Autor Wątek:  Impuls Newag  (Przeczytany 2881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malina

  • Wiadomości: 51
  • ͡º ͜ʖ͡º
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 56
Odp: Impuls Newag
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Stycznia 2024, 19:04:58 »
Czyli kupujesz Maybach'a GLS 600 i na przegląd jedziesz do zaprzyjaźnionego Pana Stasia na przegląd, bo jest pasjonatem lakierowania samochodów ale też umie coś tam w komputerze poklikać, a potem masz pretensje, że elektronika się spsuła?
A może to MEDCOM coś tam grzebał? Czemuś się tak na ten biedny Newag tak zawziął? Impulsy są na torach od 2012 roku i nagle po 10 latach eksploatacji w różnych spółkach występują takie problemy? Jakby się takie rzeczy działy po 3, 4 latach gwarancji no to można by iść tym tokiem, że ktoś coś gdzieś celowo żeby kupić, ale jakby to świadczyło o producencie? I dalej - jeżeli faktycznie by było tak jak mówisz, że Newag stoi za sabotażem na własnych produktach to sądzisz że byliby aż tak krótkowzroczni, że nie przewidzieliby, że ktoś to w końcu kiedyś odkryje i się szambo wyleje?
Ja to mogę powiedzieć coś na ten temat, że po prostu ja na ten temat nic za bardzo nie mogę powiedzieć ugułem.

Offline Miłosz Dorsz

  • Moderator
  • Wiadomości: 1348
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3458
Odp: Impuls Newag
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Stycznia 2024, 19:17:41 »
Zamykam, bo jak zwykle robi się niepotrzebna afera. Za wydawanie wyroków i odkrywanie prawdy są odpowiedzialne specjalne organy, a nie internetowe komisje entuzjastów kolei.
Projekty skończone i potencjalnie przyszłe: KLIK