Autor Wątek:  Problem z odluźnianiem składu  (Przeczytany 2421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Macianty

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z odluźnianiem składu
« dnia: 05 Listopada 2006, 20:11:23 »
Witam. Ściągnąłem Nieoficjalny pakiet ( modyfikacja paczki Mariusza1970 ) a do tego exe_rev321006.rar. Maszyna fajnie śmiga, praktycznie każdą mape da się odpalić. Problem tkwi w hamulcach. W niektórych misjach da się ruszyć składem ale przy próbie użycia hamulca działającego na cały skład wywala mi błąd i wyłącza grę, a w innych misjach składu nie da się odluzować, tzn środkowy manometr zjeżdża do 0 i nie da się tego zmienić. Dodam że gram na GeForce 4200 i przed ściągnięciem  exe_rev321006.rar gra nie była w ogóle możliwa :) wie ktoś może jak zaradzić temu problemowi?
Pzdr.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Problem z odluźnianiem składu
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopada 2006, 21:17:45 »
Paczka jest ok. Masz kłopot z exe, zwróć się do autora exeka.
Nie było GF4200 albo coś niedopisałeś albo pomyliłeś.
Piszesz że gra ( to nie gra tylko symulator!) na exeku z paczki nie działała. To opisz ten problem.

exe_rev321006.rar - to nie jest exe tylko spakowany folder plików.
Jeżeli podmieniłeś exeka na to które jest w wątku Queueda czyli to exe_rev321006.exe to tam był problem z hamulcami.

Offline Macianty

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z odluźnianiem składu
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopada 2006, 21:53:00 »
Cytat: "Krzysiek626"
Nie było GF4200 albo coś niedopisałeś albo pomyliłeś.

fakt, nie dopisałem. Jest to NVIDIA GeForce4 Ti 4200 :)
Cytuj
Piszesz że gra ( to nie gra tylko symulator!) na exeku z paczki nie działała. To opisz ten problem.

nie działa ponieważ trzeba używać starszych sterowników do karty graficznej. Ojciec często ogląda telewizor na kompie a nie wiem czy na starszych sterownikach by to działało bo już z tym kiedyś miałem problem. Miałem cichą nadzieje że wgranie tego exe_rev321006.exe pomoże i rzeczywiście - wszystko jest ok tylko właśnie te hamulce.

Więc mówisz zwrócić się do Queueda? spróbuje - może pomoże :)
dzięki za odpowiedź
pzdr :)

EDIT// znalazłem problem - już wszystko jest ok :)