Autor Wątek:  Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!  (Przeczytany 7286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« dnia: 24 Marca 2007, 14:27:09 »
Jak w poscie wyzej zastanawiam sie dlaczego dzial BUGS lezy odlogiem juz kilke ladnych miesiecy czy nawet rok? Niby sie tam testuje i niby sa tam nowe nieudostepnione rzeczy! tak ale nowe to one byly 3 lata temu a teraz wszystko sie testuje na forum dostepnym dla wszystkich urzytkownikow. Tak samo jest z dzialem download, jest ogolnie taki rozpizdziel ze jak ktos by chcial cos poszukac to spedzi miesiac na kopaniu po forum. Nie wydaje wam sie ze mozna by to zrobic do porzadku i z glowa? Dodac dzial LINKI z odnosnikami do stron powiazanych z Maszyna gdzie inni userzy cos tworza! Teraz kiedy symek sie ostro zaczol rozwijac to przydaloby sie to uporzadkowac i pozgrywac do Download. A ty jakiekie masz zdanie?

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Marca 2007, 15:00:46 »
@Bohun, nie mam uprawnień do oglądania działu BUGS. Nie wiem czy tam straszy, ale wiem że tu na ogólnie dostępnym forum nie jest dobrze. Rośnie ilość durnych postów, z wielką ilością błędów ortograficznych, bełkotliwego języka, trudnego do zrozumienia i strawienia. Dziś to codzienność. O ile wiem, to teraz jest spora ilość osób tworzących i testujących tu na ogólnym forum. Sam jestem tym zdziwiony, ale dzięki temu mam możliwość tworzenia, zasięgania opinii a także testownia tym którzy tego chcą. Mnie najbardziej razi język, błędy i próby podważenia autorytetu modów i adminów przez coraz bardziej rozhukanych userów. Wkurza mnie też ilość zbędnych, pozbawionych sensu dyskusji.
Tyle mojego.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marca 2007, 15:27:20 »
Dział BUGS w sowim zamierzeniu był działem w którym testowano wszelkie niedoskonałości przed ukazaniem się dla ogółu aby uniknąć pytań że to czy tamto nie działa. Miał on za zadanie "betatestów" wszystkiego, co wypuszczane było dla Maszyny.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Marca 2007, 03:14:09 »
Tylko że wpuszczono tam dzieci Neostrady, które zamiast testować to ściągały sobie wszystkie nowości i dział Bugs stracił sens istnienia. Zresztą innym betatesterom też się nie chciało testować...

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Marca 2007, 13:37:24 »
Cytat: "bohunIC"
Jak w poscie wyzej zastanawiam sie dlaczego dzial BUGS lezy odlogiem juz kilke ladnych miesiecy czy nawet rok? (...)


Skoro nie podoba Ci się możliwość dostępu do działu Bugs zawsze możesz z niego zrezygnować.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Re: Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Marca 2007, 13:52:23 »
Cytat: "|andy|"
Cytat: "bohunIC"
Jak w poscie wyzej zastanawiam sie dlaczego dzial BUGS lezy odlogiem juz kilke ladnych miesiecy czy nawet rok? (...)


Skoro nie podoba Ci się możliwość dostępu do działu Bugs zawsze możesz z niego zrezygnować.

Bardzo smieszne! Doszedles do meritum sprawy jaka poruszylem w poscie? To nie 'pyskowka' nie chce ranic twoich uczuc, ale wypowiedziales sie na temat mojego prywatnego zdania czy chce byc w BUGS czy nie! Czy ja sie pytam Ciebie czy pijesz kawe z mlekiem czy nie? Meritum jest o tym ze sie tam nic nie dzieje i ze wszystko sie testuje na glownym forum i czy cos z tym robic czy zostawic niech umrze smiercia naturalna! Jak chcesz polemizowac to zapraszam na gg! SEE YA

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Marca 2007, 14:07:08 »
Cytat: "bohunIC"

Bardzo smieszne! Doszedles do meritum sprawy jaka poruszylem w poscie? To nie 'pyskowka' nie chce ranic twoich uczuc, ale wypowiedziales sie na temat mojego prywatnego zdania czy chce byc w BUGS czy nie! Czy ja sie pytam Ciebie czy pijesz kawe z mlekiem czy nie? Meritum jest o tym ze sie tam nic nie dzieje i ze wszystko sie testuje na glownym forum i czy cos z tym robic czy zostawic niech umrze smiercia naturalna! Jak chcesz polemizowac to zapraszam na gg! SEE YA


To akurat nie miało być śmieszne i jestem daleki od wtrącania się w Twoje prywatne opinie. Zaproponowałem tylko wyjście z sytuacji, która Cię stresuje czy męczy.
Swoją drogą widzę brak konsekwencji - piszesz, że dział Bugs leży odłogiem, ale przerobionego Quarka pchnąłeś od razu na forum główne, a nie wcześniejszego przetestowania w Bugsach.
Co do Download to zgadzam się, że trzebaby zrobić tam porządek.

