Autor Wątek:  SHP i CA w EP02  (Przeczytany 2456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maniakus

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
SHP i CA w EP02
« dnia: 15 Marca 2007, 15:36:06 »
Mam małe pytanie. Dlaczego w MaSzynie CA i SHP nie działają. Troche nierealistyczne to troche gdyż nic nie mryga i nie brzęczy.
Jestem dyslektykiem dysgrafikiem i dysortografikiem i jeśli zrobę błąd prosze o poprawe :D

Offline pawelpiotr19

  • Wiadomości: 138
  • DTK Katowice... I po [ga]garach :P
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
SHP i CA w EP02
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marca 2007, 16:05:23 »
czekaj kiedys w niekturych sceneriach działały chyba w qarku jak dobrze pamietam teraz tez działa tylko raz mi sie uruchomił jak dojezdzałem do końcowej stacji koło semafora który wskazywał 40/60 lub 40
Max fps na szlaku 95 na stacjach od 50 do 25 fps.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
SHP i CA w EP02
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marca 2007, 16:05:39 »
Wyłącz Debugmode w opcjach.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
SHP i CA w EP02
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marca 2007, 17:39:49 »
Zaraz zaraz. Chwilka. W poczatkowej wersji paczki z EP02, shp i ca było wyłączone. Fakt faktem chyba nie wszystkie ep02 miały shp. Tu już musi się wypowiedzieć ktoś kto dobrze zna historie tych pojazdów. Jednak w symku za sprawę shp i ca odpowiada nastepj ąca linijka kodu w pliku chk:

Security: AwareSystem=Active,CabSignal AwareDelay=60 SoundSignalDelay=5 EmergencyBrakeDelay=6 RadioStop=Yes

Jesli ten kod znajduje się w pliku chk to shp nie ma bata musi działać a przynajmniej czuwak. Dzialanie shp jest uzaleznione bodajże od znacznika w scenerii, więc nie na wszystkich sceneriach shp bedzie dzialac. Czuwak dziala zawsze niezaleznie od scenerii.

Jesli nie dziala ani jedno ani drugie to są tylko 2 mozliwości:

Albo jazda w trybie debugmode albo brak podanej wyżej linijki kodu w pliku chk pojazdu, ktory prowadzimy.

Tak więc jesli tej linijki nie ma to proszę ją dodać i sprawdzic czy bedzie działało.

Pozdrawiam.

Zamykam.
Akvin
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015