Autor Wątek:  Wydzielone  (Przeczytany 7396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline danielek

  • Wiadomości: 271
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Wydzielone
« dnia: 04 Marca 2007, 18:41:36 »
A  można  skąś  zassac linka  do  kabiny  z  tą  siódemką  bo  mi  sie  bardzo  podobała.
Miłośnik stonek i siódemek :)

Offline MKdudu

  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marca 2007, 18:51:26 »
Cytat: "danielek"
A  można  skąś  zassac linka  do  kabiny  z  tą  siódemką  bo  mi  sie  bardzo  podobała.

Witam ;)
Tej kabiny raczej nikt nie chce udostępnić. ;(
P.S
Pozdrawiam, Daniel
^^PR Rzeszów^^

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Wydzielone
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marca 2007, 19:46:18 »
Cytat: "MKdudu"
Cytat: "danielek"
A  można  skąś  zassac linka  do  kabiny  z  tą  siódemką  bo  mi  sie  bardzo  podobała.

Witam ;)
Tej kabiny raczej nikt nie chce udostępnić. ;(

Nie. To tylko Bart nie chce jej udostępnić. Inni ją bardzo chętnie udostępniają ;) :D:D:D

Offline MKdudu

  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Marca 2007, 20:03:04 »
Cytat: "hejnal"
Cytat: "MKdudu"
Cytat: "danielek"
A  można  skąś  zassac linka  do  kabiny  z  tą  siódemką  bo  mi  sie  bardzo  podobała.

Witam ;)
Tej kabiny raczej nikt nie chce udostępnić. ;(

Nie. To tylko Bart nie chce jej udostępnić. Inni ją bardzo chętnie udostępniają ;) :D:D:D

Zresztą i tak większość tą kabine już ma, bo gdzie nie zobacze na zdjęciach czy filmach to najnowsza kabina siódemki ;P
P.S
Pozdrawiam :)
^^PR Rzeszów^^

Offline danielek

  • Wiadomości: 271
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Wydzielone
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Marca 2007, 20:17:01 »
No  to  chociaż  na  PW.  Bardzo  prosze.  z  góry  dzięki.
Miłośnik stonek i siódemek :)

Offline Elektryk(09-040)

  • Wiadomości: 22
  • Muah :*Buziaczek Dla PKP-ICC
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Marca 2007, 20:21:31 »
No napewno już ktoś ją ma ale pewnie dopiero ją dostaniemy wraz z SPT ;)
Pozdrawiam

Offline MKdudu

  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Marca 2007, 20:22:34 »
Chociaż ona powinna być udostępiniona na ogół dla wszystkich.;P
Moim zdaniem oczywiście ;P
P.S
Pozdrawiam, Daniel :)
^^PR Rzeszów^^

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Marca 2007, 20:51:58 »
Cytat: "Nastawnik"
No napewno już ktoś ją ma ale pewnie dopiero ją dostaniemy wraz z SPT ;)
Pozdrawiam


A SPT jak ufo podobno ktoś je widział ale nie ma niezbitych dowodów:).

Wszystkich Urażonych przepraszam ale zmęczony jestem, i czasem mnie tak nachodzi.
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline Dolmio89

  • Wiadomości: 1185
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Wydzielone
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Marca 2007, 20:54:32 »
Team był już wielokrotnie poruszany, oficjalnie kabiny nie ma, a nieoficjalnie to ktoś kiedyś u kogoś widział. W każdym razie też bym chciał dostać ją na PW ;)

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Marca 2007, 20:57:16 »
Cytat: "Dolmio89"
Team był już wielokrotnie poruszany, oficjalnie kabiny nie ma, a nieoficjalnie to ktoś kiedyś u kogoś widział. W każdym razie też bym chciał dostać ją na PW ;)


Ja także się dorzucam:P bardzo chętnie chciałbym dostac na priv :).
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline Elektryk(09-040)

  • Wiadomości: 22
  • Muah :*Buziaczek Dla PKP-ICC
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Marca 2007, 21:04:37 »
No i zaraz ludzie sie zlecą i wszyscy na PW bendą chcieli tą "Trudną Dostępną Kabine" ach z drugiej strony to nie ma co sie wyśilać, jak by chcieli to by ją udostępnili a tak to pozostaje czekać i mieć nadzieje
Pozdrawiam

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Marca 2007, 21:08:08 »
Cytat: "Nastawnik"
No i zaraz ludzie sie zlecą i wszyscy na PW bendą chcieli tą "Trudną Dostępną Kabine" ach z drugiej strony to nie ma co sie wyśilać, jak by chcieli to by ją udostępnili a tak to pozostaje czekać i mieć nadzieje
Pozdrawiam


Witam.
Trzeba tylko wiedziec z kim zagadac  :):)  w tym leży problem:).
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
Wydzielone
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Marca 2007, 21:58:31 »
ewentualnie zasada coś za coś, tudzież mała łapóweczka...?
Z MaSzyną od 2003!

