Autor Wątek:  Migają mi na pomarańczowo takie światełka i pociąg staje.  (Przeczytany 4475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adam21siwy

  • Gość
Witam wszystkich.Mam problem a mianowicie gdy ruszę pociągiem po przejechaniu kilku metrów trasy włańcza się jakiś alarm i migają mi na pomarańczowo takie światełka znajdujące się nad zegarami przy szybie.oraz pociąg staje włańcza się hamulec. Wtedy wyłańczam główny obwód i załańczam spowrotem ale po chwili znowu tak się dzieje.Może to jest banalny problem ale ja naprawde nie wiem o co w tym chodzi. Proszę was o jakąś poradę,pomoc  może coś źle robię? pozdrawiam

Offline ROBO89

  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
    • Robert Kupis software
  • Otrzymane polubienia: 0
Migają mi na pomarańczowo takie światełka i pociąg staje.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lutego 2007, 14:16:21 »
To znaczy, że zadziałało Ci SHP - Samoczynne hamowanie pociągu lub Czuwak aktywny.
Podczas jazdy, gdy Ci te światełka zaczną migać wciśnij w ciągu 5 sekund (chyba, a najlepiej jak najszybciej) klawisz [spacja].
(to takie sprawdzenie czujności maszynisty).
@ RK Generator wpisów taboru 1.alfa.4 - przeszedł dawno do historii.

hunter

  • Gość
Re: Proszę o pomoc!!
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lutego 2007, 15:43:03 »
Cytat: "adam21siwy"
włańcza się jakiś alarm i migają mi na pomarańczowo takie światełka znajdujące się nad zegarami przy szybie.oraz pociąg staje włańcza się hamulec. Wtedy wyłańczam główny obwód i załańczam spowrotem ale po chwili znowu tak się dzieje.Może to jest banalny problem ale ja naprawde nie wiem o co w tym chodzi. Proszę was o jakąś poradę,pomoc  może coś źle robię? pozdrawiam

Na pewno "wyłańczysz" i "załańczysz" obwód główny. A alarm to powinien się zaświecić w Twojej głowie - poczytaj FAQ, tam masz wszystko ładnie opisane. Nie po to kilka postów wyżej ktoś się męczył godzinami!