PS. Kawę piję z mlekiem.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Marca 2007, 14:16:51 »
O i mamy poszukiwany konsensus! ciesze sie ze sie zrozumelismy, wiec zeby byc konsekwetnym pelna wersje Quarka 2007 wystawie do testowania w BUGS. Co do dzialu DOWNLOAD to moze zebrac wszystko co jest i uploadowac! Moze zalozymy watek a ludzie beda dawac linki ze swoimi rzeczami:
-modele
-scenerie
-textury
-programy
 a ktos z adminow po przegladnieciu to  uploaduje. Taka mam koncepcje bo wysylanie na mejla to ciezka sprawa znam z autopsji.

Offline CT

  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Marca 2007, 19:26:28 »
Jasne :)

Już założyłem kiedyś taki wątek i jedyną osobą która odpowiedziała był Profeta. Reszta miała to w dupie.... a teraz ja to mam.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Marca 2007, 19:38:44 »
Cytat: "Oli_EU"
Jasne :)

Już założyłem kiedyś taki wątek i jedyną osobą która odpowiedziała był Profeta. Reszta miała to w dupie.... a teraz ja to mam.


Niema po co tego watku dalej ciagnac! Rezygnuje, prosze o zamkniecie!

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Marca 2007, 21:10:23 »
No to zamykam.

Och, zapomniałem kluczy. Nie zamykam...

Zakaz pisania dla Ciebie.
Oli_EU

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Marca 2007, 20:12:25 »
Jezeli chodzi o zrobienie porzadku w download, na forum  itd... hmmm, jezeli w ogole znajdzie sie taki smialek - to powodzenia. Wymagac to bedzie sporo czasu...

@hejnal nareszcie odebrano Ci prawo do wypowiadania sie na tym forum. Dzieki temu, mamy o kilka kolejnych, kretynskich postow mniej, jako ze Twoje wypowiedzi tutaj, sprowadzaly sie jedynie do docinania innym uzytkownikom, lub tez kompletnie NIC nie wnosily do dyskusji.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Marca 2007, 23:24:01 »
Cytat: "defiler"


@hejnal nareszcie odebrano Ci prawo do wypowiadania sie na tym forum. Dzieki temu, mamy o kilka kolejnych, kretynskich postow mniej, jako ze Twoje wypowiedzi tutaj, sprowadzaly sie jedynie do docinania innym uzytkownikom, lub tez kompletnie NIC nie wnosily do dyskusji.


EE.. ja bym dał @hejnalowi szansę. Ma u mnie ogromnego plusa. Co do poglądów nt przyszłosci MaSzyny to jest tu jednym z najrozważniejszych :).
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Marca 2007, 23:33:56 »
Hejnal to taki szaleniec Forumowy.
Pisze raz z rozwagą a raz coś palnie na wymiar, co wywoła sprzeczne zdania innych userów i w skutku wojnę.
Jednak zdecydowanie urozmaica to życie :)
Nie ma co kryć, ze gość się zasłużył dla Maszyny - jakieś piętnaście atomów w niej - to on :)
Z MaSzyną od 2003!

Offline queuedEU

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1265
    • Zobacz profil
    • Celebrity Maszyna
  • Otrzymane polubienia: 33
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Marca 2007, 23:34:48 »
Mnie sie Bart kojarzysz odziwo z osoba ktorej wyciekaja a to kabiny a to, jakies pojazdy... Byc moze wtedy Ci brakowalo rozwagi... ;- d
Ale przejdzmy do rzeczy. Otoz moim skromnym zdaniem imho ;) mysle ze jak kolega poowyzej, tyle ze nie mam dowodow - hejnal nie zasluzyl na zakaz pisania... Zamiast czepiac sie hejnalamysle, ze p[owinno sie zrobic porzadek z naplywem narybku bo ten powinien byc zjedzony prez rekiny. Pozdrawiam i  do zobaczenia za miesiac - pozniej sie bedzie myslec :>

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Marca 2007, 23:00:43 »
Q... Nie mozna zatrzymac naplywu nowych userow, bo wtedy tutaj juz zupelnie nikt nie bedzie pisal :)

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Po co nam dzial BUGS skoro tam straszy!
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Marca 2007, 09:05:58 »
Cytat: "queuedEU"
Zamiast czepiac sie hejnalamysle, ze p[owinno sie zrobic porzadek z naplywem narybku bo ten powinien byc zjedzony prez rekiny.


Ty też kiedyś byłeś "nowy"...
Jeśli chodzi o hejnała - sam sobie zapracował na takie a nie inne potraktowanie.