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Wydzielone
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Marca 2007, 21:59:17 »
Cytat: "grzegorz kk"
Trzeba tylko wiedziec z kim zagadac  :):)  w tym leży problem:).

Z Bartem.

Offline Wojcio1991

  • Wiadomości: 136
  • Pozdrowienia z E20!!!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Marca 2007, 08:30:01 »
juz kiedys zapodałem pytanie o tą kabinę i mój post został wywalony na bocznice!! troche bierze mnie zazdrosc gdy patrze na filmach na lepszą a  sam mam gorszą kabinę :):)

pozdrawiam
Zapraszam na stronę łowickich miłośników kolei
http://www.kolejowy-lowicz.eu/

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Wydzielone
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Marca 2007, 10:02:21 »
Przypuszczam że ten który wywalił twój post na bocznice to ten który sam pocichu rozdaje te kabiny wraz z modelem do niej :D.
Nie wiem o co Bart się obraził że nie chce oficjalnie udostępnić swych modeli. Jak zechce kasy (w granicach rozsądku) to mu przecież zapłacimy.

Offline Wojcio1991

  • Wiadomości: 136
  • Pozdrowienia z E20!!!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Marca 2007, 11:06:11 »
Kochany Barcie!! przepraszamy za cokolwiek sie obraziłes i prosimy o udostępnienie kabiny :)
Zapraszam na stronę łowickich miłośników kolei
http://www.kolejowy-lowicz.eu/

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Wydzielone
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Marca 2007, 11:33:02 »
Aaa, Przypomniałem sobie. Chodziło o strone Barta i Niccolassa na kotrej Bart chciał udostepnić wszystkie swoje prace. Niektórzy userzy byli oburzeni że ktoś śmiał zrobić osobną strone do Maszyny. :)

Offline Wojcio1991

  • Wiadomości: 136
  • Pozdrowienia z E20!!!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Marca 2007, 11:55:29 »
rzoumiem Barta bo miał prawo sie obrazić. Ale wydaje mi sie że wszyscy juz zrozumieli ze chciał dobrze i nie mają mu za złe ze chciał zrobic te stronke. Ale nie chce wpływać na niczyją decyzje i skoro nie chce udostępnic to trudno. Pozostaje tylko zachwycac sie jego dziełem na fotkach i filmikach.

pozdrawiam
Zapraszam na stronę łowickich miłośników kolei
http://www.kolejowy-lowicz.eu/

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Wydzielone
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Marca 2007, 16:10:52 »
Jeżeli chodzi  o modele Barta a bocznica to:
Jak wiadomo jego modele to już pewna swego rodzaju legenda. Ciągnie się temat jego modeli już od dłuższego czasu. Co jakiś czas pojawia się ten temat na forum. To czy dany post zostanie skierowany na bocznice, czy nie, to powinno zależeć od takich czynników jak: gdzie post został umieszczony, jakie zawierał treści np. wątek jest o trasie  X, a ktoś jak Filip z konopi wyskakuje nagle o przesłanie mu na e-mail modelu Barta, a następnie paru innych też o to prosi i wywiązuje się ogólna dyskusja na temat modeli (która to dyskusja na dobą sprawę nic kompletnie nie da, ta obecna również nic nie da), to takie posty lądują na bocznicy.
Natomiast, co do oburzenia, że tam Bart chciał zrobić swoją stronkę to nie znam sprawy, ale jeżeli Bart na forum Maszyny podałby link do swojej stronki to ok.
Natomiast osobiście przeszkadzała by mi taka sytuacja, że każdy kto tworzy scenerię lub model miałby swoją stronkę, a nie podawałby do niej linku na forum maszyny, to efektem tego będzie:
Pamiętaj, jeżeli chcesz mieć dodatkowe scenerie, musisz:
-zapamiętać, że X robi modele i musisz wejść na stronę X
-zapamiętać, że Y robi modele i musisz wejść na stronę Y
-zapamiętać, że XX robi scenerie i musisz wejść na stronę XX
-zapamiętać, że YY robi scenerie i musisz wejść na stronę YY
-zapamiętać, że XXX robi modele i scenerie i musisz wejść na stronę XXX
 itd.
-zapamiętać, że YYY robi modele i scenerie i musisz wejść na stronę forum Maszyny
-zapamiętać, że XXXX robi modele i scenerie i musisz wejść na stronę XXXX, a także na Forum Maszyny
itd.

