celu jak najszybciej (nie zważając na przepisy). Opcja "atak" uruchomić się może w najmniej spodziewanym momencie, losowo. Zanim rozwinę to w szczegółach proszę o Waszą opinię na ten temat.
P.S. W przgotowaniu opcje: "pijany maszynista"


Ja proponuje zacząć od skoków na spadochronie. Będziesz miał full wypas adrenalinę.
Konkretnie pomysł do bani - pisał o tym @defiler. Jazda pociągiem ma przynieść przyjemność i zadowolenie. Jakoś do tej pory nikomu nie brakowało adrenaliny, choć projekt ma kilka latek.
Obrodziło nam pomysłodawców, tylko robić nie ma komu.
Proponuje więc zrób to na co masz ochotę, pokaż co potrafisz i wyskocz z gotowcem. Zyskasz pewnie uznanie że nie przyszedłeś z niczym, ale masz także swój własny wkład. O ile pomysł się spodoba, bo kolej to nie wyścigi.

Offline Driver24

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 258
  • inż. Maszynista PKP IC
    • Zobacz profil
    • http://www.beladeda.cba.pl/palac_kultury.m3u
  • Otrzymane polubienia: 4
Symulator adrenalina
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Marca 2007, 11:40:48 »
Brick, to może na początek wymodelujesz przedział WN i zrobisz symulacje awarii przeróżnych układów elektrycznych w loku? Było by ciekawie, bo ten atak to tak troche mało realistycznie wygląda, chyba że myślisz o ataku terrorystów na kabine maszynisty :D
Partia "Ruch poparcia Twarożka" ;) wcześniej Stowarzyszenie Wąchaczy Kota

Brick

  • Gość
Symulator adrenalina
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Marca 2007, 11:50:48 »
Krzysiek, skoro uważasz że to jest do bani to po co wg Ciebie mam angażować swój czas. Wygląda tak jakbyś nie szanował czyjejś pracy, skoro nie akceptujesz pomysłu a prowokujesz do wysiłku.

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Symulator adrenalina
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Marca 2007, 11:52:57 »
Bo pomysł z jazdą jak najszybciej bez jakichkolwiek przepisow jest chu......

Brick

  • Gość
Symulator adrenalina
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Marca 2007, 11:54:26 »
Driver24, strzeliłeś w sedno, pomysł z WN bardzo mi się podoba (trzeba zagłębić się w schematy). Chyba jako jedyny podszedłeś do sprawy poważnie a nie tak jak niektórzy w bezsensowny sposób wymyślają jakieś głupoty np. o spadochronach.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Symulator adrenalina
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Marca 2007, 12:00:09 »
Chłopcze, nie zauważyłbyś ironii nawet gdyby Cię przez pół godziny w tyłek kopała.


Nie karmić trolla!

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Symulator adrenalina
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Marca 2007, 23:09:16 »
Cytat: "hejnal"


Jak naukowo zabrzmiało. To może w takim razie pomógł byś zrobić SPT (dawną Nebule) i w końcu to wyjdzie. Bo od kilku lat kazdy ma pomysł że mozna wiele zrobić w starym symku a potem dochodzi do wniosku że sie mylił bo stary symek już dawno osiągnął szczyt możliwości i porzucca projekt ale nikt nie ma odwagi przyznać sie do błedu bo wmiędzy czasie skłucił się z twórcami SPT (Nebuli) a ci obrażeni przestali pracować nad nowym symkiem.


Chciałbym to jakoś skomentować, ale aż zabrakło mi słów...
Dawno nie widziałem aż tak mądrego tekstu na tym forum.
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa