Autor Wątek:  Namietnie urywa mi sie 3 człon EN57.  (Przeczytany 2445 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 268
Namietnie urywa mi sie 3 człon EN57.
« dnia: 24 Stycznia 2007, 15:53:21 »
Witam .
Mam taki problem w mojej trasie ze ilekroc bym nie jechal to zawsze urywa mi sie trzeci człon kibelka .
I tu moja goraca prosba do znajacych sie na rzeczy który z ponizszych parametrów w pliku .chk podkrecic  aby zwiekszyc wytrzymalosc sprzegu ;

BuffCoupl. CType=Automatic kB=4200 DmaxB=0.05 FmaxB=1740 kC=6800 DmaxC=0.15 FmaxC=780 beta=0.58
Łukasz Jachimek

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Re: Namietnie urywa mi sie 3 człon EN57.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Stycznia 2007, 16:16:22 »
Cytat: "pozdze"
Witam .
Mam taki problem w mojej trasie ze ilekroc bym nie jechal to zawsze urywa mi sie trzeci człon kibelka .
I tu moja goraca prosba do znajacych sie na rzeczy który z ponizszych parametrów w pliku .chk podkrecic  aby zwiekszyc wytrzymalosc sprzegu ;

BuffCoupl. CType=Automatic kB=4200 DmaxB=0.05 FmaxB=1740 kC=6800 DmaxC=0.15 FmaxC=780 beta=0.58


Temat przerabiałem z wagonami. Podkręcanie sprzęgu nic nie daje. Po za tym w przypadku kibla z automatycznym sprzęgiem? Napisz na jakim exe tak się dzieje. Sprawdź jeszcze inne exeki i jakieś inne składy z wagonami (brutto i osobowe) podaj co masz na różnych exekach. Koniecznie na tej samej scenerii i feralnym miejscu. Dla mnie problem nie jest nowy, tak się zastanawiam, czy nie jest to kłopot z hamulcami, mam na myśli nierównomierne odhamowanie składu (to tylko domysły).
Może kb= 5800

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 268
Namietnie urywa mi sie 3 człon EN57.
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Stycznia 2007, 07:08:50 »
Masz racje to kiepskie odhamowanie bylo przyczyna.Przejechalem teraz caly odcinek na napelnianiu i co ? Pierwszy raz w tym roku dojechalem do koncowej stacji z kompletnym EN57.Wielkie dzieki ,juz myslalem ze mam cos skopane z torowiskiem .
Łukasz Jachimek

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Namietnie urywa mi sie 3 człon EN57.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Stycznia 2007, 11:14:04 »
To tak jak myślałem, tylko....... na jakim exe pytałem?  Bo widzisz nie było nigdy tego problemu. Po za tym AI nie da sobie z tym rady. Więc coś jest zrąbane w exe.
Na forum pojawiły się przynajmniej dwie wersje nowego exe które podał @youby. Do testów jest pewnie i nowsza wersja exeka. Być może są wersje innych autorów. Trzeba koniecznie pisać o błędach i koniecznie podawać konfigurację symulatora. Przynajmniej:
trasa
sterowniki
i exe.