Pomijam tutaj fakt, jak ktoś miałby się dowiedzieć o istnieniu takowej strony, skoro na forum Maszyny informacji brak.
Mógłby dowiedzieć się od znajomych z forum, a oni kiedyś wygooglali spośród 10000 stron wyświetlonych w googlach, googlach których tylko parę stron jest prawidłowych.

Nawet, jak jest tak jak teraz, czyli Forum Maszyny + dział download, to ludzie narzekają, iż jest bałagan, a co tu dopiero mówić o sytuacji, którą opisałem powyżej.
Należy cierpliwie po prostu czekać, być może kiedyś Bart zlituje się i wystawi swoje modele.

andrev1989

  • Gość
Wydzielone
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Marca 2007, 17:36:39 »
A ja dopowiem coś innego. Wydaje mi się że ostatnimi czasy forum strasznie zaczęło zchodzić na psy. Dzieje się tak już od dłuższego czasu, jednak w ostatnim tygodniu, czy dwóch góra trzech tygodniach widać to strasznie mocno. Cały czas widać screeny, filmiki, ewentualnie ktoś nabąknie na temat jakiś modeli niedostępnych dla ogółu zaraz robi się ogromny burdel. Jedni mówią, że nie powinni się tym chwalić, jedni że powinni udostępnić, a jeszcze inni róbta co chceta. Ludzie wrzućcie trochę na luz. Pogodźcie się z tym, że nie wszystko możecie mieć. Nie róbcie cały czas kłótni i idiotycznych, powtarzalnych wątków w różnych działach o wyżej wymienionej sprawie. Rzygać mi się chcę jak kolejny raz czytam takie idiotyczne wątki, w których niektórzy się proszą o modele, a jeszcze inni bluzgają się na wzajem, czy powinni pokazywać screeny, czy zamknąć się w obrębie swojego HDD. Z tego projektu i forum robi się jedno wielkie gówno (bez urazy), które zaczęło się już bardzo, bardzo dawno temu, a dzisiaj przybrało ogromnego znaczenia i jeżeli nikt nic z tym nie zrobi co projekt i forum ulegnie autodestrukcji, bo nikt nie będzie chciał tutaj wogóle zaglądać.

DAJCIE SOBIE SIANA!

Nie wiem jak to odbierzecie, czy usuniecie ten post, ale takie jest moje zdanie i za słuszne uważałem opowiedzieć je w tej chwili.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Wydzielone
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Marca 2007, 18:02:43 »
Cytuj

A ja dopowiem coś innego. Wydaje mi się że ostatnimi czasy forum strasznie zaczęło zchodzić na psy

Czyli konkretnie co masz na myśli?

Cytuj

ktoś nabąknie na temat jakiś modeli niedostępnych dla ogółu zaraz robi się ogromny burdel

Co masz na myśli pisząc burdel?

Cytuj

Jedni mówią, że nie powinni się tym chwalić, jedni że powinni udostępnić, a jeszcze inni róbta co chceta


Wymieniłeś wszystkie możliwości zachowań. Do której kategorii ludzi się zaliczasz?
I jaka według Ciebie powinna być reakcja?

Cytuj

 i jeżeli nikt nic z tym nie zrobi co projekt i forum ulegnie autodestrukcji, bo nikt nie będzie chciał tutaj wogóle zaglądać.


Znaczy się konkretnie co proponujesz?
Jakie środki, sposoby, zachowania, etc i do kogo to było pisane (znaczy się kto i co ma coś zrobić). W jakiej roli chciałbyś wystąpić i co chciałbyś robić, aby nie było jak piszesz?

Cytuj

Z tego projektu i forum robi się jedno wielkie gówno


Czyli konkretnie co masz na myśli?

