Autor Wątek:  Wyraź swoją opinie  (Przeczytany 4470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dehu

  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wyraź swoją opinie
« dnia: 20 Stycznia 2007, 12:27:08 »
Witam.
Nie było mnie tu z rok albo i więcej, kiedyś śledziłem forum na bierząco, i widziałem na nim straszny bałagan, wróciłem po roku, widze, że zmiło sie zdjęcie na głównej stronie --> ok, spróbuje, ściągnąłem na nowo unoffa, działa fajnie, ale trasy? nadal tu panuje samowolka.. jest taki dział download, ale nikomu sie nie chce chyba na nim udostępniać tego co stworzył. :/ a wy tylko potraficie wprowadzać jakieś kary i pochwały! Ja wystawie jedną ogromną pochwałe dla kogoś kto stworzy spis linków do tych tras! Czasem odnosze wrażenie, że robicie sobie te trasy tylko dla siebie. A jak tak to ta strona nie ma sensu, bo wymieniać sie możecie między sobą, bez konieczności "udostępniania" tras na necie.
Teraz to mnie to lotto..
Dzień bez wazeliny dniem straconym..

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wyraź swoją opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Stycznia 2007, 16:09:18 »
Chyba nie wiesz co napisałeś, a ponieważ nie było Ciebie tu dawno więc nic nie wiesz , a jak nie wiesz nie uprawiaj krytykanctwa.
Umieściłeś coś kiedyś w dziale download? Może masz coś ciekawego to pokaż jak można to zrobić. Spis linków też nic nie da. Linki na serwerach żyją do 2 tygodni, pozostaje wymiana między userami. Najnowsza paczka jest na konkretnym serwerku (link w dziale na warsztacie nawet nie jest przyklejony) składa się z 4 części i nie ma takiej siły żeby była w dziale download. Ci co robią dodatki do symulatora udostępniają je w taki sposób jaki jest to możliwy. Marudzenie niczego nie zmieni, chyba że masz coś do zaproponowania (np. szybki serwer, z miejscem na stronkę, forum i FTPa i będziesz tam pilnował porządku). Jak nie masz to....
lepiej nie będzie.
Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Wyraź swoją opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Stycznia 2007, 16:35:24 »
No, ostatnio pojawiła się w download np. EP05. Myślę, że dla odwiedzających stronę symulatora będzie to bardzo ciekawy dodatek. Problem z umieszczaniem przez twórców w dziale download czegokolwiek jest taki, że trzeba być zarejestrowanym na stronie głównej, a rejestracja tam nie działa. Na szczęście Oli_EU wziął sprawy w swoje ręce i napisał żeby mu wysyłać linki to on poumieszcza w download te dodatki. Stąd mogła tam trafić EP05. Nie wiem jak inni twórcy zareagowali, ale patrząc po tym co nowego się pojawiło w download to można stwierdzić, że nie zareagowali :).
Ale masz rację, że dodatki nie powinny znikać pośród postów na forum, ale trafiać do download. Na pewno jest spora grupa użytkowników MaSzyny, która na forum nie zagląda, a jedynie czasem zajrzy do działu download czy jest coś nowego. Sam tak kiedyś robiłem.
Pozdrawiam!
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline dehu

  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wyraź swoją opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Stycznia 2007, 21:13:53 »
no dobra.. to mi teraz pomóżcie.. wpisałem w szukajke "paczka całościowa" i wyswietla mi 3 strony, ale w żadnym z postów jakiś konkretów.
Tak więc GDZIE są dodatki? Wejdzie sobie na strone trainza, tam jest wszystko ładnie udostępnione, a jeśli narzekacie na brak miejsca do składowania, to niech chociaż pisze twórca jednego posta z linkiem, bez możliwości odpisywania, bo potem sie robi bałagan. Zły pomysł?
Sory, ale gdybym ja tu miał jakieś wyższe stanowisko, to bym sie za to wziął. Przez ponad rok czasu nie zostało zrobione nic w sprawie bałaganu z downloadem :/ taka moja opinia.
Teraz to mnie to lotto..
Dzień bez wazeliny dniem straconym..

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Wyraź swoją opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Stycznia 2007, 21:30:06 »
Niestety nie masz na to szans, ale załóż swoje forum i pokaż co potrafisz, potem przyjdź i krytykuj. Wyskoczyło ci 3 strony i co? nie chciało ci suię czytać prawda? Czekasz a ktoś poda na tacy- na pierwszej stronie po wpisaniu tekstu  <<paczka całościowa>> takie coś jest http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=4191&highlight=paczka+ca%B3o%B6ciowa
Ale ty chcesz widzieć bałagan. Sory, na mnie już nie licz. lubię pomagać jak ktoś umie prosić. Ty jesteś smerf maruda.

Offline 105N2K/2000

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wyraź swoją opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Stycznia 2007, 12:43:32 »
WItam. W pewnym sensie zgadzam się z autorem tematu że panuje bałagan taki nawet wmiare wielki. To że linki na serwerach żyją 2 tygodnie kogo to intersuje . Moge podać link do serwera gzdie jest 100 mb za free tylko tam mogą być paczki spakowane w zip-ie oto link    http://www.1asphost.com  . Dział "Download" nic tam się nie trzymie ani kupy ani dupy, według mnie tam powinny być pod tematy jak :
- wagony osobowe
- EN 57
- lokomotywy pasażerskie
- lokomotywy towarowe, itp.
i wtedy by to miało jakiś sens jak szekum np. ET40, EP03czy TEM 2 (SM 48). Miejmy taka małą nadzieje (nadzieja matką głupich) że ktoś pójdzie po rozum do głowy i wreszcie zrobi z tym potężny porządek, bo jak nowa osoba osoba wchodzi na strone to na pierwszy żut oka jest zrażona istniejącym bajzlem. A to że jest screen z wibratorem i połówką wagonu na stronie startowej to gratuluje pomysłu


Za błędy ortograficzne i inne przepraszam