Autor Wątek:  admin lub moderator  (Przeczytany 8423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wagonPKP

  • Gość
admin lub moderator
« dnia: 20 Marca 2007, 17:34:58 »
poszukuje administratora lub moderatora ktory wstawil mi komunikat do mojego podpisu,chce wyjasnic ta sprawe i dogadac sie oraz przeprosic za moj wyczyn zwiazany z wstawieniem linku strony ktorej nie jestem autorem do mojego profilu,bardzo prosze o odpowiedz!

Offline stonka 43

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
admin lub moderator
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marca 2007, 17:46:10 »
czyżby podobna sprawa jak z cosnikowskim?
o ludzie i znowu będą awantury... :(

wagonPKP

  • Gość
admin lub moderator
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Marca 2007, 17:48:03 »
nie,chce tylko wyjasnic ta sprawe i pozbyc sie jakos tego komunikatu!!!!!!!!!

Offline Elektryk(09-040)

  • Wiadomości: 22
  • Muah :*Buziaczek Dla PKP-ICC
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
admin lub moderator
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Marca 2007, 17:50:00 »
Niedziwie sie adminowi czy mod'owi za to że wpisał mu tą notke..WagonPKP łamie punkty regulaminu jak zapałki..co chwile nie zważając na to że kiedyś dostanie za to "bana"to trzeba mieć tupet żeby jeszcze gadać o tym:|
no już poprawiłem:)

wagonPKP

  • Gość
admin lub moderator
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Marca 2007, 17:59:55 »
Nastawnik skoro sam lamiesz regulamin to po co sie wogole odzywasz coooo????.

Offline Elektryk(09-040)

  • Wiadomości: 22
  • Muah :*Buziaczek Dla PKP-ICC
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
admin lub moderator
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Marca 2007, 18:04:28 »
Czy to jest łamanie regulaminu hmm no niewiem ja tylko promuje te strony rozsyłam w formie linka jako ciekawe strony:)poprostu masz pecha..podpadłeś mod'owi czy tam adminowi...xD

wagonPKP

  • Gość
admin lub moderator
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Marca 2007, 18:06:51 »
Moze i tak ale jestem ciekaw za co podpadlem!skoro ty to nazywasz promowanie stron to niby skad i za co mam tem napis czerwony?

Offline Elektryk(09-040)

  • Wiadomości: 22
  • Muah :*Buziaczek Dla PKP-ICC
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
admin lub moderator
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Marca 2007, 18:13:29 »
No niewiem morze to była strona któras z użytkowników  forum [424]maszyna i jeszcze jak dodałeś zły opis do tego linka to już wougle jakoś dziwnie sie złorzyło i z tąd ta decyja admina lub mod'a o tym napisie na czerwono u ciebie:|dobra już nic nie mówie bo zaraz ostrzeżenie dostane..pozostaje czekać na wyjaśnienie Od strony Autora tego podpisiku u ciebie:]

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
admin lub moderator
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Marca 2007, 18:26:04 »
Wagon a nie mozna było ta sprawe zalatwic po cichu i zgłosić sie na PRIV-prywatna wiadomosc do Administratora, zamiast wywoływać niepotrzebne sugestie w strone osób utrzymujących ład i porządek na forum? Teraz znowu sie zaczyna niepotrzebna dyskusja na Twoja zasluzona kare. Jak Ci sie nie podoba Twoj podpis to go usuń- złamiesz wówczas indywidualną kare. I to bedzie kolejna zapałka złamana w pięknym stylu i myśle ze ta zapałka się sfajczy.

P.S. Na Twoim miejscu siedziałbym cicho jak mysz pod miotła i odbył tą pokutę.

wagonPKP

  • Gość
admin lub moderator
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Marca 2007, 18:45:30 »
po cichu tz.jak,pisac do kazdego admina i moderatora osobno-bezsens!!!!koniec dyskusji na ten temat nieodpowiadam na zadne posty,czekam na kontakt tylko i wylacznie z adminem  lub moderatorem!!

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
admin lub moderator
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Marca 2007, 18:46:40 »
Wystarczy że do jednego napiszesz. Ale po co Ci mozg skoro masz dresy

wagonPKP

  • Gość
admin lub moderator
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Marca 2007, 18:57:42 »
od parady .....,wiesz juz po co !!!

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
admin lub moderator
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Marca 2007, 19:03:32 »
Cytuj
NIE ODPOWIADAM NA ZADNE POSTY
HAHAHA brak konsekwencji w dziłaniu. Nie trzymasz sie nawet tego co mówisz.
Oj przykro przykro

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
admin lub moderator
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Marca 2007, 19:05:22 »
A ja mam w związku z tym pytanie. Dymek na ikonce WWW w podpisie mówi: "Odwiedź stronę autora" <- wnioskuję że chodzi o stronę autora POSTU nie strony, choć można to na kilka sposobów interpretować. Czy jeżeli podam tam linka do jakiejś strony (chociażby "http:// zestriddle.fanzine.pl /" to może to być karane? Jak to wyżej ktoś napisał - robiłbym to tylko w celach "reklamowych". Na w/w stronie jest informacja o jej autorze. Tak więc jaki podpis ew. muszę dać do siga, aby Admin czy Moderator nie uznał tego za jakieś fałszerstwo etc. Proszę o odpowiedź.

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
admin lub moderator
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Marca 2007, 19:13:24 »
Rzeczywiście ciekawe zagadnienie.

W moim dymku 'www' jest moja prywatna strona, toteż się nie obawiam o ostrzeżenie z tego względu, jednak kiedyś chciałem tam zamieścić link do strony pewnego Stowarzyszenia kolejowego, którego jestem członkiem i równie się wahałem.
Z MaSzyną od 2003!