Tak w ogóle przeanalizuj swoje posty, czy do tego tzw. burdelu na forum, też w jakimś stopniu się nie przyczyniłeś tu i ówdzie?

Jeszcze jedno, spokojnie, jak pojawi się parę ładnych modeli lub fajnych scenerii, od razu przestaniesz rzygać i czym prędziej będziesz chciał ten dodatek ściągać, a im więcej tych dodatków będzie, to w cudowny sposób będziesz zdrowiał i już rzygać będziesz coraz mniej.  

Generalnie twoj post odbieram jako przejaw frustracji, ale nic ponadto.

Moja dygresja:
Projekt lata świetności ma już za sobą, a umrze wtedy, gdy nie będzie się do niego robiło dodatków.
Pozostaje czekać na SPT (trzymam kciuki).

andrev1989

  • Gość
Wydzielone
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Marca 2007, 18:32:25 »
Cytat: "Mariusz1970"
Cytuj

A ja dopowiem coś innego. Wydaje mi się że ostatnimi czasy forum strasznie zaczęło zchodzić na psy

Czyli konkretnie co masz na myśli?

Na myśli mam to, co napisałem niżej w poprzednim poście.

Cytat: "Mariusz1970"
Cytuj

ktoś nabąknie na temat jakiś modeli niedostępnych dla ogółu zaraz robi się ogromny burdel

Co masz na myśli pisząc burdel?

Ogólnie po kilkanaście postów z wyrażeniem swojego zdania na ten temat, które przeradza się w kłótnię. (oczywiście nie zawsze)

Cytat: "Mariusz1970"
Cytuj

Jedni mówią, że nie powinni się tym chwalić, jedni że powinni udostępnić, a jeszcze inni róbta co chceta


Wymieniłeś wszystkie możliwości zachowań. Do której kategorii ludzi się zaliczasz?
I jaka według Ciebie powinna być reakcja?


Zaliczam się do tej, która uwża róbcie co chcecie. W sumie nie obchodzi mnie czy ktoś to udostępni czy nie. Jeżeli tak to dobrze, a jeżeli nie to zadowalam się tym co już jest, a jest sporo. Według mnie większość osób powinna być obojętna temu, czy ktoś to udostępni. Jeżeli w przekonaniu autora powinno być udostępnione, to tak zrobi i nie ma co się rzucać, jeżeli jest, czy będzie inaczej.

Cytat: "Mariusz1970"
Cytuj

 i jeżeli nikt nic z tym nie zrobi co projekt i forum ulegnie autodestrukcji, bo nikt nie będzie chciał tutaj wogóle zaglądać.


Znaczy się konkretnie co proponujesz?
Jakie śrdoki, sposoby, zachowania, etc i do kogo to było pisane (znaczy się kto ma coś zrobić).


Konkretnie chodzi mi o głównie zwykłych użytkowników, często nawet wulgarnie upominających się o rzeczy nieudostępnione. Każdy powinien zachować się jak wyżej napisałem, a nie będzie niedomówień i zaśmiecania forum.

Cytat: "Mariusz1970"
Cytuj

Z tego projektu i forum robi się jedno wielkie gówno


Czyli konkretnie co masz na myśli?

Tak w ogóle przeanalizuj swoje posty, czy do tego tzw. burdelu na forum, też w jakimś stopniu się nie przyczyniłeś tu i ówdzie?

Moja dygresja:
Projekt lata świetności ma już za sobą.
Pozostaje czekać na SPT (trzymam kciuki).


Faktycznie, w pewnym stopniu sam przyczyniłem się tu i ówdze do tego syfu. Przemyślałem jednak to i owo i doszedłem do wniosku, takiego jak wyżej i gdyby większość osbób podzieliła moje zdanie na forum byłoby: czysto, ładnie, przyjemnie i ogólnie miło:) Odnosząc się jeszcze do tego bałaganu, czy burdelu wiem że i ja zaśmiecałem forum, nad czym teraz w pewnym stopniu ubolewam. Bo ja tak samo jak mogę napisać posta wogóle niepotrzebnego, tak samo mogę się włączyć w rzeczową dyskusję. Jednak coraz mniej takich na forum niestety, nad czym także dość mocno ubolewam i jestem smutny, że na tym forum coraz mniej jest miejsc do prawdziwej i rzeczowej dyskusji. Co do wymiany poglądów na temat modeli, oczywiście każdy ma swoje zdanie, którego nie zamierzam kwestiownować, jednak w moim przekonaniu wyrażanie właśnie tego zdania po kilkakroć jest przegięciem i już zaśmiecaniem forum, tym bardziej, że podobnych wątków jest tutaj od groma.

