Autor Wątek:  Wydzielone- Bałtyk cz.2  (Przeczytany 2511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Wydzielone- Bałtyk cz.2
« dnia: 27 Października 2006, 14:26:12 »
Mateu tu chodziło o samą linię Bałtyk !!! choć dość ciekawa paczka . Jak bym umiał i miał program 3Dmax  to zrobiłbym coś z linią Bałtyk ale sie na tym nie znam , może Defiler coś poradzi na to ... zobaczymy

Offline Dolmio89

  • Wiadomości: 1185
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Wydzielone- Bałtyk cz.2
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Października 2006, 15:37:13 »
Moim zdaniem paczka jest bardzo przydatna, są tam fajne semafory, trasa Bałtyk i trasa Wingera która naprawde jest świetna. Ogólnie polecam ściągnięcie paczki, jedyny problem to podmienienie wpisów no i czasami brakuje jakiegoś modelu, ale to detale.

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone- Bałtyk cz.2
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Października 2006, 23:28:09 »
Cytat: "darek71wrc"
Mateu tu chodziło o samą linię Bałtyk !!! choć dość ciekawa paczka . Jak bym umiał i miał program 3Dmax  to zrobiłbym coś z linią Bałtyk ale sie na tym nie znam , może Defiler coś poradzi na to ... zobaczymy


Takie ***, że nie umiem to nie robię to możesz sobie wiesz gdzie mówić. jak by każdy z nas - tych, co cokolwiek zrobili do symka tak mówił to nic by nie było. My też się musieliśmy nauczyć a nie siedzi taki jeden z drugim i ***, że ktoś czegoś nie da a mówił, że da, byście ruszyli zady i sami coś zrobili. Dziwie się Mateu, że w ogóle dał tego linka, bo większość z Was na niego nie zasługuje.
www.et22.pl - zapraszam

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Wydzielone- Bałtyk cz.2
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Października 2006, 23:37:56 »
Brawo ZT-Poznań pokazałeś klase na poziomie , nie czepiaj sie mnie bo nie posiadam 3Dmax studio ja prosiłem tylko o linka do trasy Bałtyk a poza tym nie mam ochoty sie kłócić zachowaj swoje uwagi dla siebie .... Można to przekierować na bocznice  takiej arogancji już dawno nie czytałem

Offline kruger

  • Wiadomości: 362
  • Maszynista metra
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone- Bałtyk cz.2
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Października 2006, 23:57:32 »
Faktem jest, ze co chwila czyta sie posty typu 'gdybym tylko mial 3ds', 'gdybym tylko umial go obslugiwac, to bysmy mieli trasy jak marzenie' Jednak zeby nie bylo draki, to - chociaz mam swoje zdanie w tej kwestii - w tej chwili nie staje po niczyjej stronie.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Wydzielone- Bałtyk cz.2
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Października 2006, 00:08:11 »
Cytat: "kruger"
Faktem jest, ze co chwila czyta sie posty typu 'gdybym tylko mial 3ds', 'gdybym tylko umial go obslugiwac, to bysmy mieli trasy jak marzenie' Jednak zeby nie bylo draki, to - chociaz mam swoje zdanie w tej kwestii - w tej chwili nie staje po niczyjej stronie.

Zeby miec 3dsa wystarczy sie tylko troche postarac... Pare osob sie juz postaralo i ma...

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone- Bałtyk cz.2
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Października 2006, 10:05:08 »
Cytat: "darek71wrc"
Brawo ZT-Poznań pokazałeś klase na poziomie , nie czepiaj sie mnie bo nie posiadam 3Dmax studio ja prosiłem tylko o linka do trasy Bałtyk a poza tym nie mam ochoty sie kłócić zachowaj swoje uwagi dla siebie



Bo już człowiekowi nerwy siadają. Dobra nie masz to ok, ale chociaż się nie czepiaj jak ktoś czegoś dać nie chce. o do 3dmaxa to na każdy P2P znajdziesz. Jeżeli zaś nie chcesz mieć pirackiego oprogramowania, w necie można z oficjalnej strony ściągnąć darmowy odpowiednik o nazwie Gmax. Powiem wam, że mam kilka modeli, o których wie kilka osób, są skończone, gotowe do wydania, ale..... ale jeśli widzę, jaka bulwersacja jest w tych, co nie zrobili NIC, bo dodatek miał się ukazać a go nie ma to powiem szczerze wole dać go tylko wybranej grupie.

Cytat: "darek71wrc"
Można to przekierować na bocznice takiej arogancji już dawno nie czytałem
 

A ja myślę że wypadało by wydzielić do nowego wątku "Sępić to każdy potrafi"
www.et22.pl - zapraszam