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
admin lub moderator
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Marca 2007, 22:54:44 »
@Krtek, jeśli chodzi o przycisk WWW to niewątpliwie powinen znaleźć się tam link tylko do strony autora postu. Jeśli użytkownik forum nie posiada swojej strony to niepowinno być w jego profilu tego przycisku. Wynika to z tego dymku który się tam pokazuje. Sądzę że Linki do stron jednak można wklejać w postach, robimy to codziennie. Są usebary z przekierowaniem na jakąś stronę i tak jest od dawna.
@WagonPKP, ktoś (@Żuk) poradził Ci żebyś dostosował się do tego wpisu admina - miał rację. Rozgrzebywanie takich spraw przynosi szkodę forum, o Tobie nie wspomnę.

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
admin lub moderator
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Marca 2007, 23:55:40 »
Nie wiem co to za stronę (czyją) miał kolega w profilu, jakby miał moją to na pewno bym się zdenerwował jednak...

Jak to jest że nie wiadomo, który to moderator/administrator jest odpowiedzialny za owe "pouczenie". Z całym szacunkiem... chyba nie wstydzimy się naszych działań? Komuś się zachciało "Hidden&Dangerous"?

Nowe rodzaje kar są bardzo fajne, kolorowe, pouczające i "z jajem". Myślę że mogą być na swój sposób skuteczne. Jednak bazują one na publicznym napiętnowaniu... po co więc ukrywaliśmy liczbę ostrzeżeń? Niekonsekwentne to troszkę.

Cytuj
WagonPKP łamie punkty regulaminu jak zapałki

...no tak... a ostrzeżeń 0. Proponuję inną metodę. Najpierw standardowe ostrzeżenie, później "zabawy" typu "karny podpis/avatar".

Myślę że naturalną konsekwencją sprawy będzie usunięcie przez wszystkich użytkowników "profilowych" adresów do stron nie swojego autorstwa.

Proponuję uzupełnienie regulaminu jako głównej wykładni prawnej forum o odpowiedni punkt dotyczący: zamieszczani linków do stron www (w profilach), zdjęć nie swojego autorstwa (posty).
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
admin lub moderator
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Marca 2007, 01:05:19 »
Witam, :)
Potraktujcie to jako moje gościnne występy (możecie nazwywać mnie, iż jestem niekonsekwenty- (nie obchodzi mnie to), bo odszedłem, ale czytam forum, bo ciężko tak ciach, a hasło odzyskałem), ale przepraszam bardzo nie mogłem się powstrzymać. Wydaje mi się, iż dla dobra forum uważam za stosowne napisć:


Należy przyjąć iż Moderator/Admin miał ku temu ważne powody, aby tak właśnie zrobić. Nie zastanawia Was, dlaczego akurat jemu i tylko jemu zastosowano taką karę?
Przyjmijcie do wiadomości, iż musiały nastąpić jakieś ważne okoliczności, a nie na zasadzie losowej łapanki.
Admin/Moderator, to nie żaden wariat. Wie co robi i dlaczego.


Na uchylenie jakiejkolwiek kary trzeba sobie zapracować czymś. Nie wystarczy tylko przeprosić, a tym bardziej ogłaszać niezadowolenia publicznie.

Koledzy, jeżeli będziemy prawie na każdym kroku zastanawiać się nad sensem i słusznością kary tym samym podważając autorytet Admina/Moda, to będzie anarchia i bałagan.


Admin/Moderator to szefowie, tak jak dyrektorzy w firmie. Jeżeli nawet dyrektor, czy inny szef opindoli za coś niesłusznie, to jakby w firmie spróbował to opindolony kwesitonować długo w tej firmie nie popracowałby. Tym bardziej publicznie, a jak jeszcze jest nowym pracownikem to hohoho.


Krótki regulamin:

1)Admin/Moderator ma zawsze rację
2)Jeżeli jej nie ma patrz pkt. 1

Tak jest i nie zmieniajcie porządku świata.

To co napisałem, jednemu Adminowi może się wydawać schizofreniczne i  ma rację, jeżeli tak pomyśli. Ale no cóż, ja idelany nie jestem i to inna para kaloszy.


PS.
Dzieki za posty na mój post "Podziekowanie", były wyrazem jakieś otuchy dla mnie, myślałem, iż odbieracie mnie gorzej.
Dzięki jeszcze raz.

Offline stonka 43

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
admin lub moderator
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Marca 2007, 11:50:32 »
Popieram Mariusza (mam nadzieję, że wrócisz na dobre). Jeśli ktoś dostaje ostrzeżenie to zaraz podnosi larum jakby nie wiadomo jaka krzywda mu się działa. Świat się wam przez to nie zawali, nie wyrzucą was przez to ze szkoły czy z domu.
Żeby wylecieć z forum trzeba mieć aż 6 ostrzeżeń. Tak więc uważam, że wystarczy:
1. nie zabierać głosu tam gdzie się na czymś nie znamy.
2. przeczytać i zastosować regulamin forum

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
admin lub moderator
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Marca 2007, 13:04:45 »
Czytałem kilka postów o "zadymach" nowych userów, niezgadzających się z władzą.
Otóż. Niech ino NOWI poiczytają sobie ten tekst: http://rtfm.killfile.pl i ZACZNĄ STOSOWAĆ Wtedy nie będzie żadnych kłopotów i pretensji. Forum nie będzie już "śmietnikiem" i zbieraniną "chołoty postów" które nic nie wnoszą w sens i merytorykę postów.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
admin lub moderator
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Marca 2007, 01:04:25 »
Temat uznaję za zakończony, jednocześnie informuje że nie będziemy się wypowiadać ani tłumaczyć w tematach o podobnej formie. Jeśli komuś nie odpowiada regulamin nie zmuszam do używania forum.