Offline queuedEU

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1265
    • Zobacz profil
    • Celebrity Maszyna
  • Otrzymane polubienia: 33
Wydzielone
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Marca 2007, 18:45:21 »
Gowno prawda!
Ja jakos nie jezdzilem na polowie scenerii dostepnych i zyje...
Tak samo mialemm okazje stestowac model kolegi Barta. I co?
I niczego wyjatkowego w nim nie znalazlem - nadal jezdze na standardowej EU07 i nadal jest fajna i bedzie jeszcze przez pare tygodni pewnie.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Wydzielone
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Marca 2007, 18:50:25 »
Andrev1989:
No teraz już jesteś bardziej konkretny.
Wymina poglądów nie jest zła, o ile nie przerodzi się w kłotnię.
Ja zaliczam się do osób, które uważają iż jak najmniej powinno występować w jakiejkolwiek formie rzeczy, które nie są dostępne na forum ogólnodostępnym. Szanuje Twoje zdanie, ale ja pozastane przy swoim. Można sobie wyobrazić, że jeżeli będzie tak jak Ty proponujesz, to będzie garstka ludzi, którzy będą szczegółowo omawiać dodatki niedostępne, a Ty i inni (których jest większość) rozumiem będziecie się spojonie tylko przyglądali dyskusji na temat tego dodatku.
Cytuj

i jeżeli nikt nic z tym nie zrobi co projekt i forum ulegnie autodestrukcji, bo nikt nie będzie chciał tutaj wogóle zaglądać.

Cytuj

Konkretnie chodzi mi o głównie zwykłych użytkowników, często nawet wulgarnie upominających się o rzeczy nieudostępnione. Każdy powinien zachować się jak wyżej napisałem, a nie będzie niedomówień i zaśmiecania forum.

W sumie to odpowiedź nie była na to pytanie, ale teraz rozumiem co miałeś na myśli. Czyli zwykły user ma coś zrobić.

Cytuj

Wydaje mi się że ostatnimi czasy forum strasznie zaczęło zchodzić na psy


Ten ostatni twój post dopiero konkretnie opisuje co przez to rozumiesz.

Q:
Wiadomo, że zyć się będzie mając nawet tylko jedną scenerię np. Manewrowo. Co do modelu Barta, to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

andrev1989

  • Gość
Wydzielone
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Marca 2007, 19:13:03 »
Cytat: "queuedEU"
Gowno prawda!
Ja jakos nie jezdzilem na polowie scenerii dostepnych i zyje...
Tak samo mialemm okazje stestowac model kolegi Barta. I co?
I niczego wyjatkowego w nim nie znalazlem - nadal jezdze na standardowej EU07 i nadal jest fajna i bedzie jeszcze przez pare tygodni pewnie.


Mam podobne zdanie. Ja praktycznie jeżdżę na jednej, może dwóch sceneriach (głównie z powodu słabego kompa), jednak dzięki ogromnej liczbie już dostępnych modeli taboru mam zawsze jakieś urozmaicenie. Ja też praktycznie śmigam standardową siódemką, czasami jamnikiem i nic mi się nie dzieje. Nie czuję się gorszy od tych którzy mają świetne modele i scenerie. Oczywiście gdyby każdy szedł tym tokiem myślenia to pewnie modeli jeżdżących byłoby można na palcach policzyć, ale dzięki zaangażowaniu i pracy można sobie pojeździć. Ja jednak mimo tak stanowczego zdania o drodze forum uważam jednak, że projekt jest pewnego rodzaju fenomenem, o czym pisałem już w innym wątku.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Wydzielone
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Marca 2007, 19:22:51 »
Ale to wcale i na całe szczęcie nie oznacza, że wszyscy musimy mieć podobne zdanie i/lub możliwości. Generalnie cały sens tego forum jest w tym, aby zbierać dodatów jak najwięcej. Inaczej forum nie ma sensu.
A Ty Q, raczej wolisz coś tworzyć niż jeździć (tak mnie się wydaje).

I jak to większości bywa w takich luźnych dyskusjach brak konkluzji.
EOT