Autor Wątek:  Witam wszystkich MK :)  (Przeczytany 3877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Witam wszystkich MK :)
« dnia: 06 Kwietnia 2007, 00:57:03 »
Jako że od długiego czasu obserwuję forum, korzystam z symulatora EU07 postanowiłem się zarejestrować. Doszedłem też do wniosku, że należałoby się przedstawić :).
W chwili pisania mam (prawie bez 1mc) 18lat. Uczę się w Technikum Elektronicznym w Łodzi na profilu Technik Mechatronik. Interesuję się elektroniką (od 14 lat :) "na początku były kabelki...;) ), mechatroniką, energetyką, Kolejnictwem, sterownikami PLC LOGO, i troszkę chemią. Na co dzień buduję i projektuję (na potrzeby własne, szkoły i IPJ-u) urządzenia wysokiego napięcia (lampy plazmowe, jonoloty, zasilacze WN, itd). Co do kolejnictwa to w wolnych chwilach fotografuję kolej (od strony bardziej technicznej), przeglądam dokumentacje techniczne lokomotyw i innych kolejowych urządzeń oraz próbuję nauczyć się w pełni E1 ;) . Ulubione loki to ET22 i EU07.
Jako główny cel postawiłem sobie zbudować w ciągu 1,5roku pulpit do symulatora obsługujący podstawowe funkcje (bazując na istniejącym modelu jednego z forumowiczów - przepraszam że nie podaję nick-a ale nie pamiętam) . Na razie przede mną zdobycie nastawnika, nawrotnika, bocznika i zapoznanie się z mikroprocesorami.

Prosiłbym też wszystkich posiadających informacje o istniejącym modelu pulpitu o kontakt .

Mam nadzieję, że będę mógł służyć pomocą w granicach mojej wiedzy w sprawach elektronicznych i technicznych wszystkim użytkownikom.


Pozdrawiam wszystkich MK i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze żyło ;)
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Witam wszystkich MK :)
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Kwietnia 2007, 09:37:49 »
Witam serdecznie nowego użytkownika.

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Witam wszystkich MK :)
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Kwietnia 2007, 09:38:53 »
Witamy nowo zarejestrowanego uzytkownika :-)

Ps. Pulpit do MaSzyny robil Mariusz1970.

PZDR

andrev1989

  • Gość
Witam wszystkich MK :)
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Kwietnia 2007, 10:13:17 »
Ja również witam, ale czy nie uważacie, że jeżeli każdy użytkownik witałby się otwieracjąc nowy temat, na forum zrobiłby się niezły bałagan. Ja jestem za utworzeniem takiego tematu, gdzie każdy może się przywitać, bądź tak jak to było do tej pory witać się w pierwszym poście, dotyczącym MaSzyny.


Pozdrawiam.

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Witam wszystkich MK :)
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Kwietnia 2007, 10:35:01 »
Cytat: "andrev1989"
(...)ale czy nie uważacie, że jeżeli każdy użytkownik witałby się otwieracjąc nowy temat, na forum zrobiłby się niezły bałagan.

Dlatego proszę w tym wątku ograniczyć się do powitania nowego Usera i powstrzymać się od dygresji. Dzięki temu być może za jakiś czas wątek się zdematerializuje i nie będzie po nim tu śladu.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Witam wszystkich MK :)
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Kwietnia 2007, 11:41:30 »
Cytat: "Akvin"
Cytat: "andrev1989"
(...)ale czy nie uważacie, że jeżeli każdy użytkownik witałby się otwieracjąc nowy temat, na forum zrobiłby się niezły bałagan.

Dlatego proszę w tym wątku ograniczyć się do powitania nowego Usera i powstrzymać się od dygresji. Dzięki temu być może za jakiś czas wątek się zdematerializuje i nie będzie po nim tu śladu.

Kazdy moze witac sie w tym temacie, i nie bedzie problemu z duza iloscia niepotrzebnych tematow...

Offline queuedEU

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1265
    • Zobacz profil
    • Celebrity Maszyna
  • Otrzymane polubienia: 33
Witam wszystkich MK :)
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Kwietnia 2007, 15:01:53 »
Witam Wielkiego Mechatrona ; -d
infoormacje co, kto i  zkim n oi kiedy oczywiscie - u mnie, czeski wywiad -to wiadomo, ten no... wszelkie konsultacje modeli wymiarow to tez chyba do mnie z tym. pozdrawiam goraco.