Autor Wątek:  Trasa Pludry-Sidra  (Przeczytany 3546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mietek

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Pludry-Sidra
« dnia: 09 Sierpnia 2006, 10:58:50 »
Witam kolejny problem polegajacy na:
W dziale Trasy znalazlem temat odnosnie trasy Pludry-Sidra problem polega na tym ze nie moge sie tam doprosic o dzialajacy link do tej trasy owszem jest tam zamieszczony link ale nie dziala. Poruszam teraz ten temat w dziale pomocy bo moze tu taj sie doprosze o działajacy link lub o jakies inne zrodło z ktorego mogl bym pobrac plik z ta trasa bo chcial bym ja zobaczyc poprostu jestem ciekawy ja wyglada. Prosze o pomoc
SM48-127

Offline wujekmaslak

  • Wiadomości: 54
  • Wujek Samo Dobro
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Pludry-Sidra
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpnia 2006, 11:10:16 »
Aby otrzymać trasę do której linki już wygasły powinienieś wysłać PW do autora tej trasy.
Żeby Polska w siłę rosła trzeba wodza a nie osła

Offline Mietek

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Pludry-Sidra
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpnia 2006, 11:40:08 »
A może ktoś z was ma tą traske ściągnięta i ma plik z trasą jeżeli by mu to nie sprawiało problemu i kłopotu to czy mógł by mi ja podrzucić na emaila ma1y85@tlen.pl był bym bardzo wdzięczny.
SM48-127

Offline bve2

  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
    • http://www.admineu07.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 33
Trasa Pludry-Sidra
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sierpnia 2006, 12:23:50 »
Poniewaz ostatnio dostalem kilka PW z prosba o ta trase i aby uprzedzic ew.dalsze prosby-odpowiadam:jedyne co z tej trasy mi pozostalo po przeprowadzce do UK to plik do 3dsmax-a,ktory mozna za pomoca skryptow skompilowac do formatu Maszyny.Jednakze eventy nalezaloby napisac od nowa , a ja juz sie za to nie zabiore.Podeslalem to kiedys kol.BohunIC,jednak ostatnio cos nie zaglada na forum.Dodam jeszcze ze dobudowalem kawalek szlaku i jedna stacje(w porownaniu z poprzednia wersja).Jezeli jest ktos ,kto chcialby sie tym zajac ,tzn.napisac od nowa eventy i poprawic nieco scenerie to oczywiscie moge ten plik udostepnic.

Offline Mietek

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Pludry-Sidra
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Sierpnia 2006, 12:56:44 »
Aha no rozumiem i szkoda:( ale z tego co wiem to pare osob ma ta trase bo a pobralo wlasnie z tegop linku ktory juz nie dziala. Zwracam sie z prosba wlasnie do tych osob moze one by zechialy sie podzielis ta trasa z innymi
SM48-127

Offline OczeQ

  • Wiadomości: 172
  • Wariat Torowy
    • Zobacz profil
    • http://www.sgkw.eu
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Pludry-Sidra
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Sierpnia 2006, 13:55:48 »